NL2-5 mängijate nurgake

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ahangama
    Klubi Liige
    • Jul 2009
    • 615

    #76
    Re: NL2-5 mängijate nurgake

    nja tundub, et NL2 pokkerit ei mängita, niisama lahmimine käib. Võta seal oma range poole väiksemaks ja laudu sama palju juurde siis vast läheks paremaks..

    Comment

    • Staier
      Jube Noob
      • Dec 2008
      • 166

      #77
      Re: NL2-5 mängijate nurgake

      Algselt postitas Ahangama
      nja tundub, et NL2 pokkerit ei mängita, niisama lahmimine käib. Võta seal oma range poole väiksemaks ja laudu sama palju juurde siis vast läheks paremaks..
      Jh,ranka preflop tabel ette ja küll mäng minema hakkab :)

      Comment

      • mislinn
        Pokkerihai
        • Apr 2009
        • 1734

        #78
        Re: NL2-5 mängijate nurgake

        Algselt postitas Staier
        Jh,ranka preflop tabel ette ja küll mäng minema hakkab :)
        Minumeelest on ranka preflop tabel liiga lose nl2 jaoks :D, oleks vaja natuke kitsamaks tõmmata...

        Comment

        • 0ttt
          Õpihimuline Mängur
          • May 2009
          • 444

          #79
          Re: NL2-5 mängijate nurgake

          Proovi pot-controlli teha. Ei tasu igal tänaval betti lahmida. Näiteks selle A8 mängimisel oleks ma jube ettevaatlik olnud ja 77 PF AI poleks ka läinud.

          Comment

          • daljoh
            Vana Tegija
            • Feb 2009
            • 1032

            #80
            Re: NL2-5 mängijate nurgake

            1.Mängin tegelikult mitte Ranka tabeli järgi vaid "Tigrano" tabeli järgi. See on natuke tightim tegelikult kui Ranka oma...mina sain selle Tigranolt endalt aga eks see ringleb siin kuskil foorumis ka kindlasti.
            2. Sõltuvalt vastastest ning nende eelnevast käitumisest muudan oma range.
            3. 77 AI on minu arust shortstacki vastu õige move.
            4. A8s line oli tõesti halvasti mängitud aga see oli ilmselt mingisugusest tildist.

            Mõtlesin et teen see nädal mingi video...siis saab vaadata ja arutada mu mängu kes viitsib. Aga uurin seda asja veel! Hetkel pole mikrit lihtsalt.

            Comment

            • daljoh
              Vana Tegija
              • Feb 2009
              • 1032

              #81
              Re: NL2-5 mängijate nurgake

              Täna käin oma selle kuu suurimad kaotatud sessid uuesti üle ja lasen läbi replayeri.

              Comment

              • bubba
                Õpihimuline Mängur
                • Feb 2009
                • 434

                #82
                Re: NL2-5 mängijate nurgake

                NL2 es QQ ja AK lähete all in preflop tundmatu vastase vastu?

                Comment

                • daljoh
                  Vana Tegija
                  • Feb 2009
                  • 1032

                  #83
                  Re: NL2-5 mängijate nurgake

                  Sõltub olukorrast....stack, palju mängijaid potis, jne jne

                  V see oli trikiga küsimus?

                  Comment

                  • nikitheone
                    Mr. Puujalg
                    • Aug 2009
                    • 6446

                    #84
                    Re: NL2-5 mängijate nurgake

                    Oleneb positsioonist ja kas call või ise raise AI. a pmst läheks jah
                    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                    Comment

                    • daljoh
                      Vana Tegija
                      • Feb 2009
                      • 1032

                      #85
                      Re: NL2-5 mängijate nurgake

                      Kui oled AK; QQ raise teinud ja siis mingi short (20BB) AI lükkab siis on instacall.

                      See on jah väga olukorras kinni. Nt 100BB venna calli mõtleks enne.

                      Siiski pigem AKs kui AKo.

                      Comment

                      • daljoh
                        Vana Tegija
                        • Feb 2009
                        • 1032

                        #86
                        Re: NL2-5 mängijate nurgake

                        Mul endal on väike kitsas koht keskmiste pocketite mängimine. 55-99.
                        Üritan siia õhtul mõned käed ka panna, siis selgitan sinna juurde oma mõttekäiku ka.

                        Comment

                        • Ahangama
                          Klubi Liige
                          • Jul 2009
                          • 615

                          #87
                          Re: NL2-5 mängijate nurgake

                          Algselt postitas daljoh
                          3. 77 AI on minu arust shortstacki vastu õige move.
                          shortil ja shortil on ka vahe, kui ta on sss siis seitsmetega pole siin midagi teha. Ei ole kindel ainult kas nl2 seda sss-i viljeletakse.

                          Comment

                          • daljoh
                            Vana Tegija
                            • Feb 2009
                            • 1032

                            #88
                            Re: NL2-5 mängijate nurgake

                            Call me stupid but what is sss ???

                            Comment

                            • nikitheone
                              Mr. Puujalg
                              • Aug 2009
                              • 6446

                              #89
                              Re: NL2-5 mängijate nurgake

                              sss - short stack strategy - e. ostetakse lauda sisse vähese bb'dega (nt 20) ja mängitakse suht koht all-in/fold meetodil
                              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                              Comment

                              • daljoh
                                Vana Tegija
                                • Feb 2009
                                • 1032

                                #90
                                Re: NL2-5 mängijate nurgake

                                Aaaa ma tean neid vendasid kui Hit n ' run tüübid!

                                Aga ma ei saa ju kohe kui vend pushib mõelda et ta selline tüüp on. Isegi olen esimese käena saanud AA jne, seega ei saa välistada et tegemist on tavalise SSga ning on saanud suht OK käe

                                Comment

                                Working...