HUSNG üldine arutlusteema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Roland
    Julm Donk
    • May 2009
    • 34

    #1741
    Re: HU korner

    Paneks 200 ja flopist nupud. Kui ta 2 broadway kaardiga limp/callib, siis palju õnne talle. Kui 1 kõrge kaardiga limp/callib ja pihta saab, siis jällegi palju õnne talle. Mina paneks iga flopp nuppe igatahes.

    Comment

    • raudtee(EST)
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 288

      #1742
      Re: HU korner

      Paneks 250, flopis mängiks veits ettevaatlikult, kui ülekaardid. Kui shoveb pre, siis call muidugi.
      Peab proovima, siiani olen sellistes olukordades peamiselt shovenud.

      Aga kui olukord natukene teine, käes 99-, kas siis shove ennekõike?

      Comment

      • Fabulous
        Pokkerihai
        • Jan 2010
        • 2674

        #1743
        Re: HU korner

        Milline liin võtta, kui vastane armastab pre-flop minu BTN'ilt tehtud raisele/callile vastata shovega? Kas peaksin laskma tal seni blinde varastada, kuni ise monsteri kätte saan ja siis callin lihtsalt maha või on olemas veel muid lahendusi?

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #1744
          Re: HU korner

          Viimane kord, kui mul nii juhtus, siis ootasin 88 ära, stack oli 1000 peale folditud selleks hetkeks, sain duubli ja kohe uuesti ming Ax kogu stacki.

          Ise kasutan kahte strateegiat, esimene selline, et limpfoldin kõik käed (ei foldi pre midagi ja ei tõsta midagi) kui ta tõesti kõik käed shoveb, siis callin väga lightilt maha, iga A, K9+,22+.
          Teine strateegia selline, et foldin suurema osa preflop ja kasutan oma ülinit imaget, et aegajalt callida ja flopis bettida või preflop tõsta. Kuna enamus käsi läheb mucki, siis igasugune muu liigutus saab hullult respecti ja kui ta ka kõik buttonid shoveb, siis üldjuhul meie limp paneb ta maha rahunema igaks juhuks. Niimoodi säilitab natuke paremini stacki, aga väib juhtuda, et vastane rahuneb maha ja hakkab mängima.

          Põhiline on see, et limiidi jaoks oleks piisavalt suur roll, siis on lihtne võtta 55/45 olukord ja unustada see tiltmonkey.

          Edit: just oli selline vastane, sain 67:32 olukorra.

          Full Tilt No-Limit Hold'em, 11.5 Tournament, 15/30 Blinds (2 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

          Hero (SB) (t1455)
          BB (t1545)

          Hero's M: 32.33

          Preflop: Hero is SB with A, 5
          Hero calls t15, BB bets t1545 (All-In), Hero calls t1425 (All-In)

          Flop: (t2910) 9, 6, 10 (2 players, 2 all-in)

          Turn: (t2910) J (2 players, 2 all-in)

          River: (t2910) 7 (2 players, 2 all-in)

          Total pot: t2910

          Results:
          Hero had A, 5 (high card, Ace).
          BB had K, 4 (high card, King).
          Outcome: Hero won t2910
          Last edited by alaska; 10.06.10, 21:19.

          Comment

          • lenC
            Administraator
            • Oct 2008
            • 6440

            #1745
            Re: HU korner

            Algselt postitas alaska Vaata postitust
            kui ta tõesti kõik käed shoveb, siis callin väga lightilt maha, iga A, K9+,22+.
            one of these is not like the others, ehk 22-ga on sul equityt random käe vastu 50.3%

            Comment

            • alaska
              forever
              • Oct 2008
              • 6599

              #1746
              Re: HU korner

              Algselt postitas lenC Vaata postitust
              one of these is not like the others, ehk 22-ga on sul equityt random käe vastu 50.3%

              http://www.reviewpokerrooms.com/poke.../heads-up.html
              Vaatan ise kah, et miks ma nii kirjutasin. 55+ oleks mõistlikum.


              husng.com pakub nüüd 25$ eest kuus standard paketti, kuni 57$ stakes videod. Hea diil algajale minuarust.

              Comment

              • tafka31
                Grinder
                • Dec 2009
                • 853

                #1747
                Re: HU korner

                LOL...vahel nuts ei ole piisavalt nuts

                Full Tilt No-Limit Hold'em, 10.5 Tournament, 20/40 Blinds (2 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                BB (t1325)
                Hero (SB) (t1675)

                Hero's M: 27.92

                Preflop: Hero is SB with 3, 4
                Hero calls t20, BB checks

                Flop: (t80) 6, Q, K (2 players)
                BB checks, Hero checks

                Turn: (t80) J (2 players)
                BB checks, Hero checks

                River: (t80) 10 (2 players)
                BB checks, Hero bets t40, BB calls t40

                Total pot: t160

                Results:
                Hero had 3, 4 (high card, King).
                BB had A, 3 (straight, Ace high).
                Outcome: BB won t160

                Comment

                • timz0333
                  Pokkeritark
                  • Mar 2009
                  • 6322

                  #1748
                  Re: HU korner

                  ju ta arvas, et on chop ja polnd mõtet raiseda, suht mõtetu bet sul. infi peaks juba olema, tee see bet turnis ära kui foldib.


                  Keegi teab kas HUSNG.com i saab läbi moneybookersi ka maksta või aint paypal?

                  Comment

                  • andu_andu
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 4050

                    #1749
                    Re: HU korner

                    Tere,

                    Sooviks veidi nõu või abi HU mängu osas.

