NL2-5 mängijate nurgake

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Liquicity
    Õpihimuline Mängur
    • Mar 2010
    • 454

    #1096
    Re: NL2-5 mängijate nurgake

    Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
    Ehk oled nii hea ja seletaksid miks turnis check parem oleks olnud?
    Ning kui checkid, siis kuidas kätt edasi mängid..kui vastane panustab turnis ja kui ei panusta. Riveris mis teed kui tuleb veel üks ruutu/tuleb blank kaart.
    Sry my bad. Unise peaga kirjutasin. Hea et tähelepanu pöörasid.
    Üldiselt jah tegelt turnis pole mõtet checkida kui top paar käes. Ikkagi bet ja reraise peale fold.
    Aga sinu küsimuse peale vastan ikka.
    Turni panuse peale call ja riveris ka call kui blank kaart ja mõistliku suurusega pot. Sellises käes ei taha poti väga suureks ajada. Ise bettides me seda aga teeme kui oleme kindlad et vastane callib või lükkab nuppe. Kuigi check call liini ei poolda.

    Comment

    • ristik
      Grinder
      • May 2010
      • 903

      #1097
      Re: NL2-5 mängijate nurgake

      betime, vastane callib, river on blank ja siis teeme mida ?

      Comment

      • k2snakalle
        Pokkerihai
        • Dec 2008
        • 2545

        #1098
        Re: NL2-5 mängijate nurgake

        betime uuesti muidugi, taheme ju kõigilt väiksematelt paaridelt kenasti valuet saada.
        Last edited by k2snakalle; 31.05.10, 01:27.

        Comment

        • StripPoker
          Grinder
          • Sep 2009
          • 609

          #1099
          Re: NL2-5 mängijate nurgake

          Teisest mastist küsimus, et kas on olemas mingit softi mis aitaks Starsi laudasid avada ja sulgeda? NL2 puhul 24 lauda lastes on päris suur osa tegemistest, et kehvasid laudasid sulgeda ja uusi avada.

          Ehk on olemas mingi soft mis paneks ettenatud kriteeriumite põhjal lauale ise (sit out next blind) või siis vähemalt avaks lobbyst uusi mahlasemaid laudasid?

          Comment

          • nikitheone
            Mr. Puujalg
            • Aug 2009
            • 6446

            #1100
            Re: NL2-5 mängijate nurgake

            tableninja
            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

            Comment

            • macroTilt
              seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
              • May 2010
              • 629

              #1101
              Re: NL2-5 mängijate nurgake

              Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
              tableninja
              yep, proovi kindlasti jargi. hiljem ilma ei oskagi. ise varske kasutaja, 4 paeva
              ninjaga vabalt multitableb 20 lauda cashi, joob kohvi ja vaatab webipornot

              Comment

              • StripPoker
                Grinder
                • Sep 2009
                • 609

                #1102
                Re: NL2-5 mängijate nurgake

                Kasutan juba TN (koos gamepadiga eriti vinge asi, hiirega veel suht jama) aga mismoodi see ise laudasid avab? Seda see küll minuteada ei tee - sisseost avatud lauale on küll seal olemas aga mitte laua valik ja avamine lobbyst.

                Comment

                • macroTilt
                  seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
                  • May 2010
                  • 629

                  #1103
                  Re: NL2-5 mängijate nurgake

                  Algselt postitas StripPoker Vaata postitust
                  Kasutan juba TN (koos gamepadiga eriti vinge asi, hiirega veel suht jama) aga mismoodi see ise laudasid avab? Seda see küll minuteada ei tee - sisseost avatud lauale on küll seal olemas aga mitte laua valik ja avamine lobbyst.
                  haha, hea huumor sul. nimelt, sa siis soovid, et ta ise lauad otsib ja ehk ka mangib? et meil jaab siis ainult "start" nuppu pressida. well, tulevikus ehk?

                  Comment

                  • janek174
                    Vana Tegija
                    • Mar 2009
                    • 1078

                    #1104
                    Re: NL2-5 mängijate nurgake

                    Selle jaoks on PT3-el igatahes kaasas selline vidin nagu Table Tracker (HEM-il peaks ka selline asi olema), mis otsib vastavate kriteeriumite järgi sobivad lauad välja. Kas ta neid ka ise käima paneb jms. ei oska öelda, kuna pole ise kasutanud kunagi.

                    Comment

                    • ristik
                      Grinder
                      • May 2010
                      • 903

                      #1105
                      Re: NL2-5 mängijate nurgake

                      Selle käega rikkusin enda ilusti kulgeva sessi ära. Mis on teie arvamused sellisest käest ? vastane 13/8 agg 3.0 61 käe peale. Üsna väike sample aga mängijast saame midagi ikka aimu. Lisaksin veel et BTN oli nit ja seega saame CO-d võtta kui buttonit. See tähendab, et sisuliselt läksin vargile. River oli minu poolt küll ülim lollus, aga mind huvitaks just flopi ja turni mäng.

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • Rando
                        Õpihimuline Mängur
                        • Jan 2010
                        • 316

                        #1106
                        Re: NL2-5 mängijate nurgake

                        Vend sai vist nutsi kokku flopil?Ma selle pärast küsin, et ma alles algaja holdem manageriga.
                        192handi peale 12/6/4/3 vp/pfr/3bet/agg

                        PokerStars No-Limit Hold'em, $0.02 BB (6 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                        BB ($4.24)
                        UTG ($0.73)
                        MP ($2.33)
                        Hero (CO) ($4.14)
                        Button ($0.64)
                        SB ($2)

                        Preflop: Hero is CO with Q, Q
                        UTG calls $0.02, 1 fold, Hero bets $0.10, 1 fold, SB calls $0.09, 2 folds

                        Flop: ($0.24) 2, 6, 4 (2 players)
                        SB bets $0.13, Hero raises to $0.30, SB raises to $0.70, Hero folds

                        Total pot: $0.84 | Rake: $0.04

                        Results:
                        SB didn't show
                        Outcome: SB won $0.80

                        Comment

                        • vapsik
                          Klubi Liige
                          • Apr 2009
                          • 5462

                          #1107
                          Re: NL2-5 mängijate nurgake

                          Ei tea. HEM teiste kinniseid kaarte ei näita.

                          Comment

                          • vapsik
                            Klubi Liige
                            • Apr 2009
                            • 5462

                            #1108
                            Re: NL2-5 mängijate nurgake

                            Tegelikult õige fold. Asi paistab väga seti moodi olema.

                            Comment

                            • ingu
                              Bännitud
                              • Jan 2010
                              • 1283

                              #1109
                              Re: NL2-5 mängijate nurgake

                              Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                              Tegelikult õige fold. Asi paistab väga seti moodi olema.
                              +1
                              Selliste statidega mängija peaks QQ+ igaljuhul preflop 3betima, seega set arvatavasti jah.

                              Comment

                              • hoss23
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 2551

                                #1110
                                Re: NL2-5 mängijate nurgake

                                Nõustun ka eelkõnelejatega, et siis fold. Kuigi ei kujuta ette, kuidas on võimalik üldse mängida 6-maxis statidega 12/6/4

                                Comment

                                Working...