NL2-5 mängijate nurgake

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #181
    Re: NL2-5 mängijate nurgake

    Algselt postitas mislinn
    Aga kas flopil oleks võinud suuremalt välja panustada?

    Statsid oli 18/2/46, aga ainult 60 kätt
    Kõik fine

    Comment

    • daljoh
      Vana Tegija
      • Feb 2009
      • 1032

      #182
      Re: NL2-5 mängijate nurgake

      AF ikka 4.6 v tõesti 46?
      Call igaljuhul kuigi statide järgi võiks sul seal vastas olla JJ+; AQ+

      Aga call anyway!

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #183
        Re: NL2-5 mängijate nurgake

        Algselt postitas daljoh
        AF ikka 4.6 v tõesti 46?
        Call igaljuhul kuigi statide järgi võiks sul seal vastas olla JJ+; AQ+

        Aga call anyway!
        Tõenäoliselt AFQ ajab sassi.

        Comment

        • mislinn
          Pokkerihai
          • Apr 2009
          • 1734

          #184
          Re: NL2-5 mängijate nurgake

          Callisin, vastas oli QQ, aga see selleks, mis statsid üldse oleks kasulik lauda kuvada mul praegu VPIP, PFR AFq(selle asemel peaks hoopis AF olema nagu eelmisest postist aru saiN?), 3BET % ja fold to flop cbet, hetkel on raskusi VPIP ja AFq kasutamisega..

          Comment

          • daljoh
            Vana Tegija
            • Feb 2009
            • 1032

            #185
            Re: NL2-5 mängijate nurgake

            minu omad on sellised:

            VPIP/PFR/AF/hands
            3bet/F to 3bet/cbet/f to cbet

            Comment

            • mislinn
              Pokkerihai
              • Apr 2009
              • 1734

              #186
              Re: NL2-5 mängijate nurgake

              Algselt postitas daljoh
              minu omad on sellised:

              VPIP/PFR/AF/hands
              3bet/F to 3bet/cbet/f to cbet
              Ja mis limiiti sa mängid?

              Comment

              • daljoh
                Vana Tegija
                • Feb 2009
                • 1032

                #187
                Re: NL2-5 mängijate nurgake

                NL2-5 hetkel

                Vahet pole pm mida mängid....muud asjad on popupis....rankal on vist veel vähem state ees minu teada

                Comment

                • mislinn
                  Pokkerihai
                  • Apr 2009
                  • 1734

                  #188
                  Re: NL2-5 mängijate nurgake

                  Algselt postitas daljoh
                  NL2-5 hetkel

                  Vahet pole pm mida mängid....muud asjad on popupis....rankal on vist veel vähem state ees minu teada
                  selge

                  Comment

                  • daljoh
                    Vana Tegija
                    • Feb 2009
                    • 1032

                    #189
                    Re: NL2-5 mängijate nurgake

                    Point selles et niikuinii ei jõua kõike jälgida....põhiasjad võiks ikkagi olemas olla...ja kui vaja keerulisemat otsust teha siis saad infi pop upist

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #190
                      Re: NL2-5 mängijate nurgake

                      Algselt postitas mislinn
                      Callisin, vastas oli QQ, aga see selleks, mis statsid üldse oleks kasulik lauda kuvada mul praegu VPIP, PFR AFq(selle asemel peaks hoopis AF olema nagu eelmisest postist aru saiN?), 3BET % ja fold to flop cbet, hetkel on raskusi VPIP ja AFq kasutamisega..
                      VPIP/PFR/AF - Hands. Ülejäänud on mõttetud ja pista popuppidesse, mitte lauale segama. Kui liigud loogilist rada pidi, et mängid igas limiidis suure hulga käsi ning liigud üles, siis alates 200NL ära üldse enam statistika kasuta. Samuti, kui oled X limiidis kaua mänginud, siis võib ka vahest proovida ilma statistikata. On inimesi, kellel statistika ainult segab mängu ning teeb ilma poole paremat mängu.

                      Ja enamus häid mängijaid ei kasuta üleüldse HUD'e või kasutavad neid minimaalselt, et lauas on eelnimetatud 4 statti. Viled ja pillid jäta pillimeestele ja orkestrile

                      Comment

                      • daljoh
                        Vana Tegija
                        • Feb 2009
                        • 1032

                        #191
                        Re: NL2-5 mängijate nurgake

                        No mis ma ütlesin :D

                        Comment

                        • mislinn
                          Pokkerihai
                          • Apr 2009
                          • 1734

                          #192
                          Re: NL2-5 mängijate nurgake

                          Algselt postitas daljoh
                          No mis ma ütlesin :D
                          hea read oli :D

                          Comment

                          • daljoh
                            Vana Tegija
                            • Feb 2009
                            • 1032

                            #193
                            Re: NL2-5 mängijate nurgake

                            Mida teha kui lauas on üliagro tüüp?

                            Pisike video....hääl on alguses puudulik, hiljem asi paraneb!

                            Comment

                            • kivisaba
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2514

                              #194
                              Re: NL2-5 mängijate nurgake

                              no see polnud mingi agro mängija vaid täisdonk ja dead money AJs suited peaks olema all-in jh
                              shove range võiks olla AT+ 77+ näiteks aga BB-l olles tema ebanormaalse raise vastas võib isegi loosemalt shoveda vb KT+ 22+

                              Comment

                              • Tarmonator
                                Lingiparandaja
                                • Oct 2008
                                • 3274

                                #195
                                Re: NL2-5 mängijate nurgake

                                ma ei viitsinudki lõpuni vaadata. üldiselt ma oleks juba selle KT'ga nuppe teinud seal. see short las callib.
                                a päris viisakad poisid olid teisedki seal lauas, pool stacki callitakse sisse et setmineda.

                                Comment

                                Working...