NL2-5 mängijate nurgake

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ermii
    Õpihimuline Mängur
    • May 2009
    • 402

    #226
    Re: NL2-5 mängijate nurgake

    Postitan siis mõned käed:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • mislinn
      Pokkerihai
      • Apr 2009
      • 1734

      #227
      Re: NL2-5 mängijate nurgake

      1. Kindlasti ei checkiks floppi, nl5 on selline naljakas koht, kus tuleb floppi hittides igal tänaval täiega paugutada, sest vastased armastavad maksta kõiksugu imelike kätega. Check on halb juba sellepärast, et kui sa teda näiteks check raised, siis sa võid nad käest välja peletada, sest see on ilmselt ainuke asi, mida seal kardetakse. Teiseks, kui sa checkid võib vastane järgi checkida ja ka see on halb, kuna ta võib tasuta endale vajaliku kaardi saada...Aga kui sa juba checki tegid ja vastane betis, siis ma kütaks juurde.

      2. Kindlasti selle väikese raise peale veel oma top paari maha ei paneks, calliks ja vaataks järgmist kaarti ja kui see pole ohtlik, siis käest ei loobuks.

      3. Selles käes pole kindel, aga ma arvan, et ma calliks, kuna vastasel võivad olla ülekaardid mastitõmbega jne..

      Comment

      • Cash87
        Vana Tegija
        • Feb 2009
        • 1402

        #228
        Re: NL2-5 mängijate nurgake

        1) Raise allin ta arvatavasti maksab oma draw või Ax-ga
        2) Call
        3) Fold, see board liiga Gay, et riskida.

        Comment

        • janek174
          Vana Tegija
          • Mar 2009
          • 1078

          #229
          Re: NL2-5 mängijate nurgake

          1. Kui juba chekisid, siis reraise nuppe. 22 on ainuke reaalne käsi, mis sind biidib ja mida võidi preflop nii mängida. Sel juhul sitt lugu lihtsalt.
          2. Call. Kui abi ei tule ja board endiselt ohutu, siis veel üks litter ja kui siis ka raise otsa saad, siis peaks olema easy fold.
          3. Fold. Pole mingit mõtet siin gambleda (ja ülekaartidega mastitõmme on siin igal juhul erand kui reegel)

          Comment

          • Ermii
            Õpihimuline Mängur
            • May 2009
            • 402

            #230
            Re: NL2-5 mängijate nurgake

            Teine käsi siis, kui panen turnil teise barreli ja vend callib mis teen riveril? Valuebet?

            Comment

            • mislinn
              Pokkerihai
              • Apr 2009
              • 1734

              #231
              Re: NL2-5 mängijate nurgake

              Algselt postitas Ermii
              Teine käsi siis, kui panen turnil teise barreli ja vend callib mis teen riveril? Valuebet?
              Mina võtaks hoo maha riveril ja mitte midagi ütleva kaardi puhul teeks check calli...

              Comment

              • janek174
                Vana Tegija
                • Mar 2009
                • 1078

                #232
                Re: NL2-5 mängijate nurgake

                Algselt postitas mislinn
                3. Selles käes pole kindel, aga ma arvan, et ma calliks, kuna vastasel võivad olla ülekaardid mastitõmbega jne..
                Ei ole vaja mõelda kõige ebatõenäolisemat stsenaariumi lihtsalt sellepärast, et tegu on NL5-ga. On väga palju käsi, mis sind siin biidivad (preflop mängu arvestades muidugi üsna ebatõenäoline). Dongi moodi mängida ise lihtsalt selle pärast, et tegu on sellise limiidiga, pole mingi vabandus (ei käi konkreetse käe kohta). Aga tihti just erinevates käte postitustes selline liin silma jääb.

                Comment

                • mislinn
                  Pokkerihai
                  • Apr 2009
                  • 1734

                  #233
                  Re: NL2-5 mängijate nurgake

                  Algselt postitas janek174
                  Ei ole vaja mõelda kõige ebatõenäolisemat stsenaariumi lihtsalt sellepärast, et tegu on NL5-ga. On väga palju käsi, mis sind siin biidivad (preflop mängu arvestades muidugi üsna ebatõenäoline). Dongi moodi mängida ise lihtsalt selle pärast, et tegu on sellise limiidiga, pole mingi vabandus (ei käi konkreetse käe kohta). Aga tihti just erinevates käte postitustes selline liin silma jääb.
                  No mina usun, et call on +EV siin, ise veel 2 nädalat tagasi mängisin nl5s ja beatisin seda ja niipalju kui ma seal selliseid olukordi sain, siis call tasus ära, millal ise viimati seal mängisid?

