NL2-5 mängijate nurgake

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kotkas1000
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 2305

    #1126
    Re: NL2-5 mängijate nurgake

    Siina pead turni callima, kui sa just ei ole kindel, et vastane blufib. Kuna vastane tundmatu, siis sa ei saa siin kindel olla, seega call.

    Comment

    • StripPoker
      Grinder
      • Sep 2009
      • 609

      #1127
      Re: NL2-5 mängijate nurgake

      Oma statte uurides avastasin ühe augu rahakotis. Nimelt need käed, kus mul on 22-99 pocket ning ma preflop callin villaini beti on mul -27 BB/100 miinuses. Callinud olen max 10% bette vastase või enda stackist arvutades (kumbiganes on väiksem) Pigem isegi 10% ei calli enam vaid ehk natuke alla selle.

      Ei leia aga ise täpsemalt selle leaki põhjust üles PT3s. Ehk keegi teab soovitada mis olukorrad-statid üle vaadata ja miks selline miinus sisse jookseb. Tänud.

      Comment

      • Provoker
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 3067

        #1128
        Re: NL2-5 mängijate nurgake

        pigem ikka jälgi stacki suurusi setminemiseks. Tõenäoliselt oled ka shortide vastu setminenud ning sealt ei saagi kasumit tulla. Ma selle 10% reegliga väga kursis pole, aga full stacki puhul kui ntx NL10 keegi avab 10% stackist ehk 10bb siis ma üldjuhul ei calliks seda beti madala pocketiga. Selline avangu suurus on muidugi suht absurd aga kõike tuleb ette laudades. mu arvates 4-5bb avanguid võiks setmineda kui vastasel enamvähem fullstack taga. Kui diip siis vb isegi suuremaid avanguid. miskit matemaatikat ma siin i osak seletada ning vb ajan paska ka aga eks uuri edasi.

        Comment

        • g00000se
          Vana Tegija
          • Apr 2010
          • 1047

          #1129
          Re: NL2-5 mängijate nurgake

          Algselt postitas Provoker Vaata postitust
          pigem ikka jälgi stacki suurusi setminemiseks. Tõenäoliselt oled ka shortide vastu setminenud ning sealt ei saagi kasumit tulla. Ma selle 10% reegliga väga kursis pole, aga full stacki puhul kui ntx NL10 keegi avab 10% stackist ehk 10bb siis ma üldjuhul ei calliks seda beti madala pocketiga. Selline avangu suurus on muidugi suht absurd aga kõike tuleb ette laudades. mu arvates 4-5bb avanguid võiks setmineda kui vastasel enamvähem fullstack taga. Kui diip siis vb isegi suuremaid avanguid. miskit matemaatikat ma siin i osak seletada ning vb ajan paska ka aga eks uuri edasi.
          seti tabamise % on ~12 , ehk siis kui tehakse 3bet millega sul on head oddsid näiteks callida 77ga. Vastasel näiteks AA ja flop tuleb 247, ja 99% kindel, et saad rahad sisse. Väga paljud teevad 3bete valesti ja annavad head oddsid callida ja pärast maksavad ja kiruvad.

          Comment

          • Ghost0
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1335

            #1130
            Re: NL2-5 mängijate nurgake

            Algselt postitas StripPoker Vaata postitust
            Oma statte uurides avastasin ühe augu rahakotis. Nimelt need käed, kus mul on 22-99 pocket ning ma preflop callin villaini beti on mul -27 BB/100 miinuses. Callinud olen max 10% bette vastase või enda stackist arvutades (kumbiganes on väiksem) Pigem isegi 10% ei calli enam vaid ehk natuke alla selle.

            Ei leia aga ise täpsemalt selle leaki põhjust üles PT3s. Ehk keegi teab soovitada mis olukorrad-statid üle vaadata ja miks selline miinus sisse jookseb. Tänud.
            Kui suur sample käsi on? Ma soovitaks sul kõige pealt positsiooni järgi pocketeid uurida. Lisaks sa võid vaadata oma suurimad kaotused läbi ja äkki sul on mõne pocketiga ülisitt jooks - set vs set suhu saanud või niisama bad beate hunnikus saanud. Siis sa võid selle pocketi välja filtreerida ning uuesti winrate vaadata...äkki annab veits tõesema arvu.

