NL2-5 mängijate nurgake

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tyler Durden
    FPP Pro
    • Apr 2010
    • 270

    #1171
    Re: NL2-5 mängijate nurgake

    Lugesin just mängureegleid käte postitamise kohta siia foorumisse... Ja olen eksinud rohkem, kui ühe punkti vastu. Tulevikus parandan ennast!:)

    Comment

    • Stewie
      Jube Noob
      • Oct 2009
      • 198

      #1172
      Re: NL2-5 mängijate nurgake

      Min raise pani mõtlema, aga igasugu Jx tüüpi käte vastu peaks equytit olema?
      Kas sai liiga kergelt nuppe pandud?

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Kas flopil peaks foldima?

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • kardaanirist
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 3675

        #1173
        Re: NL2-5 mängijate nurgake

        esimeses käes on equitit sitaks ja kuna effective stackid on 55bb, siis võid nuppe ka panna. teine võimalus on vastase minraise callida ja turnis reevaluate.

        teises käes mina foldi ei leia.

        Comment

        • con
          Pokkerihai
          • Jul 2010
          • 1954

          #1174
          Re: NL2-5 mängijate nurgake

          esimene käsi ei ole hea imo. ta minraisele küll eriti respekti ei annaks aga no sinu käega pole seal suurt midagi teha.

          pot on 48c, teed 2,9usd shove. sul peaks ta fold equility hindama 80%le et see käik oleks +ev.

          mina oleks su asemel kõik alla toppair gk foldinud. mõne vastase vastu ka tp gk foldinud.


          teine käsi täitsa okei, see turni mutt oli nsm cooler sulle. olenevalt vastasest leiaks ka mõnikord harva foldi(statse pole sa toonud).

          // btw muretsege pt3 2kuu trial endale!!!! stastisid annavad käte hindamisele palju juurde
          Last edited by con; 20.09.10, 14:56.

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #1175
            Re: NL2-5 mängijate nurgake

            Algselt postitas con Vaata postitust
            esimene käsi ei ole hea imo. ta minraisele küll eriti respekti ei annaks aga no sinu käega pole seal suurt midagi teha.

            pot on 48c, teed 2,9usd shove. sul peaks ta fold equility hindama 80%le et see käik oleks +ev.

            mina oleks su asemel kõik alla toppair gk foldinud. mõne vastase vastu ka tp gk foldinud.
            esimene käsi
            mida juttu.....
            vaata palju vastase eff stack on, siis räägi edasi.
            ma cbetiks rohkem ja tema min raise peale ofc allinn

            Comment

            • con
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 1954

              #1176
              Re: NL2-5 mängijate nurgake

              Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
              esimene käsi
              mida juttu.....
              vaata palju vastase eff stack on, siis räägi edasi.
              ma cbetiks rohkem ja tema min raise peale ofc allinn
              ei tahaks nõustuda aga tuleb vist

              aga minnes deepiks

              näen seal palju käsi millest oleme maas.
              cbet on küll väike ja võib näidata nõrkust, mille peale agg vastane üritab pot'i maha võtta aga minraisega seda ei tehta imo.

              minraisega võtavad donkid valuet, et poti kasvatada.
              vähemalt passiivse vastasega oleks see kindel fold.

              minraise näitab siiski tugevust veits ja ainus millest ees oleks praegu on siis Jx. AJ, KJ, QJ

              imo on rohkem käsi millest maas oleme.

              arvestades poti ja shove / siis peaks vastane 4/5 kordadest foldima, et see oleks +ev, mina ei näe teda foldimas nii palju/ omamas nõrgemat kätt ca 4/5 ajast.





              soz kui panen mööda ikka:I minu vaatenurk lihtsalt.
              Last edited by con; 20.09.10, 16:56.