                  Comment

                  • janek174
                    Vana Tegija
                    • Mar 2009
                    • 1078

                    #234
                    Re: NL2-5 mängijate nurgake

                    Algselt postitas mislinn
                    No mina usun, et call on +EV siin, ise veel 2 nädalat tagasi mängisin nl5s ja beatisin seda ja niipalju kui ma seal selliseid olukordi sain, siis call tasus ära, millal ise viimati seal mängisid?
                    Ise mängin iga päev regulaarselt 6-7K kätt NL5 hetkel. Ma ei usu et call siin +EV on. Kui vastane on tõmbe peal, on ju pmst coinflip ja mündiviskest pikas perspektiivis ei võida peale maja keegi. Kas on vastane sust ees, või on mündivise. Sellses olukorras nuppude panek ei saa kuidagi +EV olla. Ja neid käsi, millest sina siin pikalt ees oleks, on ikka väga vähe.

                    Comment

                    • mislinn
                      Pokkerihai
                      • Apr 2009
                      • 1734

                      #235
                      Re: NL2-5 mängijate nurgake

                      Algselt postitas janek174
                      Ise mängin iga päev regulaarselt 6-7K kätt NL5 hetkel. Ma ei usu et call siin +EV on. Kui vastane on tõmbe peal, on ju pmst coinflip ja mündiviskest pikas perspektiivis ei võida peale maja keegi. Kas on vastane sust ees, või on mündivise. Sellses olukorras nuppude panek ei saa kuidagi +EV olla. Ja neid käsi, millest sina siin pikalt ees oleks, on ikka väga vähe.
                      Minu kogemuste põhjal tehakse sellist pulli kätega nagu Ak vms vabalt, aga võibolla on sul tõesti õigus..

                      Comment

                      • janek174
                        Vana Tegija
                        • Mar 2009
                        • 1078

                        #236
                        Re: NL2-5 mängijate nurgake

                        Algselt postitas mislinn
                        Minu kogemuste põhjal tehakse sellist pulli kätega nagu Ak vms vabalt, aga võibolla on sul tõesti õigus..
                        Tehakse muidugi, aga see ei ole mingi reegel, mille järgi mängida. Pigem ikka erand.

                        Comment

                        • Ermii
                          Õpihimuline Mängur
                          • May 2009
                          • 402

                          #237
                          Re: NL2-5 mängijate nurgake

                          Kus juures see kolmas käsi lükkasin ta raise vastu nuppe ja ta call näitas Q9 :) samas oli ta varem suht palju 3bettind igast lambi kätega, seepärast selline lüke, muidu vist kipuks jah rohkem foldi poole

                          Comment

                          • daljoh
                            Vana Tegija
                            • Feb 2009
                            • 1032

                            #238
                            Re: NL2-5 mängijate nurgake

                            Pole nüüd pikka aega kirjutanud ja pole eriti mängida saanud ka....töö töö töö

                            Aga selline käsi nt:

                            Mida teha?

                            [spoiler]Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.02 BB (8 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                            saw flop

                            CO ($2.27) 59/35/8 17 kätt
                            Button ($0.54)
                            Hero (SB) ($2.29)
                            BB ($2) info pudub
                            UTG ($5.44)
                            UTG+1 ($1.13)
                            MP1 ($0.72)
                            MP2 ($0.86)

                            Preflop: Hero is SB with J, J
                            UTG calls $0.02, 3 folds, CO calls $0.02, 1 fold, Hero bets $0.13, BB raises to $0.30, 1 fold, CO raises to $1.05, HERO ???

                            Comment

                            • masterpuppet
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2094

                              #239
                              Re: NL2-5 mängijate nurgake

                              3way potis ei mängi JJ hästi, eriti veel sellises olukorras. Olgu vastas, kui donk vend tahes. Seega iizi fold.

                              Comment

                              • 0ttt
                                Õpihimuline Mängur
                                • May 2009
                                • 444

                                #240
                                Re: NL2-5 mängijate nurgake

                                Nagu öeldud, easy fold.

                                Comment

                                Working...