Re: NL2-5 mängijate nurgake
See ongi üks suuri plusse NL2-5, seal ei pea sellepärast muretsema, et keegi sind käe peale paneb, keegi ei saa niikuinii midagi aru :D
Mulle isiklikult meeldib EP raise rohkem kui limp, sest seti hittimisel ei saa valuet kätte ikkagist.
See ongi üks suuri plusse NL2-5, seal ei pea sellepärast muretsema, et keegi sind käe peale paneb, keegi ei saa niikuinii midagi aru :D
Mulle isiklikult meeldib EP raise rohkem kui limp, sest seti hittimisel ei saa valuet kätte ikkagist.
, A
, 7
, 9
Comment