HUSNG üldine arutlusteema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • -andres-
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4546

    #271
    Re: HU korner

    Converteriga oli väike probleem, aga blindid 15/30 ja raisen preflop 3bb ehk 90 peale. 23$ sng.

    Hero (SB) ($1980)
    BB ($1020)

    Preflop: Hero is SB with 6, 6
    Hero bets $75, BB raises $970 (All-In), Hero calls $920

    Kas call on siin +ev või mitte. Villain oli regular (13k mänge, 56k+, the_gamester), polnud siiamaani väga valesid liigutusi teinud.
    Aga see shove preflop, kui tihti ta ranges on 77-99, ei usu, et ta TT+ pocketid siit lükkab, nendega tahaks ta ka postflop mängida või mõtlen valesti.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #272
      Re: HU korner

      kui sa tõstad 15/30 levelil ikka 3x, siis regularid hakkavad lightimalt pushima sind, kuna potis on juba nii palju raha. Ise tõstan 3x 50-30bb, 2,5x 30-20bb ja alla 20bb minraise või bluff. Kui donk on vastas, kes kunagi ei 3beti pre, sellele panen vastavalt käe tugevusele 2-4x.

      Comment

      • -andres-
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4546

        #273
        Re: HU korner

        Okei, ma seni panin 2 esimest levelit 3bb turbodes ja järgnevalt 2bb ehk minraise siis.
        Aga situatsioon ise, olukord peale villaini pushi huvitab ka ikka :).

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #274
          Re: HU korner

          kas ta võis olla tiltis natuke?

          Comment

          • -andres-
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4546

            #275
            Re: HU korner

            Mingit märki polnud, mängisin küllaltki keskendunult. Võibolla mingi faktor võis olla paaritaguses käes, kui checkraisesin turnis korralikult ja ta oli sunnitud foldima. Muid mängis küllalt standard mängu ja midagi märkimisväärset ei täheldanud.

            Comment

            • andu_andu
              Pokkerihai
              • Jan 2009
              • 4050

              #276
              Re: HU korner

              Algselt postitas camu
              Palju HU turbo sng-s normaalne roi peaks olema? Mõtlen sellist keskmist! ja jutt pmt microst!
              hea oleks kui on üle 10ne, aga 10% roi juba näitab, et beadid limiiti väga korralikult.

              Comment

              • andu_andu
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 4050

                #277
                Re: HU korner

                Algselt postitas -andres-
                Converteriga oli väike probleem, aga blindid 15/30 ja raisen preflop 3bb ehk 90 peale. 23$ sng.

                Hero (SB) ($1980)
                BB ($1020)

                Preflop: Hero is SB with 6, 6
                Hero bets $75, BB raises $970 (All-In), Hero calls $920

                Kas call on siin +ev või mitte. Villain oli regular (13k mänge, 56k+, the_gamester), polnud siiamaani väga valesid liigutusi teinud.
                Aga see shove preflop, kui tihti ta ranges on 77-99, ei usu, et ta TT+ pocketid siit lükkab, nendega tahaks ta ka postflop mängida või mõtlen valesti.

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                kõigepealt väga meeldiv, et HU-le uue shoti annad.

                Antud käes regi vastu instacall, sest ta pushib siin lightilt indeed. Lisaks on ta arvatavasti sinust parem mängija ja calliga saad raudselt oma +EV situatsiooni.

                Kui me paneme ta rangeks, mis ma aravan et tal vabalt olla võib saame juba üle 50% equitit:

                Board:
                Dead:

                equity win tie pots won pots tied
                Hand 0: 51.566% 51.10% 00.47% 284365906 2597688.00 { 6h6s }
                Hand 1: 48.434% 47.97% 00.47% 266937518 2597688.00 { 22+, A4s+, K9s+, QTs+, JTs, A5o+, K9o+, QTo+, JTo }


                Samas kui võtame kõrged pocketid välja, nagu sa arvasid, et võib olla saame veel rohkem %:

                Board:
                Dead:

                equity win tie pots won pots tied
                Hand 0: 51.566% 51.10% 00.47% 284365906 2597688.00 { 6h6s }
                Hand 1: 48.434% 47.97% 00.47% 266937518 2597688.00 { 22+, A4s+, K9s+, QTs+, JTs, A5o+, K9o+, QTo+, JTo }

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #278
                  Re: HU korner

                  mina calliks kohe.

                  Comment

                  • -andres-
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4546

                    #279
                    Re: HU korner

                    Tänud. Peab veidi proovima jah, tundus kuradi huvitav kõrvalt jälgida ja arutelu kuulata, kuidas telle pickisite, okei seekord sina eriti ei pickinud, kuid semu jutt sundis end proovile panema :P.

                    Comment

                    • andu_andu
                      Pokkerihai
                      • Jan 2009
                      • 4050

                      #280
                      Re: HU korner

                      Algselt postitas -andres-
                      Tänud. Peab veidi proovima jah, tundus kuradi huvitav kõrvalt jälgida ja arutelu kuulata, kuidas telle pickisite, okei seekord sina eriti ei pickinud, kuid semu jutt sundis end proovile panema :P.
                      HU-s on jah ülifun kui ownid ja reade teed.

