NL2-5 mängijate nurgake

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • viki
    Grinder
    • Apr 2010
    • 893

    #1681
    Re: NL2-5 mängijate nurgake

    Statse oleks vaja.Äkki peaksid foldimisele hoopis mõtlema.Fishiga on see flippamine.Korraliku mängija vastu oled tõenäoliselt taga.

    Comment

    • janek174
      Vana Tegija
      • Mar 2009
      • 1078

      #1682
      Re: NL2-5 mängijate nurgake

      Otsa panna pole küll mingit mõtet kui readi pole. Ja ilma readita foldiks ma selle käe juba pre ära.

      Comment

      • rmartin
        Klubi Liige
        • Dec 2008
        • 175

        #1683
        Re: NL2-5 mängijate nurgake

        readi ei ole
        ise läksin LP vargust pigistama, MP liigutus tuli üllatusena ja nüüd siis mõtlen, et kas ta sai aru mida tegin ja bluffis või oli tal tõesti midagi käes. Samas tegelane kes suudab mind pigistamise peale panna ei tohiks olla pre limpija?

        Comment

        • camu
          Super Moderaator
          • Jan 2009
          • 3411

          #1684
          Re: NL2-5 mängijate nurgake

          Väldima marginaalseid olukordi ja foldime. Oled seal liiga tihti TOP RANGE vastas.

          Comment

          • Tyler Durden
            FPP Pro
            • Apr 2010
            • 270

            #1685
            Re: NL2-5 mängijate nurgake

            Algselt postitas rmartin Vaata postitust
            Kas peaks otsa panema?

            Full Tilt - $0.05 NL - Holdem - 9 players
            Hand converted by PokerTracker 3

            BB: $4.61
            UTG: $5.54
            UTG+1: $2.01
            MP: $2.87
            MP+1: $5.00
            LP: $2.28
            CO: $5.35
            Hero (BTN): $5.13
            SB: $5.00

            SB posts SB $0.02, BB posts BB $0.05

            Pre Flop: ($0.07) Hero has A J

            fold, fold, MP calls $0.05, fold, LP raises to $0.15, fold, Hero raises to $0.55, fold, fold, MP raises to $1.50
            Vastase kohta mingit informatsiooni?

            EDIT: Selge.

            Comment

            • Konso
              Grinder
              • Nov 2009
              • 936

              #1686
              Re: NL2-5 mängijate nurgake

              Algselt postitas rmartin Vaata postitust
              readi ei ole
              ise läksin LP vargust pigistama, MP liigutus tuli üllatusena ja nüüd siis mõtlen, et kas ta sai aru mida tegin ja bluffis või oli tal tõesti midagi käes. Samas tegelane kes suudab mind pigistamise peale panna ei tohiks olla pre limpija?
              Ära hakka mikros mingit hullu mõttekäiku tegema, see mäng ei ole nii keeruline. Fold pre ja next hand.

              Comment

              • albinar
                Õpihimuline Mängur
                • Nov 2010
                • 346

                #1687
                Re: NL2-5 mängijate nurgake

                Micros tegelt , ei ole vaja mingeid reade aega muidu asju, piisavab sellest et mängid oma kätte ja usud vastast. Kui iga rea võimalus ja sul ainult top paar ja vend paneb mõnusalt üle poti , siis tuleb foldi nupp üles leida.

                Comment

                • näpitsad
                  Julm Donk
                  • Dec 2010
                  • 87

                  #1688
                  Re: NL2-5 mängijate nurgake

                  No-Limit Hold'em, $0.05 BB (7 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                  CO ($4.85)
                  Button ($4.98)
                  SB ($4.48)
                  Hero (BB) ($5)
                  UTG ($6.40)
                  MP1 ($4.81)
                  MP2 ($1.55)

                  Preflop: Hero is BB with 3 , 3
                  3 folds, CO calls $0.05, Button calls $0.05, SB calls $0.03, Hero checks

                  Flop: ($0.20) A , A , 9 (4 players)
                  SB checks, Hero checks, CO checks, Button checks

                  Turn: ($0.20) 3 (4 players)
                  SB checks, Hero bets $0.15, CO calls $0.15, 2 folds

                  River: ($0.50) 5 (2 players)
                  Hero bets $0.40, CO raises $0.80,

                  CO üsna loose 61/8 agg riv 1,0
                  Kas riveri minraise tuleks ainult callida?

                  Comment

                  • kardaanirist
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 3675

                    #1689
                    Re: NL2-5 mängijate nurgake

                    prooviks riveris ikka stacki sisse saada. tõstaks ~2.2 peale ja calliks shove.

                    Comment

                    • näpitsad
                      Julm Donk
                      • Dec 2010
                      • 87

                      #1690
                      Re: NL2-5 mängijate nurgake

                      Kuid miks? Co ju suurem võimalus omada Ax, meie maja kõige väiksem võimalikest. Küsin, sest hakkasin hiljem kahtlema kas mängisin õigesti.

