Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • BlackWerewolfGenie
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    • Sep 2013
    • 2145

    #1906
    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    viimane

    Comment

    • BlackWerewolfGenie
      Kahtlustatav Pettus(t)es
      • Sep 2013
      • 2145

      #1907
      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

      hunt

      Comment

      • WowAwiAA
        Pokkerihai
        • Sep 2010
        • 2715

        #1908
        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

        BWG ära lahmi pls, enam ei saa lahmida.

        Comment

        • BlackWerewolfGenie
          Kahtlustatav Pettus(t)es
          • Sep 2013
          • 2145

          #1909
          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

          Ei wowa pole vaja, siis on täpselt nagu sa ütlesid, et sa ei saa üks päev hunti otsida see lamp.

          Comment

          • BlackWerewolfGenie
            Kahtlustatav Pettus(t)es
            • Sep 2013
            • 2145

            #1910
            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

            Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
            BWG ära lahmi pls, enam ei saa lahmida.
            no ma ei lahmi tegelt, minule on ta kõige suurem hundikandidaat tee mis tahad.

            Comment

            • WowAwiAA
              Pokkerihai
              • Sep 2010
              • 2715

              #1911
              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

              No end game, kui võita tahad ei hääleta enam selle pealt, et kellegi toon on hundine või et kellegi stiil on teine kui eelmises mängus külana. Ja praegu on väga halb end game, kuna hundid on kas meelega või omast kogenematusest sellise susser-vusseri siia kokku pannud, et paha hakkab.

              Comment

              • WowAwiAA
                Pokkerihai
                • Sep 2010
                • 2715

                #1912
                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                Niiet hakka otsi kokku panema. Eile hääletasime Luuk, kuna mina tõin välja selle, et miks Hundid lasid seal hunt-hunt vaguni kui neil nii kerge oli manipuleerida Luuk lynchiks. Arvasime, et Luuk pidi ka hunt olema. Ei olnud. Tuleb nüüd hakata seletusi otsima sellele, mida see kõik tähendas, et saaks suuna kätte.

                Comment

                • BlackWerewolfGenie
                  Kahtlustatav Pettus(t)es
                  • Sep 2013
                  • 2145

                  #1913
                  Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                  Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                  külaseks teevad käitumine mitte sõnad. minu käitumine on külane. Ma ei pea ennast sulle põhjendama, sest sa võid väga vabalt olla hunt.

                  Pigem peaksid sina mulle ennast õigustama, sest minu käitumine on külasem ja seda arvab ka kogu küla
                  ei meeldi see post ei usu, et sa külana siiamaani peaks mind potentsiaalseks hundiks

                  Comment

                  • WowAwiAA
                    Pokkerihai
                    • Sep 2010
                    • 2715

                    #1914
                    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                    Või lähme lihtsamat teed ja arvame, et Klaas oli KT hunt ning timz/overbet on hunt. Küla saab veel korra eksida ka.

                    Comment

                    • BlackWerewolfGenie
                      Kahtlustatav Pettus(t)es
                      • Sep 2013
                      • 2145

                      #1915
                      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                      Asi on lihtsalt selles, et isegi hundina oled sa alati clearinud ennast ja kui selle alusel sind mitte lynchida siis sa võidadki iga mäng hundina.

                      Enamik kordadest (kui mitte kõik) kus karu on endgames on ta hunt olnud.

                      Comment

                      • BlackWerewolfGenie
                        Kahtlustatav Pettus(t)es
                        • Sep 2013
                        • 2145

                        #1916
                        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                        Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                        Või lähme lihtsamat teed ja arvame, et Klaas oli KT hunt ning timz/overbet on hunt. Küla saab veel korra eksida ka.
                        Mõtlesin sellele aga Avicii järgmine päev hakkab kohe ajama, et mis öökill see oli sealt tuleb midagi uurida.

                        Sellest arvan, et pigem jälgede segamiseks/KT tapp.

                        Comment

                        • BlackWerewolfGenie
                          Kahtlustatav Pettus(t)es
                          • Sep 2013
                          • 2145

                          #1917
                          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                          Kuna Laas oli ainuke vend kes täiega karjus ja kedagi raudlockis huntideks siis oligi hea kerge öökill.

                          Comment

                          • overbet
                            Pokkerihai
                            • Sep 2010
                            • 1620

                            #1918
                            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                            ranka

                            /day

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #1919
                              Vote Count 1844 to 1918

                              Hääled seisuga post 1844 kuni 1918
                              Öö saabub 6:43:29 pärast

                              ---
                              Hääli Lynch Hääletajad
                              4 Avicii -andres- (1), eyestabber (5), Char (8), BlackWerewolfGenie (37)
                              1 ranka overbet (1)
                              1 BlackWerewolfGenie Avicii (4)
                              4 ei ole hääletanud WowAwiAA (12), ranka (0), timz0333 (1), karupoeg (0)

                              Comment

                              • overbet
                                Pokkerihai
                                • Sep 2010
                                • 1620

                                #1920
                                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                                Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                                Kui karupoeg oleks hunt ma ei usu, et peale mu d2 hard claimi mind öösel ellu oleks jäetud. Kogu claim sobis täpselt, vaadake paljud kristjani clearida julgesid jms? Avicii surusin nii pikalt, 1 hundi olin välja võtnud. Miks ei või KT seal karta, söödud saada. KT sai oma peeki vaguniks, ei läinud õnneks ja teeb viimane sekund Claim. Ainus asi mis vastu räägib on see, et 1 moment dropisin Avicii vaguni koos teistega ja läksin Fortune. Et nad oleksid oodanud, et ma lasen seal "Avicii or modkillin end.
                                Aga kui ma loodan, et seal on w-w on hea võimalus, et hääletan Fortune ja hardclaimin oma peekiga.
                                To sum up: Karupoeg ei ole hunt.
                                Blah, imo parim argument, et karupoeg ei ole hunt, on see, et ta poleks kaashuntidel ever lasknud sellist jama korraldada.

                                Comment

                                Working...