            Stackide suuruste vaatamine ja protsendi arvutamine on sul korras, aga ma tõmbaks seda % veelgi madalamaks. Samas NL2 on vist kõik fishid? :D 5% ja 10% reegel ütleb seda, et 5% on kindel call, 10%+ on kindel fold ja kõik, mis 5-10% vahepeal on sõltub. Kui tihti NL2 juhtub üldse seda, et kui preflop ei 3betita siis flopis tuleb heads-upi mängida? Päris alati ei saa sa seda % jälgida - vahest juhtub seda ka, et 3-4% ei ole callimine kasumlik, sest nt. BTN stealib mingi 40% ajast ja sa ei saa oma pocketiga callida SB.
            Algselt postitas g00000se Vaata postitust
            seti tabamise % on ~12 , ehk siis kui tehakse 3bet millega sul on head oddsid näiteks callida 77ga. Vastasel näiteks AA ja flop tuleb 247, ja 99% kindel, et saad rahad sisse. Väga paljud teevad 3bete valesti ja annavad head oddsid callida ja pärast maksavad ja kiruvad.
            Ma arvan, et asi on vastupidi - väga paljud 3betivad mõttetult palju. Inimesed lähevad just selle õnge, et oh nii head oddsid peab callima. 3beti callimine pocketiga, et set mindida on üldjuhul väga kohutav. Eriti väljastpoolt positsiooni. Kui mingi tavaline TAG mõtleb, et tema 6-7% on hea, et väljastpoolt positsiooni callida siis i dont mind. Vahest tuleb hoopis naeratus näole, sest ma tean, et tal väike pocket ja ta foldib niikuinii mu cbetile enamasti ja kui ta saab harva pihta siis ma annan kohe peale flopi cbeti alla. Lihtne lisa raha. 3bette callin ainult siis kui mingi 1-1.5% 3beti vend on vastas ja ma ise positsiooni oman(vahest ka siiski OOP) ning oddsid tunduvad head. Seda viimast juhtub ikkagi väga harva.
            Multiway pottides ja fishide vastu on asi muidugi sutsu teine, sageli on mõtekam veits suuremaid 3bette tehe ja saab ka rohkem väikseid 3bette callida pocketitega.

            Comment

            • Dnbftw
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 1808

              #1131
              Re: NL2-5 mängijate nurgake

              Sooviks abi :)

              SB on 80 käe peale 14/6/35
              Kas oleks pidanud riveril ägisedes ära callima või fold õigustatud ?

              Comment

              • k2snakalle
                Pokkerihai
                • Dec 2008
                • 2545

                #1132
                Re: NL2-5 mängijate nurgake

                Flopis paneksin kindlasti rohkem - potsize bet on seal hea
                Riveris foldiks, sest ei näe väga kätt mida me biidime

                Comment

                • WIN
                  FPP Pro
                  • Feb 2010
                  • 275

                  #1133
                  Re: NL2-5 mängijate nurgake

                  NL5 mehed öelge oma flop cbet % ja fold to cbet %.
                  minu non SD winnings jookseb otse põrgu :(!

                  Comment

                  • WIN
                    FPP Pro
                    • Feb 2010
                    • 275

                    #1134
                    Re: NL2-5 mängijate nurgake

                    vastase kohta vaid 5 handi , 100/80/4.0.
                    Mida teha peale vastase kahtlast turn betti???
                    Rush poker btw.



