Re: NL2-5 mängijate nurgake
nja tundub, et NL2 pokkerit ei mängita, niisama lahmimine käib. Võta seal oma range poole väiksemaks ja laudu sama palju juurde siis vast läheks paremaks..
nja tundub, et NL2 pokkerit ei mängita, niisama lahmimine käib. Võta seal oma range poole väiksemaks ja laudu sama palju juurde siis vast läheks paremaks..
Comment