NL2-5 mängijate nurgake

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ämmapets
    Jube Noob
    • Oct 2009
    • 171

    #196
    Re: NL2-5 mängijate nurgake



    Mis sai valesti tehtud? Kas AI minemine oli ikka õige tegu? Kahtlustasin küll setti, aga sellise käe peale poleks küll vastast pannud...

    Comment

    • daljoh
      Vana Tegija
      • Feb 2009
      • 1032

      #197
      Re: NL2-5 mängijate nurgake

      1. Mängi alati 100BB
      2. väga halb flop, turni all in peale oleks ma arvan foldinud.
      mängu situatsioonis on seda muidugi raske teha!

      Comment

      • Ämmapets
        Jube Noob
        • Oct 2009
        • 171

        #198
        Re: NL2-5 mängijate nurgake

        Njah, foldi nupp käis küll silme eest läbi, aga nõuab ikka jõudu AA maha visata. Aga krt küll milliste kaartidega ikka callitakse PF raise.

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #199
          Re: NL2-5 mängijate nurgake

          Turn on ez fold!

          Comment

          • janek174
            Vana Tegija
            • Mar 2009
            • 1078

            #200
            Re: NL2-5 mängijate nurgake

            Algselt postitas Ämmapets
            Njah, foldi nupp käis küll silme eest läbi, aga nõuab ikka jõudu AA maha visata. Aga krt küll milliste kaartidega ikka callitakse PF raise.
            NL5-s pole preflop callide üle midagi imestada. Eile juhtus näiteks selline lugu, et riveril callis üks vene tsurka ennast all-ini ilma boardi biitimata (maas KKQQ7, mul QQ nelik ja temal 76). Täna näiteks maas neli ristit A kõrge, mul ässade set, vastas kaks paari (ei saanud riveril enam foldida, kuna nii palju raha oli sees juba). Üldiselt siin ei foldiks, ei näe mingit põhjust, miks vastase peaks rea peale panema (ok, 88 on ju enam vähem loogiline käsi, aga ikka ei foldiks, vähemalt sellise stackiga mitte).

            Ja see soovitus juba oli, et full stackiga mängida, nii väikse stackiga ei saagi AA-d foldida enam.

            Comment

            • Strateeg
              Õpihimuline Mängur
              • Jul 2009
              • 303

              #201
              Re: NL2-5 mängijate nurgake

              Niisiis tervitus microlimiidi grinderitele! Jätsin mõni aeg tagasi sng-d seljataha ning otsustasin cashgame õppima hakata, siin siis üks käsi, mios endale tundub suht standard, aga ootan Teiepoolseid vastupidiseid argumente :)

              PS ärge mind kohe risti lööge kui käsi pole õigesti postitatud, see siin on mu esimene postitatud käsi ever nii et show mercy! :D

              EDIT: villain on 15 käe peale 40/20/8, aga ise ma sellest ei lähtunud, üritan isegi VPIP ja PFR vaatama hakata alates 50st-60st käest, et oma lollusi stattidega mitte õigustada.



              Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.05 BB (8 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

              SB ($6.53)
              Hero (BB) ($5)
              UTG ($8.19)
              UTG+1 ($0.95)
              MP1 ($8.06)
              MP2 ($5.81)
              CO ($1.52)
              Button ($10.90)

              Preflop: Hero is BB with 4, 4
              6 folds, SB bets $0.15, Hero calls $0.10

              Flop: ($0.30) 4, 7, 10 (2 players)
              SB checks, Hero bets $0.20, SB raises to $0.65, Hero raises to $1.80, SB raises to $4.40, Hero raises to $4.85 (All-In), SB calls $0.45

              Turn: ($10) 6 (2 players, 1 all-in)

              River: ($10) K (2 players, 1 all-in)

              Total pot: $10 | Rake: $0.66

              Results below:
              SB had 10, 10 (flush, King high).
              Hero had 4, 4 (three of a kind, fours).
              Outcome: SB won $9.34

              Comment

              • janek174
                Vana Tegija
                • Mar 2009
                • 1078

                #202
                Re: NL2-5 mängijate nurgake

                Peale check-reraise üldiselt peaks foldima, kuigi pole kindel, kas ise seda suudaks. Ülepaari ja mastitõmbega selliseid trikke ei tehta.

