Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • karupoeg
    Pokkerihai
    • Jun 2012
    • 3823

    #1726
    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    ja mul on nüüd juba absull pohhui, keda te lynchite, sest kogu see viimased 3 lk on täiesti ebaoluline, aga ikka on vaja heietada.

    Võtame avicii või ranka välja ja siis on homme kurat selge.

    Aga ei, vennad heietavad ja heietavad.

    nägemist

    Comment

    • WowAwiAA
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 2715

      #1727
      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

      Sha la la nii pea kui närvi lähen lasen end modkilli lalalalala

      Comment

      • BlackWerewolfGenie
        Kahtlustatav Pettus(t)es
        • Sep 2013
        • 2145

        #1728
        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

        Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
        ja mul on nüüd juba absull pohhui, keda te lynchite, sest kogu see viimased 3 lk on täiesti ebaoluline, aga ikka on vaja heietada.

        Võtame avicii või ranka välja ja siis on homme kurat selge.

        Aga ei, vennad heietavad ja heietavad.

        nägemist
        karupoeg

        Comment

        • BlackWerewolfGenie
          Kahtlustatav Pettus(t)es
          • Sep 2013
          • 2145

          #1729
          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

          Locking oma hääle niikauaks kuni hundid ära söövad.

          Comment

          • eyestabber
            Grinder
            • Feb 2010
            • 505

            #1730
            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

            Lol, printsessid koos siin ikka

            Comment

            • karupoeg
              Pokkerihai
              • Jun 2012
              • 3823

              #1731
              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

              Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
              Locking oma hääle niikauaks kuni hundid ära söövad.
              kasutajate BWG ja Simmo ainsad korrad kui nad siin mängus on täppi pannud on need, kus nad on silmad kinni mind hundiks hääletanud. Kuna nad on seda iga mäng teinud, siis mõnikord läheb see ka täppi. Nimelt siis kui ma olen ka hunt.

              Aga BWG, ära lase ennast petta, tegemist ei ole sinu suurepäraste mängulugemisoskustega vaid puhta statistilise tõenäosusega.

              Sama statistiline tõenäosus näitab ka, et kõikides oma mängudes oled sa kõikides muudes readides olnud täielikult full of shit.

              Ja kui küla hakkab nüüd BWG-d mingilgi moel uskuma, siis gl to you all ja ma loobun vabatahtlikult enne päeva mängimast ja võtan modkilli mitte ei lase ennast välja hääletada.

              Comment

              • LuuK
                Vana Tegija
                • Dec 2008
                • 1138

                #1732
                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                kulla bwg ainuke asi mida sa saavutad oma häältespämmiga on et sulle endale tõmmatakse kott pähe.

                Comment

                • WowAwiAA
                  Pokkerihai
                  • Sep 2010
                  • 2715

                  #1733
                  Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                  Reaalselt jään ma ikka tähelepanuta siin w?

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #1734
                    Vote Count 1187 to 1733

                    Hääled seisuga post 1187 kuni 1733
                    Öö saabub 1:00:58 pärast

                    ---
                    Hääli Lynch Hääletajad
                    4 ranka Char (44), timz0333 (6), overbet (25), eyestabber (29)
                    3 Avicii LuuK (8), karupoeg (38), camu (68)
                    2 camu ranka (31), Avicii (59)
                    1 LuuK WowAwiAA (100)
                    1 karupoeg BlackWerewolfGenie (119)
                    1 ei ole hääletanud -andres- (1)

                    Comment

                    • BlackWerewolfGenie
                      Kahtlustatav Pettus(t)es
                      • Sep 2013
                      • 2145

                      #1735
                      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                      Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                      kasutajate BWG ja Simmo ainsad korrad kui nad siin mängus on täppi pannud on need, kus nad on silmad kinni mind hundiks hääletanud. Kuna nad on seda iga mäng teinud, siis mõnikord läheb see ka täppi. Nimelt siis kui ma olen ka hunt.

                      Aga BWG, ära lase ennast petta, tegemist ei ole sinu suurepäraste mängulugemisoskustega vaid puhta statistilise tõenäosusega.

                      Sama statistiline tõenäosus näitab ka, et kõikides oma mängudes oled sa kõikides muudes readides olnud täielikult full of shit.

                      Ja kui küla hakkab nüüd BWG-d mingilgi moel uskuma, siis gl to you all ja ma loobun vabatahtlikult enne päeva mängimast ja võtan modkilli mitte ei lase ennast välja hääletada.
                      Ei pea mulle midagi selgitama.

                      Comment

                      • BlackWerewolfGenie
                        Kahtlustatav Pettus(t)es
                        • Sep 2013
                        • 2145

                        #1736
                        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                        Ma ütlesin sind juba day1 ka siin mängus hundiks. Kui eksin siis eksin tood ise ka välja, et niikuinii koguaeg vale. Kui ei eksi on tiger blood tunne.

                        Vahet pole, keegi teine sind niikuinii lynchima ei hakka.

                        Comment

                        • WowAwiAA
                          Pokkerihai
                          • Sep 2010
                          • 2715

                          #1737
                          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                          EHk siis ei lahendagi mängu jah? Kepime niisama üksteist?

                          Comment

                          • timz0333
                            Pokkeritark
                            • Mar 2009
                            • 6322

                            #1738
                            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                            Nii küla kui sa bwg ka ei tundu tahaks juhtida tähelepanu wowa tsitaadile 1718 neeme postist

                            Mina jätaksin praegu kindlasti esimeste päevade puhul puutumata Laasi, q_q ja BWG. Puhtalt sellepärast, et nad on ühed aktiivsemad ja panevad teisi postitama, mis annab reade. [B]OBV, keegi neist kolmest võib ka hunt olla[/B], aga nii varajases faasis ilma kindla readita kohe neid mõttetu hääletada.
                            Elus oled paraku ainult sina.

                            Comment

                            • eyestabber
                              Grinder
                              • Feb 2010
                              • 505

                              #1739
                              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                              karupoeg tule vähemalt ranka peale, et sulle endale või camule pärast mingit kambakat ei saaks teha

                              Comment

                              • timz0333
                                Pokkeritark
                                • Mar 2009
                                • 6322

                                #1740
                                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                                Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                                EHk siis ei lahendagi mängu jah? Kepime niisama üksteist?
                                Probably the best post in this thread

                                Comment

                                Working...