                    No-Limit Hold'em, $0.05 BB (9 handed) - Hold'em Manager Hand Converter from HandHistoryConverter.com

                    CO ($1.91)
                    Hero (Button) ($7.50)
                    SB ($3.86)
                    BB ($1.98)
                    UTG ($5.37)
                    UTG+1 ($5.05)
                    MP1 ($0.54)
                    MP2 ($2)
                    MP3 ($5.81)

                    Preflop: Hero is Button with K, K
                    1 fold, UTG+1 bets $0.30, 4 folds, Hero raises $0.70, 2 folds, UTG+1 calls $0.40

                    Flop: ($1.47) 9, 6, 10 (2 players)
                    UTG+1 bets $0.34, Hero raises $0.90, UTG+1 calls $0.56

                    Turn: ($3.27) 5 (2 players)
                    UTG+1 bets $0.60

                    Total pot: $3.27
                    Last edited by WIN; 11.07.10, 09:15.

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #1135
                      Re: NL2-5 mängijate nurgake

                      raise flopi suuremalt
                      turnis lähed allinni

                      Comment

                      • ristijeesus
                        Klubi Liige
                        • Oct 2009
                        • 2533

                        #1136
                        Re: NL2-5 mängijate nurgake

                        100/80 venna vastu pre pane rohkem, 0.90 käraks kenasti ja flopis ära raise vastase beti järgi, vaid ikka poti suuruse järgi. Praegu panid vaid pool potti tõste, isegi kuni 1.50 oleks olnud fine, tohman callib igasugu tõmmete või Tx-ga nagunii. Ja turn on snapshove.

                        Comment

                        • Ped1gree
                          Räme Fish
                          • Jun 2010
                          • 2

                          #1137
                          Re: NL2-5 mängijate nurgake

                          et siis minu käeke. ei tahtnud riseda, sest ta oli suht agressiivne algusest peale,kuid statid näitasid et suht loose mängija.



                          - mxbiker sitting in seat 1 with €2.00
                          - Audiobahn sitting in seat 2 with €4.89
                          - neeger sitting in seat 3 with €3.82
                          - ryttis77 sitting in seat 4 with €3.96
                          - 9000909 sitting in seat 5 with €1.30
                          - skydiveuffe sitting in seat 6 with €5.63 [Dealer]
                          - JuzasAA sitting in seat 7 with €3.81
                          - HrKass sitting in seat 8 with €2.07
                          - kidlov sitting in seat 9 with €1.94
                          - citoject1 sitting in seat 10 with €4.96

                          JuzasAA posted the small blind - €0.02
                          HrKass posted the big blind - €0.04
                          ** Dealing card to neeger: A of s, J of d
                          kidlov folded
                          citoject1 raised - €0.16
                          Audiobahn folded
                          neeger called - €0.16
                          ryttis77 folded
                          9000909 folded
                          skydiveuffe folded
                          JuzasAA folded
                          HrKass folded
                          ** Dealing the flop: Q of s, A of c, J of h
                          citoject1 bet - €0.36
                          neeger called - €0.36
                          ** Dealing the turn: 2 of d
                          citoject1 bet - €1.08
                          neeger called - €1.08
                          ** Dealing the river: A of d
                          citoject1 went all-in - €3.36
                          neeger went all-in - €2.22
                          citoject1 shows: A of h, Q of h
                          neeger mucks: A of s, J of d
                          citoject1 wins €7.60 from the main pot

                          Comment

                          • ingu
                            Bännitud
                            • Jan 2010
                            • 1283

                            #1138
                            Re: NL2-5 mängijate nurgake

                            Ped1gree,
                            kasutaja converterit

                            Comment

                            • kristjan88
                              Räme Fish
                              • Mar 2010
                              • 10

                              #1139
                              Re: NL2-5 mängijate nurgake

                              Palju bankroll võiks olla et nl5-te mängida?
                              kas kehtib sama naq sng-s ,et 50 korda buy-in?

                              Comment

                              • nikitheone
                                Mr. Puujalg
                                • Aug 2009
                                • 6446

                                #1140
                                Re: NL2-5 mängijate nurgake

                                kui sa pead seda küsima, siis soovitaks nii 40-50 bi jah
                                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                                Comment

                                Working...