NL2-5 mängijate nurgake

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Char
    Pokkerihai
    • Sep 2009
    • 1848

    #991
    Re: NL2-5 mängijate nurgake

    preflop otsa? limbiring oli ju..2 limperit ja sa kütad 16bb tuima? :D

    Comment

    • vapsik
      Klubi Liige
      • Apr 2009
      • 5462

      #992
      Re: NL2-5 mängijate nurgake

      Algselt postitas Char Vaata postitust
      preflop otsa? limbiring oli ju..2 limperit ja sa kütad 16bb tuima? :D
      Ma näen küll esimeses käes raise, millele otsa saab kütta ja ingult täiesti õige märkus, et rohkem tasuks panna.

      Comment

      • nomerlot
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 2233

        #993
        Re: NL2-5 mängijate nurgake

        Eelmisest käest veel, kus riveris bet/foldisid. My bad, ma vaatasin valesti, betsize on täiesti ok.

        Comment

        • Char
          Pokkerihai
          • Sep 2009
          • 1848

          #994
          Re: NL2-5 mängijate nurgake

          Algselt postitas vapsik Vaata postitust
          Ma näen küll esimeses käes raise, millele otsa saab kütta ja ingult täiesti õige märkus, et rohkem tasuks panna.
          nojah..vaatasin viimast kätt koguaeg :P

          Comment

          • lennuk
            FPP Pro
            • Dec 2009
            • 298

            #995
            Re: NL2-5 mängijate nurgake

            kas keegi NL5 mängijatest oleks huvitatud ühisõppest ? ehk siis olen NL5 minimaalne võitja (st kehv winrate ,halvad otsused suurtes pottides ,kehv postflop mäng jne...) ja mõtlesin et võiks kellegagi pead kokku panna ja koos proovida selles mängus areneda. teeks mingeid ühis-sesse ,vahetaks ja arutaks käte üle ,võrdleks hand-samplite läbi külgi mis tugevad,mis nõrgad ja prooviks saada paremaks ?
            ei otsi coachi ,sest leian ,et mingile tasemele peaks suutma ise edukalt mängida aga hetke olukord näitab ,et oleks vaja kõrvaltvaatajat kellega seda protsessi kiirendada ja kaks pead on ikka kaks pead.
            arvan et siin foorumis on veelgi minusuguseid. mis arvate? mõni kogenum mängija võiks öelda kas sihukesel amatööride omavahelisel õpetamisel/nõustamisel oleks ka kasu ?

            Comment

            • Rando
              Õpihimuline Mängur
              • Jan 2010
              • 316

              #996
              Re: NL2-5 mängijate nurgake

              Mis teete kui raisete pf ja flop tuleb ala selline? cbet ja kui turn on blank siis check-fold?
              Või ütleme, et raisete pf JJ ja tuleb kaasa 4 mängijat, olete I act. Pot on ütleme 0.60. Flop tuleb 4 K Q.



              PokerStars No-Limit Hold'em, $0.02 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

              saw flop

              MP3 ($3.24)
              CO ($2.02)
              Hero (Button) ($4.29)
              SB ($2.59)
              BB ($4.91)
              UTG ($1.20)
              UTG+1 ($3.72)
              MP1 ($2)
              MP2 ($2)

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • Jennifer
                Pokkerihai
                • Dec 2009
                • 1503

                #997
                Re: NL2-5 mängijate nurgake

                Algselt postitas lennuk Vaata postitust
                kas keegi NL5 mängijatest oleks huvitatud ühisõppest ? ehk siis olen NL5 minimaalne võitja (st kehv winrate ,halvad otsused suurtes pottides ,kehv postflop mäng jne...) ja mõtlesin et võiks kellegagi pead kokku panna ja koos proovida selles mängus areneda. teeks mingeid ühis-sesse ,vahetaks ja arutaks käte üle ,võrdleks hand-samplite läbi külgi mis tugevad,mis nõrgad ja prooviks saada paremaks ?
                ei otsi coachi ,sest leian ,et mingile tasemele peaks suutma ise edukalt mängida aga hetke olukord näitab ,et oleks vaja kõrvaltvaatajat kellega seda protsessi kiirendada ja kaks pead on ikka kaks pead.
                arvan et siin foorumis on veelgi minusuguseid. mis arvate? mõni kogenum mängija võiks öelda kas sihukesel amatööride omavahelisel õpetamisel/nõustamisel oleks ka kasu ?
                Mida sa mängid?
                Kui sa mängid 6maxi, siis võiks täitsa teha seda isegi :P

                Comment

                • Ämmapets
                  Jube Noob
                  • Oct 2009
                  • 171

                  #998
                  Re: NL2-5 mängijate nurgake

                  Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
                  Mida sa mängid?
                  Kui sa mängid 6maxi, siis võiks täitsa teha seda isegi :P
                  Ma teeks ka ühise sessi teiega (eriti Jennyga)

                  Comment

                  • lennuk
                    FPP Pro
                    • Dec 2009
                    • 298

                    #999
                    Re: NL2-5 mängijate nurgake

                    Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
                    Mida sa mängid?
                    Kui sa mängid 6maxi, siis võiks täitsa teha seda isegi :P
                    FR mängin

                    Comment

                    • ingu
                      Bännitud
                      • Jan 2010
                      • 1283

                      #1000
                      Re: NL2-5 mängijate nurgake

                      Või ütleme, et raisete pf JJ ja tuleb kaasa 4 mängijat, olete I act. Pot on ütleme 0.60. Flop tuleb 4 K Q. >>>> Check.

