HUSNG üldine arutlusteema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • PokerDevil
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1177

    #1726
    Re: HU korner

    Lugesin ka jutu läbi ja no.. pff.. emn.. rr..

    Comment

    • minuraha
      FPP Pro
      • Dec 2009
      • 214

      #1727
      Re: HU korner

      Mul tekkis selline küsimus, et palju siin erinevad inimesed päeva jooksul husng -sid mängivad?

      Comment

      • PokerDevil
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1177

        #1728
        Re: HU korner

        Kuidas kunagi ja kellelegi. 20 võiks ikka lasta. :)

        Comment

        • andu_andu
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 4050

          #1729
          Re: HU korner

          Algselt postitas minuraha Vaata postitust
          Mul tekkis selline küsimus, et palju siin erinevad inimesed päeva jooksul husng -sid mängivad?
          ma eile mängisin 59 , mingi paarkend päevas kui mängin tavaliselt.

          Comment

          • Roland
            Julm Donk
            • May 2009
            • 34

            #1730
            Re: HU korner

            Üldine küsimus. Effective stacks 1500, blindid 25/50, ees raise 150. Milliste kätega te üldiselt 3betiks vähem kui allini? AA, KK, midagi veel?

            Comment

            • lenC
              Administraator
              • Oct 2008
              • 6440

              #1731
              Re: HU korner

              Algselt postitas Roland Vaata postitust
              Üldine küsimus. Effective stacks 1500, blindid 25/50, ees raise 150. Milliste kätega te üldiselt 3betiks vähem kui allini? AA, KK, midagi veel?
              Kui sa AA ja KK-ga tõstad vähem kui teiste kätega, siis on ju päris kerge öelda, millal sul AA või KK on, või kuidas?

              Comment

              • Fabulous
                Pokkerihai
                • Jan 2010
                • 2674

                #1732
                Re: HU korner

                Kas NL50's bumhuntides 65BB/100 on normaalne winrate või on mul praegu lihtsalt julm hiiter?

                Comment

                • vapsik
                  Klubi Liige
                  • Apr 2009
                  • 5462

                  #1733
                  Re: HU korner

                  Heateri moodi paistab olema.

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #1734
                    Re: HU korner

                    Algselt postitas lenC Vaata postitust
                    Kui sa AA ja KK-ga tõstad vähem kui teiste kätega, siis on ju päris kerge öelda, millal sul AA või KK on, või kuidas?
                    Aga keskmiselt ühe vastasega mängid alla 100 käe seega enamus ei saa seda kunagi teada ju?
                    Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                    Kas NL50's bumhuntides 65BB/100 on normaalne winrate või on mul praegu lihtsalt julm hiiter?
                    Kui 65BB ehk 130bb/100, siis JULM hiiter. Kui 65bb/100, siis ka solid heater... Hea bumhunteri reaalne winrate 50NL-is oleks ehk mingi 20BB/100 aka 40bb/100.

                    Comment

                    • Fabulous
                      Pokkerihai
                      • Jan 2010
                      • 2674

                      #1735
                      Re: HU korner

                      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                      Aga keskmiselt ühe vastasega mängid alla 100 käe seega enamus ei saa seda kunagi teada ju?

                      Kui 65BB ehk 130bb/100, siis JULM hiiter. Kui 65bb/100, siis ka solid heater... Hea bumhunteri reaalne winrate 50NL-is oleks ehk mingi 20BB/100 aka 40bb/100.
                      Ma mõtlesin seda :P.

                      Comment

                      • Roland
                        Julm Donk
                        • May 2009
                        • 34

                        #1736
                        Re: HU korner

                        Algselt postitas lenC Vaata postitust
                        Kui sa AA ja KK-ga tõstad vähem kui teiste kätega, siis on ju päris kerge öelda, millal sul AA või KK on, või kuidas?
                        1 Sit ańd Go jooksul väga palju käsi ei mängi, aga üldiselt point sul ikka õige. Kui mõtleva vastasega on seni allini pushitud, siis panengi AA ja KK-ga samamoodi. Taina vastu teen väiksema raise.
                        Lihtsalt tekkis selline mõte, et kas teisi käsi võiks ka vähem raiseda? Flopist niikuinii enam maha panna väga ei saa...

                        Comment

                        • PokerDevil
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1177

                          #1737
                          Re: HU korner

                          Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                          Kas NL50's bumhuntides 65BB/100 on normaalne winrate või on mul praegu lihtsalt julm hiiter?


                          Rohkem huvitab ikka selle numbri kõrvale ka käte arv. :)

                          Comment

                          • raudtee(EST)
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 288

                            #1738
                            Re: HU korner

                            Vastane LAG ja sageli A8+ ja KT+ limpinud, raise üsna loosilt callinud. kKuidas hero võiks kätt mängida?

                            PokerStars No-Limit Hold'em, 11.5 Tournament, 50/100 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                            SB (t1620)
                            Hero (BB) (t1380)

                            Hero's M: 9.20

                            Preflop: Hero is BB with 10, 10
                            SB calls t50, Hero - raise või shove?

                            Total pot: t200
                            Last edited by raudtee(EST); 10.06.10, 10:41.

                            Comment

                            • alaska
                              forever
                              • Oct 2008
                              • 6599

                              #1739
                              Re: HU korner

                              Paneks 250, flopis mängiks veits ettevaatlikult, kui ülekaardid. Kui shoveb pre, siis call muidugi.

                              Preflop shove turvaline, aga palju valuet jääb maha.

                              Comment

                              • PokerDevil
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1177

                                #1740
                                Re: HU korner

                                Kui sageli A8+ KT+ limpinud, siis shove ei ole ka halb ja mina shoveks.

                                Comment

                                Working...