                      Ja oi krt panin 2 samasugust ranget sinna. Kui high paarid välja võtame, siis equity tõuseb :

                      Board:
                      Dead:

                      equity win tie pots won pots tied
                      Hand 0: 52.807% 52.32% 00.49% 246359834 2301615.00 { 6h6s }
                      Hand 1: 47.193% 46.70% 00.49% 219920536 2301615.00 { TT-22, A6s+, K9s+, QTs+, JTs, A7o+, K9o+, QTo+, JTo }

                      Comment

                      • Supsti
                        Grinder
                        • Dec 2008
                        • 863

                        #281
                        Re: HU korner

                        Tekkis küsimus, mida tähendab lühend- POB. Mingi vana karjus 3x don't Pob.

                        Comment

                        • SpreeXXL
                          Jube Noob
                          • Mar 2009
                          • 136

                          #282
                          Re: HU korner

                          Mis te arvate raise suurusest? See on alles 5.-6. käsi ning mingisuguseid reade tekkinud pole veel. Palun põhjendusi ka.

                          Full Tilt No-Limit Hold'em, 6.25 Tournament, 15/30 Blinds (2 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                          Hero (BB) (t1545)
                          SB (t1455)


                          Preflop: Hero is BB with 9, 9
                          SB bets t120, Hero raises to t400

                          Comment

                          • alaska
                            forever
                            • Oct 2008
                            • 6599

                            #283
                            Re: HU korner

                            see on väga tihti väike pocket, kui ta nii palju tõstab (kui see ei ole ta standardraise), üldjuhul on ta nõus ka allin minema kohe, võid ka ise pushida kohe. Raise suurus on hea, kui shoveb, siis on instacall. Kui ta nüüd callib, siis ma kõrget floppi ei cbetiks, madalaga prooviks muidugi stackid sisse saada.

                            Comment

                            • SpreeXXL
                              Jube Noob
                              • Mar 2009
                              • 136

                              #284
                              Re: HU korner

                              Algselt postitas alaska
                              see on väga tihti väike pocket, kui ta nii palju tõstab (kui see ei ole ta standardraise), üldjuhul on ta nõus ka allin minema kohe, võid ka ise pushida kohe. Raise suurus on hea, kui shoveb, siis on instacall. Kui ta nüüd callib, siis ma kõrget floppi ei cbetiks, madalaga prooviks muidugi stackid sisse saada.
                              Kuna ühe 2+2 tegelasega vahetasime käsi sealse "projekti" raames, siis ta soovitas tõsta 300-le. Kuidas teie praktikas on üldjuhul kujunenud, kas 300-ne raise on samasuguse tulemusega nagu 400-ne? Ma ise eelistan OOP-s teha min. 3-kordseid raise. Samas ei ole ju mõtet poti suureks ajada, kui tulemus on sama (a la foldib jama ja callib või reraiseb any PP ja kõrgete kaartidega).

                              Comment

                              • SpreeXXL
                                Jube Noob
                                • Mar 2009
                                • 136

                                #285
                                Re: HU korner

                                Vabandust topelt posti pärast, aga ei taha seda kätt siduda eelmise postiga.

                                Meie vastane mängib fit or fold stiilis. Teisisõnu callib siis, kui saab pihta ning foldib suurema osa käsi flopil kui ei hiti. Korra slowplays ässasid ka, aga siis tegi iga kord minbeti. Limpis väga palju ja foldis üsna kergelt, kui tema limpe tõsteti.

                                Full Tilt No-Limit Hold'em, 6.25 Tournament, 25/50 Blinds (2 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                                Hero (BB) (t1835)
                                SB (t1165)


                                Preflop: Hero is BB with 7, K
                                SB calls t25, Hero checks

                                Olen üsna kindel, et andu teeks siin vist isegi raise, aga kuna vastase post flop mäng oli kenasti läbinähtav, siis ei pidanud vajalikuks stiilimist selle käega.

                                Flop: (t100) 7, 7, Q (2 players)
                                Hero checks, SB bets t50, Hero calls t50

                                Tüüpiline flop, kus teha bet. Siin otsustasin mitte bettida, sest vastane foldis iga kord sarnastel flopidel. Teie küsimust ennetades. Muutsin mängustiili 180 kraadi, sest ma ei usu vastase mõtlemisvõimesse, kes reedab kergelt oma käsi.

                                Turn: (t200) A (2 players)
                                Hero checks, SB bets t100, Hero calls t100

                                Turni kaart pole meie jaoks just parim ning siit algabki hetk, kus vajaksin teie abi. Kuidas saada käest maksimaalne kogus žetoone kätte?

                                River: (t400) 2 (2 players)
                                Hero bets t300, 1 fold

                                Milline neist kolmest võimalusest esindab nõrgimat kätt:

                                1) Nii nagu mina mängisin
                                2) Check/callin turni ja check/raisen riveri
                                3) Betin turni (lootes saada calli) ja betin riveri

                                kui oskate nimetada mõne parema mooduse neist kolmest, siis oleks hea, kui oma mõtteid jagate siin.

                                Comment

                                Working...