Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!
ja mul on nüüd juba absull pohhui, keda te lynchite, sest kogu see viimased 3 lk on täiesti ebaoluline, aga ikka on vaja heietada.
Võtame avicii või ranka välja ja siis on homme kurat selge.
Aga ei, vennad heietavad ja heietavad.
nägemist
ja mul on nüüd juba absull pohhui, keda te lynchite, sest kogu see viimased 3 lk on täiesti ebaoluline, aga ikka on vaja heietada.
Võtame avicii või ranka välja ja siis on homme kurat selge.
Aga ei, vennad heietavad ja heietavad.
nägemist
Comment