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #203
                  Re: NL2-5 mängijate nurgake

                  i dont fold

                  Comment

                  • mislinn
                    Pokkerihai
                    • Apr 2009
                    • 1734

                    #204
                    Re: NL2-5 mängijate nurgake

                    Väga tavaline olukord, foldi ma seal nl5 kunagi ei näeks, liiga palju tõmbeid ja ülekaarte võib vastasel olla..

                    Comment

                    • Strateeg
                      Õpihimuline Mängur
                      • Jul 2009
                      • 303

                      #205
                      Re: NL2-5 mängijate nurgake

                      No ma kaalusin foldi, aga tunnen, et kohati vasardab peas see üldlevinud jutt "micros pannakse igast pasaga nuppe ja elusees setti sellel boardil ei foldi". Üldiselt ma usun et flopi c/r peale ma loobuda ei suudaks, vähemalt praegu mitte (olen vaid 9000 kätt mänginud). Ise mõtlesin veel pot controli peale ja kaalusin flopi c/r callida ja ohutu (non-heart) turni korral nuppe panna. Oleks see plaan olnud hea/halb?

                      Enivei tundub mulle, et praeguse mängustiili juures (mängin ranka tabeli järgi), ei oleks ma sest käest kuidagi eemale saanud.

                      Comment

                      • vapsik
                        Klubi Liige
                        • Apr 2009
                        • 5462

                        #206
                        Re: NL2-5 mängijate nurgake

                        Algselt postitas janek174
                        Peale check-reraise üldiselt peaks foldima, kuigi pole kindel, kas ise seda suudaks. Ülepaari ja mastitõmbega selliseid trikke ei tehta.
                        Osad vastased mängivad JJ+ ka nii ja selline vend võib vabalt mingi Q high-ga (lihtsalt Q high, mitte mastitõmme) ka sedamoodi mängida. Ma seal küll mingit foldi ei näe.

                        Täielik cooler.

                        Comment

                        • janek174
                          Vana Tegija
                          • Mar 2009
                          • 1078

                          #207
                          Re: NL2-5 mängijate nurgake

                          Kuidas seda kätt mängima peaks? Endale tundub, et sai üsna mitu viga siin käes tehtud, mis teised arvavad?

                          Comment

                          • vapsik
                            Klubi Liige
                            • Apr 2009
                            • 5462

                            #208
                            Re: NL2-5 mängijate nurgake

                            Algselt postitas janek174
                            Kuidas seda kätt mängima peaks? Endale tundub, et sai üsna mitu viga siin käes tehtud, mis teised arvavad?
                            PF tõstaks limpimise asemel ja cbettiks, as played, siis flopis paneks 0,1 senti ja turnis ei leadiks välja ning katsuks võimalikult odavalt showdwni näha, kui just riverisse masti ei saal.

                            Comment

                            • daljoh
                              Vana Tegija
                              • Feb 2009
                              • 1032

                              #209
                              Re: NL2-5 mängijate nurgake

                              Algselt postitas janek174
                              Kuidas seda kätt mängima peaks? Endale tundub, et sai üsna mitu viga siin käes tehtud, mis teised arvavad?
                              2 varjanti kas raise PF v fold PF...pigem esimene

                              Comment

                              • mislinn
                                Pokkerihai
                                • Apr 2009
                                • 1734

                                #210
                                Re: NL2-5 mängijate nurgake

                                Ei viitsi kätt postita, aga kirjeldan olukorda, mis just oli...

                                Niisiis mulle jagatakse kätte QQ, panen tavalise raise(4xBB) ja saan tagant ühelt vennalt 3,5x minu raise otsa...mida teha, miks? Kas tasub veel juurde panna, või lihtsalt callida ja vaadata, kas flop sobib? Tegemist oli tegelikult NL10ga, aga arvan, et ei ole erilist vahet...

                                Comment

                                Working...