Re: NL2-5 mängijate nurgake
Mis sai valesti tehtud? Kas AI minemine oli ikka õige tegu? Kahtlustasin küll setti, aga sellise käe peale poleks küll vastast pannud...
Mis sai valesti tehtud? Kas AI minemine oli ikka õige tegu? Kahtlustasin küll setti, aga sellise käe peale poleks küll vastast pannud...
, 4
, 7
Comment