*** Tõehetk: Ranka ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #31
    Re: *** Tõehetk: Ranka ***

    Algselt postitas JohannesJ Vaata postitust
    Alates mis NL limiidist tunned ennast ebakindlalt? st. et isegi kui on/oleks piisav roll ei taluks ala 100 000kr swinge?
    Ja kas ja kui siis mis tööd tegid ennem profipokkeri karjääri või kelleks õppisid?
    äitähh
    1000NL, sest seal puudub vettpidav arv käsi. Aga üldiselt ma tunneks end isegi 10NL (või mistahes limiidil) ebakindlalt kui mul ei ole 100BI arvel.. Kõik on kinni rollis. Kui sa oled nullist ehitanud $100,000 rolli ja sa tunned end kindlalt $100,000 online hoida siis $10k kaotus ei tee su mängu ega enesetunned ebakindlaks.

    Olen loll kui labakinnas. Olin suht tavaline valge inimene, kes käis lihttöödel ning oman ainult gümnaasiumi haridust :(, mida on tegelt häbi öelda. Kui ma saaks praegu aega tagasi muuta, siis ma käituks samamoodi (lõpetaks haridustee gümaasiumiga), sest tol hetkel oli mul olukord ja ajad natuke teised aga ma arvan, et hetkel on viimane ning parim aeg see viga ära muuta. Kui ainult suudaks end rohkem sundida.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #32
      Re: *** Tõehetk: Ranka ***

      Algselt postitas taasver Vaata postitust
      Kaheksate neliku või paremaga oled kaotanud?
      Nelikuga ei ole päris kindlasti kaotanud aga nelikut olen mastireaga võitnud. Küll olen saanud mastireaga pähe mastirealt.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #33
        Re: *** Tõehetk: Ranka ***

        Algselt postitas Aadu Vaata postitust
        Kui vanalt sa pokkeriga alustasid
        2006 august, siis olin 21.

        Comment

        • Svenza
          Svetlana aka Buldooser
          • Oct 2008
          • 3591

          #34
          Re: *** Tõehetk: Ranka ***

          Millal otsustasid lõplikult kapist välja tulla?
          Kas Linnar Priimägi on lihtsalt sõber või ka midagi enamat sinu jaoks?

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #35
            Re: *** Tõehetk: Ranka ***

            Algselt postitas Svenza Vaata postitust
            Millal otsustasid lõplikult kapist välja tulla?
            Kas Linnar Priimägi on lihtsalt sõber või ka midagi enamat sinu jaoks?
            Ei ole kunagi kapist välja tulnud ega kapis olnudki ja Linnar Priimägi ei ole mu sõber ning isegi mitte tuttavgi.

            Comment

            • alaska
              forever
              • Oct 2008
              • 6599

              #36
              Re: *** Tõehetk: Ranka ***

              Algselt postitas ranka Vaata postitust

              Kui olen paar õlli joonud hoian laudadest eemal, sest keskendumine null. Isegi siis kui olen päeval joonud 2-3 õlut siis õhtul enam lauda ei roni, kuna ei suuda keskenduda :( Seepärast olen igasugu õlled jätnud õhtusse peale mängu.
              Kas keskendumine kaob ainult alkoholiga või on veel põhjuseid? Kas saad sellest enne mängima hakkamist aru, või alles peale paari lolli otsuse vastuvõtmist?

              Comment

              • IamAllin
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 1653

                #37
                Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                Mis seisus sa näed ennast 10 aasta pärast?
                Kodu, pere, autod, töö/hobid jne jne jne.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #38
                  Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                  Algselt postitas alaska Vaata postitust
                  Kas keskendumine kaob ainult alkoholiga või on veel põhjuseid? Kas saad sellest enne mängima hakkamist aru, või alles peale paari lolli otsuse vastuvõtmist?
                  Keskendumine kaob kui mul on uni, ärevus, mõni suurem mure või keegi vaatab selja taga mängu.