                      Comment

                      • lennuk
                        FPP Pro
                        • Dec 2009
                        • 298

                        #1001
                        Re: NL2-5 mängijate nurgake

                        Algselt postitas Rando Vaata postitust
                        Mis teete kui raisete pf ja flop tuleb ala selline? cbet ja kui turn on blank siis check-fold?
                        Või ütleme, et raisete pf JJ ja tuleb kaasa 4 mängijat, olete I act. Pot on ütleme 0.60. Flop tuleb 4 K Q.



                        PokerStars No-Limit Hold'em, $0.02 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                        saw flop

                        MP3 ($3.24)
                        CO ($2.02)
                        Hero (Button) ($4.29)
                        SB ($2.59)
                        BB ($4.91)
                        UTG ($1.20)
                        UTG+1 ($3.72)
                        MP1 ($2)
                        MP2 ($2)

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                        see JJ käsi 4KQ flopil on check ,MW pot ,2 ülekaarti ,minu arust pole mõtet tõmmelda ,OOP kah veel lisaks

                        aga postitatud käe kohta ,see MP3 limp-call tundub väike pocket või Axs(oleneb kas oled vastast näinud sellise käega selliseid liigutusi tegemas) aga cbet on omal kohal ,kui saad calli siis ilmselt seal Ax ,kui raisetakse siis on mõhh ???? , hea vastane võib seal ka ilma A callida ja proovida pot võtta turnis (see on floatimine onju ??? )

                        küsin et kui cbetid ja vastane callib ja turn on K ,kuidas edasi ? betid kohe välja ,check-call või check raise ? keegi võiks selgitada ka milline nendest tegevustest on kasumlikum ? endal taolisi olukordi olnud ja tahaks teada kuidas max valuet taolisest käest saada ?

                        Comment

                        • Rando
                          Õpihimuline Mängur
                          • Jan 2010
                          • 316

                          #1002
                          Re: NL2-5 mängijate nurgake

                          Tegin cbeti, kutt loobus.Kui trips saan turnis siis paugutan samamoodi edasi.

                          // nice, tõmbasin mastirea 1. korda
                          Last edited by Rando; 05.05.10, 20:03.

                          Comment

                          • MissLiz
                            Jube Noob
                            • Jul 2009
                            • 112

                            #1003
                            Re: NL2-5 mängijate nurgake

                            Algselt postitas lennuk Vaata postitust
                            kas keegi NL5 mängijatest oleks huvitatud ühisõppest ? ehk siis olen NL5 minimaalne võitja (st kehv winrate ,halvad otsused suurtes pottides ,kehv postflop mäng jne...) ja mõtlesin et võiks kellegagi pead kokku panna ja koos proovida selles mängus areneda. teeks mingeid ühis-sesse ,vahetaks ja arutaks käte üle ,võrdleks hand-samplite läbi külgi mis tugevad,mis nõrgad ja prooviks saada paremaks ?
                            ei otsi coachi ,sest leian ,et mingile tasemele peaks suutma ise edukalt mängida aga hetke olukord näitab ,et oleks vaja kõrvaltvaatajat kellega seda protsessi kiirendada ja kaks pead on ikka kaks pead.
                            arvan et siin foorumis on veelgi minusuguseid. mis arvate? mõni kogenum mängija võiks öelda kas sihukesel amatööride omavahelisel õpetamisel/nõustamisel oleks ka kasu ?
                            Mina oleksin küll käpp - kui muidugi sobib naisterahvaga selliseid asju arutada.
                            Ise ka alles kinnitan kanda NL5 tasemel, ent olen enda mängus avastanud sarnaseid vigu, nagu sa nimetasid

                            Kui ehk viitsid, võime infot vahetada küll.
                            Mängin Starsis FR ning kasutan PT3. Võid huvi korral ehk enda msn anda vms :)

                            Comment

                            • nomerlot
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 2233

                              #1004
                              Re: NL2-5 mängijate nurgake

                              Algselt postitas MissLiz Vaata postitust
                              Mina oleksin küll käpp - kui muidugi sobib naisterahvaga selliseid asju arutada.
                              Ise ka alles kinnitan kanda NL5 tasemel, ent olen enda mängus avastanud sarnaseid vigu, nagu sa nimetasid

                              Kui ehk viitsid, võime infot vahetada küll.
                              Mängin Starsis FR ning kasutan PT3. Võid huvi korral ehk enda msn anda vms :)
                              vastupidi, siin foorumis on naisi nii vähe, et igaühe peale minnakse leili, vaadake kasvõi Jenniferi päevikut:)

                              Comment

                              • MissLiz
                                Jube Noob
                                • Jul 2009
                                • 112

                                #1005
                                Re: NL2-5 mängijate nurgake

                                No siis küll hehe

                                Hetkel maadlen enda kiiksuga liialt top pairi ülehinnata. No kohe üldse ei leia mõnikord FOLD nuppu üles

                                Comment

                                Working...