NL2-5 mängijate nurgake

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ingu
    Bännitud
    • Jan 2010
    • 1283

    #1141
    Re: NL2-5 mängijate nurgake

    Algselt postitas kristjan88 Vaata postitust
    Palju bankroll võiks olla et nl5-te mängida?
    kas kehtib sama naq sng-s ,et 50 korda buy-in?
    50 on IMO väga üle pakutud, kui Sa ei tea just kohe üldse mida sea teed.

    Comment

    • Provoker
      Pokkerihai
      • Jan 2009
      • 3067

      #1142
      Re: NL2-5 mängijate nurgake

      Kui sa ei tea mida sa teed, siis pole üldse mõtet pokkerit mämgida. Üldjuhul on mikros 20 BI piisav. MIda edasi seda suuremaks peaks see arv minema.

      Comment

      • isenseven
        Grinder
        • Sep 2009
        • 598

        #1143
        Re: NL2-5 mängijate nurgake

        oleneb ka mitu lauda mängida, mass multitablides peab ikka rohkem BI olema

        Comment

        • ingu
          Bännitud
          • Jan 2010
          • 1283

          #1144
          Re: NL2-5 mängijate nurgake

          Algselt postitas isenseven Vaata postitust
          oleneb ka mitu lauda mängida, mass multitablides peab ikka rohkem BI olema
          No 30 piisab anyway i think

          Comment

          • StripPoker
            Grinder
            • Sep 2009
            • 609

            #1145
            Re: NL2-5 mängijate nurgake

            Kui keegi limiidis üles liigub siis ei alusta ju 24 lauaga. :D

            Comment

            • raunsz
              Vana Tegija
              • Jan 2010
              • 1492

              #1146
              Re: NL2-5 mängijate nurgake

              No mõne bi kaotad, siis kohe reload ju. Nõustun inguga, et 30bi on mikros ok.

              Comment

              • k2snakalle
                Pokkerihai
                • Dec 2008
                • 2545

                #1147
                Re: NL2-5 mängijate nurgake

                mikros kuni nl25k.a sain kenasti hakkama 20bi-ga. Lihtsalt limiidis üles liikudes peab endale stoplossi peale panema.

                Comment

                • kristjan88
                  Räme Fish
                  • Mar 2010
                  • 10

                  #1148
                  Re: NL2-5 mängijate nurgake

                  Tegin 1200 kätt nl2 ja bankroll -5$ ja peale seda tegin nati aja pärast nl5-s 500 kätt ja bankroll +12$ , et kas see lihtsalt parem jooks või ongi nl5-s parem mängida ja ei ole fishe nii palju?

                  Comment

                  • donkament
                    Pokkerihai
                    • Apr 2009
                    • 1945

                    #1149
                    Re: NL2-5 mängijate nurgake

                    Algselt postitas kristjan88 Vaata postitust
                    Tegin 1200 kätt nl2 ja bankroll -5$ ja peale seda tegin nati aja pärast nl5-s 500 kätt ja bankroll +12$ , et kas see lihtsalt parem jooks või ongi nl5-s parem mängida ja ei ole fishe nii palju?
                    no offence, aga südamest tahaks siia LEVEL OR WDF? kirjutada ja naerda.

                    Ma ei saa aru praegu, mida sa mõtled. 1200 kätt ja 500 kätt - need pole sampled ning ei iseloomusta mitte kuidagi leveli või mängija vms taset. Ja kuidas on mäng parem, kui on vähem fishe? Mida rohkem halbu mängijaid, seda rohkem $. ja seda pikas perspektiivis, kui mingi 85/50 vana su paar korda ära stackib, siis see ei tähenda, et temaga on sitt mängida. Vastupidi, sellist mängijat hoiaks igatepidi lauas. Nl25 istus mul eile mingi vana lauas 85/85, kes pani 20min järjest iga käsi peaaegu nuppe, stack kõikus 140-20 vahel, avg pot oli 33 ja waiting listis istus pool starsi. See pole oluline, et ta mind kaks korda järjest ära stackis ja suckoutis, kui selliseid mängijaid oleks laudades iga päev, siis oleksid jõulud käes(lõpuks stackisin ise teda ka 2 korda ja siis ta lahkus, aga see pole oluline).

                    Comment

                    • StripPoker
                      Grinder
                      • Sep 2009
                      • 609

                      #1150
                      Re: NL2-5 mängijate nurgake

                      +1.

                      Tee mõlemas 50000 kätt ja saaks esialgse vähegi mõistliku ülevaate tulemustest.

                      Comment

                      • StripPoker
                        Grinder
                        • Sep 2009
                        • 609

                        #1151
                        Re: NL2-5 mängijate nurgake

                        Tänahommikune sess -29$

                        1 - Vist täiscooler.
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        2 - Pepulaks mulle setiga sellise mängu eest...
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        3 - Nice hit donk. VPIP 79.
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        4- OMG
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        5 - Jälle cooler
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        6 - OMG jälle
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • Mrt1989
                          Grinder
                          • Mar 2010
                          • 999

                          #1152
                          Re: NL2-5 mängijate nurgake

                          Nutune värk jah :P Aga eks tuleb aeg kui tagasi teed sama teistele :)

                          Comment

                          • Konso
                            Grinder
                            • Nov 2009
                            • 936

                            #1153
                            Re: NL2-5 mängijate nurgake

                            Pokkerijumal karistab open limpimise eest. 5. käe cooleri käest oleks ka pääsenud, miks mängid keskelt KQ-ga? Viimase käe kohta ütleks seda, et never ei calli BB-lt AQga SB tõstet. Annad villianile hittimise võimaluse.

                            Comment

                            • k2snakalle
                              Pokkerihai
                              • Dec 2008
                              • 2545

                              #1154
                              Re: NL2-5 mängijate nurgake

                              Algselt postitas Konso Vaata postitust
                              Pokkerijumal karistab open limpimise eest. 5. käe cooleri käest oleks ka pääsenud, miks mängid keskelt KQ-ga? Viimase käe kohta ütleks seda, et never ei calli BB-lt AQga SB tõstet. Annad villianile hittimise võimaluse.

                              nagu mida.. kui sa KQ ka MP-lt ei tõsta, siis mida sa üldse sealt mängid. Easy avang KQ-ga
                              AQ-ga pole väga halb flattida sb tõstet, saab tihti rohkem valuet kui lihtsalt PF 3bettides.

                              Comment

                              • Konso
                                Grinder
                                • Nov 2009
                                • 936

                                #1155
                                Re: NL2-5 mängijate nurgake

                                AQ-ga flattides sa saad rohkem tõenäosust, et JT mees läks lihtsalt varastama, ning hitib. Seal mina paneks 3beti kindlalt. Minu arvates peaks micros oma käed eriti lihtsad hoidma ning hoiduda probleemsetest kätest. Vaatan oma kasumlikuse keskelt KQ-ga üle, arvan, et see on pigem miinuses kui plussis. See tunne võib sellest olla, et multitabeldes on lihtsamat raha lauas kõvasti rohkem.

                                Aga Paavo Pesusieni on pokkeris minust tegijam ka, ootan argumente, et õppida.

                                Comment

                                Working...