                  Enamasti saan sellest aru enne mängima hakkamist. Kui kohe ei saa siis peale 2-3 laua avamist ja 4-5 käe mängimist on selge, et täna mängu ei tule.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #39
                    Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                    Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
                    Mis seisus sa näed ennast 10 aasta pärast?
                    Kodu, pere, autod, töö/hobid jne jne jne.
                    Sellele küsimusele teatud põhjustel ei vasta.

                    Comment

                    • Pahvak
                      Pastilaa?? Ei!
                      • Dec 2008
                      • 4431

                      #40
                      Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Sellele küsimusele teatud põhjustel ei vasta.
                      Naissõbrad loevad foorumit?
                      Fullstacks have more fun.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #41
                        Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                        Eip. Asi pigem selles, et tulevikumõttes on mul ideid, mis on hetkel realiseerimata ja ei tahaks häid ideid teistele välja käia.

                        Comment

                        • kuco
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 1910

                          #42
                          Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                          1. Suvi või Talv?
                          2. Miks otsustasid Tallinnasse kolida/elamine osta?
                          3. Reisiplaanid? Lemmik sihtkoht kuhu oled jõudnud ja kuhu on jõudmata?
                          4. Kui peaksid pokkeriga 0st alustama, mis teeksid teisiti võrreldes tehtuga?
                          5. Cool poker story (bro)

                          Comment

                          • nomerlot
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 2233

                            #43
                            Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                            1. kui palju NL100 laudu sa korraga mängid?
                            2. Kauaaegne elukutseline, milline on tavaliselt sinu graafik ehk tööpäev? Kui pikad sessid, kui pikad pausid, kui tihti puhkepäevad. Kas foorumite-raamatute-analüüsiga tegeled kindlatel aegadel või siis, kui tekib konkreetne küsimus?
                            3. Ütled, et ei pea ennast heaks, vaid piisavaks break-eveni jaoks. Kas sa reaalselt näeksid oma pokkerimängija tulevikku rakebackprona, sinu arvamus üldse taolisest valikust?
                            4. Kas sind häirib, et sinu tööst pole ühiskonnale mingit kasu?:)
                            5. Oled öelnud, et paljud pokkerimängijad õpetavad veebis teisi meelega valesti, omakasupüüdlikel eesmärkidel. Mis sa arvad, mis limiidist alates ei tasu pokkerivideosid ja foorumigurusid eriti tõsiselt võtta?
                            6. Millise limiidi biitimiseni peaks iga keskmise intelligentsiga inimene suutma jõuda, mis limiidist alates peab juba pokkeriks annet olema?
                            7. Sinu arvamus: milline winrate kui suure sample kohta on miinimum, et kolida kõrgemasse limiiti?
                            8. Kas light-4betil ja bluff-shovedel on sinu arsenalis kindel koht, milliste vastaste vastu ja millisel boardil kasutaksid? Kas need on sinu jaoks pigem preflop/flop või turn/river tööriistad?

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #44
                              Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                              Algselt postitas kuco Vaata postitust
                              1. Suvi või Talv?
                              2. Miks otsustasid Tallinnasse kolida/elamine osta?
                              3. Reisiplaanid? Lemmik sihtkoht kuhu oled jõudnud ja kuhu on jõudmata?
                              4. Kui peaksid pokkeriga 0st alustama, mis teeksid teisiti võrreldes tehtuga?
                              5. Cool poker story (bro)
                              1. Raske küsimus, sest Eesti kliimas ei meeldi kumbki sest mulle meeldivad pimedad ja külmemad ööd aga samas soojad ja valged päevad.

                              2. Tallinn on Eesti mõistes suurlinn ja suurlinnad alati tõmmanud.

                              3. Ei ole reisimine kunagi tõmmanud ja seega ei ole eriti kuhugile jõuda ning jõudmata on jäänud igale poole :)

                              4. Oleksin madala profiiliga mängija - ei postitaks Eesti foorumisse, ei oleks teinud blogi, seda foorumit jne.

                              5. Ei suuda hetkel mõelda.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #45
                                Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                                Algselt postitas low-flow Vaata postitust
                                4. Milline on sinu HUD?
                                Laud:
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Popup:
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...