                      Comment

                      • kardaanirist
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 3675

                        #1691
                        Re: NL2-5 mängijate nurgake

                        sellepärast tahakski stacki sisse saada, sest CO'l (61/8) võib olla Ax.

                        Comment

                        • imthcplant
                          Grinder
                          • Sep 2009
                          • 737

                          #1692
                          Re: NL2-5 mängijate nurgake

                          Kirjutaks siia väikese tabeli proovimiseks!

                          Väga head alustuskäed:
                          AA,KK,QQ,AK
                          Alati RAISE igast positsioonist ja ka RE-RAISE igalt positsioonilt.

                          Head alustuskäed:
                          JJ,TT, AQs
                          Call varajasest positsioonist; Raise hiliselt positsioonilt ning kaalu ka RE-Raise tegemist
                          Buttoni voi hilise positsiooni tõstele.

                          Teised käed mida tasuks mängida:
                          99,88,77,66,55,44,33,22,AQ,AJs
                          Call enamikelt positsioonidelt, hiliselt positsioonilt ja Buttonilt. Calli(või kaalu Re-Raisimist) väikseid tõsteid ja Buttoni tõstet.

                          Nõrgad alustuskäed:
                          KJs,QJs,TJs,KQs
                          Calli igalt positsioonilt,Foldi kui ees on Raise varajaselt positsioonilt.
                          Samuti foldi flopil kui ei ole hittinud flopilt 2(kahte)paari või siis rea- või Mastitõmmet.


                          Loodan et sellest on mingisugust kasu. Ise arvan et selle tabeliga saaks hakkama kuni NL25(kaasa arvatud).

                          E: Väike kirjavigade parandus tehtud Kroko_till suunamisel.(Tänud Kroko)!
                          Last edited by imthcplant; 27.01.11, 15:42.

                          Comment

                          • kroko_till
                            Jube Noob
                            • Jan 2009
                            • 121

                            #1693
                            Re: NL2-5 mängijate nurgake

                            Algselt postitas imthcplant Vaata postitust
                            Nõrgad alustus käed:
                            KJs,QJs,TJs,KQs
                            Calli igalt positsioonilt,Foldi kui ees on Raise varajaselt positsioonilt.
                            Samuti foldi flopil kui ei ole hittinud flopilt 2(kahte)paari või siis rea- või Mastitõmmet.
                            Selliseid õpetusi on pigem riskante siin jagada, sest mõni algajam mängija võib seda puhta kullana tõepähe võtta. See tabel "lonkab" kergelt ja sisaldab pisut vääraid statemente. Kui Sa oled NL50+ regular, siis vast võiks siin sellist õpetust anda, kui mitte, siis ma pigem alustaks kasvõi ranka tabeliga (http://foorum.pokkeriprod.com/showth...Preflop-M%E4ng), mis on oluliselt põhjalikum, vigadevaesem ja läbi analüüsitum, rääkimata sellest, et see on koostatud mängu biitiva mängija poolt. Alustuskäsi, kui selline sõna üldse Eesti keeles eksisteerib, kirjutatakse kokku. Ei midagi isiklikku aga õpetagem ikka seda, mida ise hästi oskame!

                            Comment

                            • imthcplant
                              Grinder
                              • Sep 2009
                              • 737

                              #1694
                              Re: NL2-5 mängijate nurgake

                              Algselt postitas kroko_till Vaata postitust
                              Selliseid õpetusi on pigem riskante siin jagada, sest mõni algajam mängija võib seda puhta kullana tõepähe võtta. See tabel "lonkab" kergelt ja sisaldab pisut vääraid statemente. Kui Sa oled NL50+ regular, siis vast võiks siin sellist õpetust anda, kui mitte, siis ma pigem alustaks kasvõi ranka tabeliga (http://foorum.pokkeriprod.com/showth...Preflop-M%E4ng), mis on oluliselt põhjalikum, vigadevaesem ja läbi analüüsitum, rääkimata sellest, et see on koostatud mängu biitiva mängija poolt. Alustuskäsi, kui selline sõna üldse Eesti keeles eksisteerib, kirjutatakse kokku. Ei midagi isiklikku aga õpetagem ikka seda, mida ise hästi oskame!
                              Tänud paranduse eest!
                              Esimene lause tabeli juures on et see on proovimiseks. Kui inimene näeb et see ei toimi siis ei pea seda ju ka kasutama.
                              Last edited by imthcplant; 27.01.11, 15:41.

                              Comment

                              • flipmachine
                                Pokkerihai
                                • Jul 2009
                                • 1857

                                #1695
                                Re: NL2-5 mängijate nurgake

                                Algselt postitas imthcplant Vaata postitust
                                Tänud paranduse eest!
                                Esimene lause tabeli juures on et see on proovimiseks. Kui inimene näeb et see ei toimi siis ei pea seda ju ka kasutama.
                                Kas sa ise oled muidu selle järgi mänginud ja töötas ? Eeldatavalt veidi korralikuma sampliga ..ala 30-40k käsi.

                                Comment

                                Working...