HUSNG üldine arutlusteema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Uniquest
    Grinder
    • Oct 2008
    • 615

    #16
    Re: HU korner

    Algselt postitas Cremer
    Amazon.co.uk-st seda raamatut suht keeruline saada - olen eelistanud seda seoses kättetoimetusajaga. Aga ega kellegil raamatu omanikul seda Tartus pole - olen lausa nõus poole raamatu hinnast välja maksma, aga kui ainult lugeda saaks : )
    Mul on, aga ma seda juba paljudele tuttavatele välja lubanud laenata. Ära ka ei taha müüa, mu ainuke pokkeriraamat praegu. :P

    Comment

    • Cremer
      FPP Pro
      • Oct 2008
      • 214

      #17
      Re: HU korner

      Algselt postitas Uniquest
      Mul on, aga ma seda juba paljudele tuttavatele välja lubanud laenata. Ära ka ei taha müüa, mu ainuke pokkeriraamat praegu. :P
      Ja ise Tartus?

      Comment

      • PokerDevil
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1177

        #18
        Re: HU korner

        Cremer, rääkisid sa teha Heads-Upi raamatust?

        Comment

        • Cremer
          FPP Pro
          • Oct 2008
          • 214

          #19
          Re: HU korner

          Algselt postitas PokerDevil
          Cremer, rääkisid sa teha Heads-Upi raamatust?
          teha?

          Aga jah, rääkisin jah sellest HU raamatust

          Comment

          • mcbethk
            Bännitud
            • Oct 2008
            • 687

            #20
            Re: HU korner

            hei!
            Ma olen ka viimase kuu tegelend HU-ga ja mõtlesin, et kas codecci v keegi viitsib mu stattidele pilgu peale visata
            Ma arvan, et SD winnings on ka mu leak kuna see on pm. nullis ja kindlasti on neid leake veel palju palju. Keegi viitsib siis võite paar näpunäidet anda :)




            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #21
              Re: HU korner

              Algselt postitas mcbethk
              hei!
              Ma olen ka viimase kuu tegelend HU-ga ja mõtlesin, et kas codecci v keegi viitsib mu stattidele pilgu peale visata
              Ma arvan, et SD winnings on ka mu leak kuna see on pm. nullis ja kindlasti on neid leake veel palju palju. Keegi viitsib siis võite paar näpunäidet anda :)




              Irw, graafik on tase ;D
              Mul täpselt vastupidi, non-SD on nullis ja raha tuleb showdownist.
              4bet tundub meeletu - 17.75. Mul on nt. see number 3 ;D
              Ma arvan, et NL50-s peaksid rohkem value peale mängima jah, sest vastased ikka üldiselt loose, neid bluffides võid küll kasumit näidata, kuid palju lihtsamalt saab neilt raha kätte lihtsalt value peale mängides. Nii et vähem bluffi ja rohkem ABC pokkerit soovitaks ma :P

              Comment

              • ok2aa
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 1903

                #22
                Re: HU korner

                nitty aga vahet pole. kui asi töötab siis ei tasu sul hakata midagi muutma lissalt selle eesmärgiga, et statid standartseks saada. move up imo, rake on nl50 liiga jõhker

                Comment

                • Uniquest
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 615

                  #23
                  Re: HU korner

                  Algselt postitas Cremer
                  teha?

                  Aga jah, rääkisin jah sellest HU raamatust
                  Oi tra, räägin aiaaugust - SnG raamat mul. Just eile kellelegi ütlesin, et minu teada on Moshman ainult 1 raamatu kirjutanud. Ja ma veel mõtlesin, et kaua me siin offtopicuga jätkame. :-[ :-[ :-[

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #24
                    Re: HU korner

                    Algselt postitas ok2aa
                    nitty aga vahet pole. kui asi töötab siis ei tasu sul hakata midagi muutma lissalt selle eesmärgiga, et statid standartseks saada. move up imo, rake on nl50 liiga jõhker
                    Kasumit näitab küll, aga midagi tuleks muuta küll ma arvan, 6BB/100 NL50HU kohta on ikka üsna kehva, võiks vähemalt 3x suurem olla imo.

                    Comment

                    • timukasr
                      Vana Tegija
                      • Nov 2008
                      • 1099

                      #25
                      Re: HU korner

                      Algselt postitas PokerDevil
                      Eile tuli endale ka see raamat ära. Lähiajal hakkan vaikselt sirvima. Mis mulje jäi raamatust?
                      Väga head muljed, olen $1200 plussis pärast selle raamatu ostu ja lugemist.