                    Ei oska kuidagi välja mõelda tegevust selliste tegelastega, kes kunagi ei tee raise prefl. ja ainult limpavad ning kui oled raisenud buttonilt, siis nad teevad peale floppi positsioonist väljas alati min. bette riverini välja. Ja kui reraised, siis callivad lõpuni ja enamus aega said kah mingile räbalale pihta.

                    On sul äkki mingi hea retsept või soovitus. Hirmus tyytud sellid on.

                    Tänades,

                    Gen
                    ,

                    Comment

                    • alaska
                      forever
                      • Oct 2008
                      • 6599

                      #1750
                      Re: HU korner

                      Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                      ju ta arvas, et on chop ja polnd mõtet raiseda, suht mõtetu bet sul. infi peaks juba olema, tee see bet turnis ära kui foldib.


                      Keegi teab kas HUSNG.com i saab läbi moneybookersi ka maksta või aint paypal?
                      Mina saatsin otse ühe coachi starsi kontole buddy transferiga, paari tunni pärast oli lahti. Saada neile meilile see soov, nad vastavad, mida teha.

                      Comment

                      • alaska
                        forever
                        • Oct 2008
                        • 6599

                        #1751
                        Re: HU korner

                        Sa andu vist selliste limparitega väga enam kokku ei puutu?

                        Ja kui reraised, siis callivad lõpuni ja enamus aega said kah mingile räbalale pihta.
                        Mittemingisugust mõtet pole bluffima hakata neid mitu tänavat. Kui sa oled OOP mingi räbalaga, siis oleks see blind sul niikuinii läinud, kui ta oleks preflop raisenud. Kuna ta nüüd limpis, andis ta sulle hea võimaluse odavalt floppi näha. Kui sa flopis foldid tema minbetile, pole see hull kaotus. Muidugi on see fustreeriv, kui teine limpab ja minbetib järjest ja sa tead, et tal ei saa koguaeg midagi olla ja sul ei tule kätt, millega vastu hakata. Aga tähtsam mäng käib siiski positsioonis olles ja tavaliselt on sellistel vastastel ka seal suured leakid, mida eksploitida.

                        Comment

                        • andu_andu
                          Pokkerihai
                          • Jan 2009
                          • 4050

                          #1752
                          Re: HU korner

                          kuidagi passiivne on see HU nurk. Kas keegi ei grindigi enam HU-d. Ise olen mänginud vähe viimasel ajal, kuid kui mänginud olen, siis ikka olen kohanud igasuguseid

                          Full Tilt No-Limit Hold'em, 115 Tournament, 15/30 Blinds (2 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                          Hero (SB) (t1485)
                          BB (t1515)

                          Hero's M: 33.00

                          Preflop: Hero is SB with 7, A
                          Hero bets t60, BB raises to t90, Hero calls t30

                          Flop: (t180) 2, 4, 7 (2 players)
                          BB bets t1425 (All-In), Hero calls t1395 (All-In)

                          Turn: (t2970) A (2 players, 2 all-in)

                          River: (t2970) 5 (2 players, 2 all-in)

                          Total pot: t2970

                          Results:
                          Hero had 7, A (two pair, Aces and sevens).
                          BB had 6, 3 (straight, seven high).
                          Outcome: BB won t2970

                          Comment

                          • tafka31
                            Grinder
                            • Dec 2009
                            • 853

                            #1753
                            Re: HU korner

                            mis värk on? täna ainult ROI 5%+ mängijad vastas. 10-stes see küll tavaline pole olnud.

                            Comment

                            • andu_andu
                              Pokkerihai
                              • Jan 2009
                              • 4050

                              #1754
                              Re: HU korner

                              mul mingid sellised poisid täna :D

                              Full Tilt No-Limit Hold'em, 115 Tournament, 20/40 Blinds (2 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                              Hero (BB) (t970)
                              SB (t2030)

                              Hero's M: 16.17

                              Preflop: Hero is BB with A, 9
                              SB bets t80, Hero raises to t970 (All-In), SB calls t890

                              Flop: (t1940) 10, A, 2 (2 players, 1 all-in)

                              Turn: (t1940) 4 (2 players, 1 all-in)

                              River: (t1940) Q (2 players, 1 all-in)

                              Total pot: t1940

                              Results:
                              SB had 2, 4 (two pair, fours and twos).
                              Hero had A, 9 (one pair, Aces).
                              Outcome: SB won t1940

                              Comment

                              • PokerDevil
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1177

                                #1755
                                Re: HU korner

                                Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
                                mul mingid sellised poisid täna :D

                                Full Tilt No-Limit Hold'em, 115 Tournament, 20/40 Blinds (2 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                                Hero (BB) (t970)
                                SB (t2030)

                                Hero's M: 16.17

                                Preflop: Hero is BB with A, 9
                                SB bets t80, Hero raises to t970 (All-In), SB calls t890

                                Flop: (t1940) 10, A, 2 (2 players, 1 all-in)

                                Turn: (t1940) 4 (2 players, 1 all-in)

                                River: (t1940) Q (2 players, 1 all-in)

                                Total pot: t1940

                                Results:
                                SB had 2, 4 (two pair, fours and twos).
                                Hero had A, 9 (one pair, Aces).
                                Outcome: SB won t1940
                                +1

                                Aga eks ikka grindin HU SNG'd isuga edasi. See kuu kesisem, miski 350 mängu aga plussis. ROI ~5-7%, ei mäleta aga lihtsalt siia pole midagi huvitavat panna.

                                Comment

                                Working...