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #1177
                Re: NL2-5 mängijate nurgake

                oot, sa saad ikka aru et meil on peale paari, ka veel auku reaost + mastiost?
                seti vastu oleme maas 60/40, arvestades potis olevat raha ja vastase järele jäänud stacki, siis see ju no brainer allints.
                miks sul seda FE-d siin veel vaja on?
                arvestades vastase ranget, me peaks siin ise favoriidid olema

                Comment

                • Stewie
                  Jube Noob
                  • Oct 2009
                  • 198

                  #1178
                  Re: NL2-5 mängijate nurgake

                  Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                  oot, sa saad ikka aru et meil on peale paari, ka veel auku reaost + mastiost?
                  seti vastu oleme maas 60/40, arvestades potis olevat raha ja vastase järele jäänud stacki, siis see ju no brainer allints.
                  miks sul seda FE-d siin veel vaja on?
                  arvestades vastase ranget, me peaks siin ise favoriidid olema
                  Kas ma esitasin küsimuse nii halvasti, et sa seda küsid. Loomulikult saan ma aru.

                  Mõtlesin ikka equtyit, foldi ma ei tahtnudki saada, tahtsingi teada, kas on insta all in.

                  Tänud vastuste eest.
                  Last edited by Stewie; 20.09.10, 20:21.

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #1179
                    Re: NL2-5 mängijate nurgake

                    Algselt postitas Stewie Vaata postitust
                    Kas ma esitasin küsimuse nii halvasti, et sa seda küsid. Loomulikult saan ma aru.

                    Mõtlesin ikka equtyit, foldi ma ei tahtnudki saada, tahtsingi teada, kas on insta all in.

                    Tänud vastuste eest.
                    Pikk esitas selle küsimuse con-ile

                    Oute on rohkem kui küll seal käes ning shovel pole midagi viga. Teises käes läheks ka bustoks.

                    Comment

                    • con
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 1954

                      #1180
                      Re: NL2-5 mängijate nurgake

                      lol flushdraw jäi täiesti 2silma vahele. nägin seal terve aeg ainult medium paari ja gutshoti. mõtlesin terve aeg, et kas te biidite matat kõrgemal tasemel mida ma ei taju/või mingi teoreem või mida kuna tean et olete sharkid:D


                      no hard feelings, panin korralikult võssi :3
                      Last edited by con; 21.09.10, 08:55.

                      Comment

                      • Stewie
                        Jube Noob
                        • Oct 2009
                        • 198

                        #1181
                        Re: NL2-5 mängijate nurgake

                        Sry my bad, kuidas ma nii mööda sain lugeda

                        Comment

                        • Stewie
                          Jube Noob
                          • Oct 2009
                          • 198

                          #1182
                          Re: NL2-5 mängijate nurgake

                          Kurat see käsi sai nii halvasti mängitud, ja betsize ka mööda vist. Kas flopi oleks pidanud cbettima. Kuidas oleks pidanud mängima.


                          Vastane: 46/34 79 käe peale



                          Full Tilt - $0.05 NL - Holdem - 8 players
                          Hand converted by PokerTracker 3

                          UTG: $5.13
                          UTG+1: $6.60
                          Hero (MP): $6.46
                          MP+1: $1.99
                          CO: $2.54
                          BTN: $16.61
                          SB: $5.56
                          BB: $14.87

                          SB posts SB $0.02, BB posts BB $0.05

                          Pre Flop: ($0.07) Hero has 8 8

                          fold, fold, Hero raises to $0.20, fold, CO calls $0.20, BTN calls $0.20, fold, fold

                          Flop: ($0.67, 3 players) Q J 9
                          Hero checks, CO checks, BTN bets $0.30, Hero calls $0.30, fold

                          Turn: ($1.27, 2 players) T
                          Hero bets $0.85, BTN calls $0.85

                          River: ($2.97, 2 players) A
                          Hero bets $1.20, BTN raises to $6.57, fold

                          Comment

                          • janek174
                            Vana Tegija
                            • Mar 2009
                            • 1078

                            #1183
                            Re: NL2-5 mängijate nurgake

                            Hero foldib flopil.

                            Comment

                            • TaistoJ
                              Grinder
                              • Aug 2010
                              • 787

                              #1184
                              Re: NL2-5 mängijate nurgake

                              Algselt postitas janek174 Vaata postitust
                              Hero foldib flopil.
                              +1 - Kindel fold.

                              Igaks juhuks seletuseks, et SA EI BIIDI ENAMUS AEGADEL MITTE MIDAGI.

                              Comment

                              • kardaanirist
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 3675

                                #1185
                                Re: NL2-5 mängijate nurgake

                                hero leadib 40-45c välja või c/f.

                                Comment

                                Working...