                      Algselt postitas mcbethk
                      hei!
                      Ma olen ka viimase kuu tegelend HU-ga ja mõtlesin, et kas codecci v keegi viitsib mu stattidele pilgu peale visata
                      Ma arvan, et SD winnings on ka mu leak kuna see on pm. nullis ja kindlasti on neid leake veel palju palju. Keegi viitsib siis võite paar näpunäidet anda :)


                      Suht kahtlased statsid lol, tundub, et sa ei julge eriti showdowni vaatama minna või mängid liiga nõrke käsi. Mu enda statsid on järgmised: VPIP 52; PFR 47; AF 4,8; WTSD: 52; W@SD 52; 3-bet 14% and 3-bet call 37%.


                      Üks pull käsi ka:

                      PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                      saw flop | saw showdown

                      Hero (SB) ($49.10)
                      Button ($49.50)

                      Preflop: Hero is SB with A[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img], K[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img]
                      Button raises to $2, Hero raises to $6, Button calls $4

                      Flop: ($12) 3[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img], 3[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img], 3[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img] (2 players)
                      Hero bets $7, Button calls $7

                      Turn: ($26) A[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img] (2 players)
                      Hero checks, Button bets $15, Hero calls $15

                      River: ($56) 10[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img] (2 players)
                      Hero checks, Button bets $21.50 (All-In), Hero calls $21.10 (All-In)

                      Total pot: $98.20 | Rake: $0.50

                      Results:
                      Button had 4[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img], 5[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img] (three of a kind, threes).
                      Hero had A[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img], K[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img] (full house, threes over Aces).
                      Outcome: Hero won $97.70

                      Btw: võib üldse siia käsi ka postida või siin ainult strateegiline arutelu?

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #26
                        Re: HU korner

                        Ikka võib postitada strateegilisi käsi, hetkel pole aega kätt vaadata, kuna just hakkasin mängima aga tekkis küsimus ja siis mõtlesin, et tulen küsin kiirelt ära enne kui ununeb.

                        Kui suur on olnud Teie kõige pike downswing HU-s? Käte arvu mõtlen ja kui mitu kätt oleks vaja, et öelda, et tegu on võitva mängijaga HU.s. Näiteks 10k käsi kogu aeg stabiilselt tõuseb - on see küllalt?

                        Comment

                        • ok2aa
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 1903

                          #27
                          Re: HU korner

                          Algselt postitas ranka
                          Käte arvu mõtlen ja kui mitu kätt oleks vaja, et öelda, et tegu on võitva mängijaga HU.s. Näiteks 10k käsi kogu aeg stabiilselt tõuseb - on see küllalt?
                          nope. ma ei tea palju käsi peaks olema aga 10k kindlasti pole piisav

                          Comment

                          • lenC
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 6440

                            #28
                            Re: HU korner

                            Täiesti masendav, läksin esimest korda ülim monkey-tilti, kui vend 100bb-d OESD-ga sisse lükkas ja ära võitis. Siis 5-bet jammisin A4o PF, vastase QQ võitis.

                            Kuidas tildist lahti sain:
                            Läksin lauda, kus mingi kutt 15bb stackiga ootas ja hakkasin iga käega shovema, lõpuks callis maha J7s vs A4o ja victory. Nüüd on suht hea olla :D

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #29
                              Re: HU korner

                              Kus toas "pead ülesse" mängid?

                              Comment

                              • timukasr
                                Vana Tegija
                                • Nov 2008
                                • 1099

                                #30
                                Re: HU korner

                                Algselt postitas ranka
                                Ikka võib postitada strateegilisi käsi, hetkel pole aega kätt vaadata, kuna just hakkasin mängima aga tekkis küsimus ja siis mõtlesin, et tulen küsin kiirelt ära enne kui ununeb.

                                Kui suur on olnud Teie kõige pike downswing HU-s? Käte arvu mõtlen ja kui mitu kätt oleks vaja, et öelda, et tegu on võitva mängijaga HU.s. Näiteks 10k käsi kogu aeg stabiilselt tõuseb - on see küllalt?
                                Pakun, et madalal limiidil (NL50) piisab 10k käes, aga kindlam oleks vb 20k. Suuremal limiidil on arvatavasti swingid suuremad ja seega database peaks ka suurem olema.

                                Btw lenC, et HU beatida peab väga tilt resistant olema. Näiteks kui ma alustasin HU-ga (cashiga), siis alguses oli koguaeg. Võitsin paar BB-d, sain suckouti tiltisin veel paar stacki maha ja nii ta läkski.

                                Comment

                                Working...