Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • WowAwiAA
    Pokkerihai
    • Sep 2010
    • 2715

    #1921
    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Algselt postitas q_q Vaata postitust
    luuk, timz, ranka, karupoeg, avicii
    Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    ma ei viitsi page 7-8 lugeda, sest tundub, et seal on basically klaasi ja bwg omavaheline jama.

    Minu jaoks on igastahes selge, et meil on tegemist noobhuntidega. eilne q_q nightkill oli väga halb. See jättis sisse cleared minu ja cleared wowa. q_q oleks seal väga easily saanud hundina ka seda teha, et ennast lockclearida.
    Esimene on q_q d1 lõpupoolne punt kust hundid peaksime leidma. Neeme oli cleared tal - oh well viimase minutini oli Neeme ka minul cleared. Teine on Karupoja mõte -- Sama mis minul.

    Comment

    • WowAwiAA
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 2715

      #1922
      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

      Algselt postitas q_q Vaata postitust
      luuk, timz, ranka, karupoeg, avicii
      Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
      Mõtlesin sellele aga Avicii järgmine päev hakkab kohe ajama, et mis öökill see oli sealt tuleb midagi uurida.

      Sellest arvan, et pigem jälgede segamiseks/KT tapp.
      Ainus kord kui ma olen näinud jälgede segamiseks nightkilli. Oli siis kui minu teine mäng olin hunt ja me olime 2 hunti 4st kaotanud ja siis tapsime lampi isutuba, et segadust külvata :D

      Comment

      • BlackWerewolfGenie
        Kahtlustatav Pettus(t)es
        • Sep 2013
        • 2145

        #1923
        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

        Mina ei uskunud su hardclaimi wow ja pidasin hundiks. Seega ma ei usu, et nemad sind uskusid ja pidasid KT'ks.


        Pohhui ega ma ei saa niikuinii kedagi endaga nõusse ja ma olen 98% kindel, et mind süüakse ära peale wow'i.

        Täna avicii homme võib flipata või ranka, kui ei flippa siis ma arvatavasti enam hääletada ei saa ka aga lynchiks karupoega.

        Juba sellepärast kui sa overbet oledki küla ja karupoeg on hunt kellega sa peaksid endgame jääma siis sa ei hääleta teda ja easy win jälle.

        Comment

        • WowAwiAA
          Pokkerihai
          • Sep 2010
          • 2715

          #1924
          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

          Omg q_q pole mängus ja siis trügivad ka veel tema postid igale poole.

          Comment

          • WowAwiAA
            Pokkerihai
            • Sep 2010
            • 2715

            #1925
            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

            Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
            Mina ei uskunud su hardclaimi wow ja pidasin hundiks. Seega ma ei usu, et nemad sind uskusid ja pidasid KT'ks.


            Pohhui ega ma ei saa niikuinii kedagi endaga nõusse ja ma olen 98% kindel, et mind süüakse ära peale wow'i.

            Täna avicii homme võib flipata või ranka, kui ei flippa siis ma arvatavasti enam hääletada ei saa ka aga lynchiks karupoega.

            Juba sellepärast kui sa overbet oledki küla ja karupoeg on hunt kellega sa peaksid endgame jääma siis sa ei hääleta teda ja easy win jälle.
            Aga kas sinul oli too moment ees nimekiri kus näed, et Avicii hunt ja Klaas küla?
            Pmslt sellises kohas oleks esmane claim olnud KP - küla.

            Comment

            • BlackWerewolfGenie
              Kahtlustatav Pettus(t)es
              • Sep 2013
              • 2145

              #1926
              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

              Ranka oma esimestes huntide kandidaatides lükkab teised 2 kindlalt tanki , kas olemate, et kolmas oli ka listis või ei tahtnud tervele pundile varju külvata? kohe quoten posti.

              ma usun, et oleks ühe hundi välja jätnud aga see jällegi mina ja ma panen mööda kergelt.

              Comment

              • BlackWerewolfGenie
                Kahtlustatav Pettus(t)es
                • Sep 2013
                • 2145

                #1927
                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                Aga kas sinul oli too moment ees nimekiri kus näed, et Avicii hunt ja Klaas küla?
                Pmslt sellises kohas oleks esmane claim olnud KP - küla.
                No ei olnud muidugi mingit listi aga ma ei näe, et ükski külatark nii vara välja tuleb ja kui tal mitte mingit erilist infi polegi.

                Peeke jätad jah, hardclaimiga nii ei tule kui sul mängus 17 mängijat ja 4 hunti neist.

                Comment

                • WowAwiAA
                  Pokkerihai
                  • Sep 2010
                  • 2715

                  #1928
                  Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                  Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                  Ranka oma esimestes huntide kandidaatides lükkab teised 2 kindlalt tanki , kas olemate, et kolmas oli ka listis või ei tahtnud tervele pundile varju külvata? kohe quoten posti.

                  ma usun, et oleks ühe hundi välja jätnud aga see jällegi mina ja ma panen mööda kergelt.
                  Kus kurat sa oma argumente igale asjale võtad ma tahan teada :D

                  Comment

                  • BlackWerewolfGenie
                    Kahtlustatav Pettus(t)es
                    • Sep 2013
                    • 2145

                    #1929
                    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    Luuk, Fabulous, Fortune, Char, Camu, Avicii, Neeme

                    Nemad peaksid olema meie kandidaadid. Kellel on parimad põhjendused, siis tooge välja ja alustame nende luuramisega. Me saame nii või naa juba homme infot nende kohta, kes aitasid neid samu inimesi "paljastada" oma põhjendustega. Pärast öökille on eelmise päevade põhjendused, argumenteerimised jne. väga väärtusliku infoga.
                    Luuk - küla Fabolous - küla, Fortune küla, Char ? Camu KT, Avicii, hunt, Neeme hunt.
                    pigem küla


                    ja jättis välja neljanda hundi.

                    Comment

                    • BlackWerewolfGenie
                      Kahtlustatav Pettus(t)es
                      • Sep 2013
                      • 2145

                      #1930
                      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                      Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                      Kus kurat sa oma argumente igale asjale võtad ma tahan teada :D
                      väga palju sirvinud.

                      Comment

                      • BlackWerewolfGenie
                        Kahtlustatav Pettus(t)es
                        • Sep 2013
                        • 2145

                        #1931
                        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                        Ma ei saa aru miks on nii raske mõelda, et Karupoeg lükkaks ranka tanki seal kuna ranka tegi suht poole-perselise KT claimi.

                        Samas kui nad üksteist päevad otsa on tanki lasknud miks see nii imelik peaks olema??

                        Comment

                        • BlackWerewolfGenie
                          Kahtlustatav Pettus(t)es
                          • Sep 2013
                          • 2145

                          #1932
                          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                          Mõtlen teisihunte omavahel siis miks ei või karupoeg rankat tanki lükata ja omale hard-claim küla saada nagu praegu lähebki see mäng.

                          Comment

                          • WowAwiAA
                            Pokkerihai
                            • Sep 2010
                            • 2715

                            #1933
                            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                            Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                            Luuk - küla Fabolous - küla, Fortune küla, Char ? Camu KT, Avicii, hunt, Neeme hunt.
                            pigem küla


                            ja jättis välja neljanda hundi.
                            Char küla.

                            Comment

                            • WowAwiAA
                              Pokkerihai
                              • Sep 2010
                              • 2715

                              #1934
                              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                              Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                              Ma ei saa aru miks on nii raske mõelda, et Karupoeg lükkaks ranka tanki seal kuna ranka tegi suht poole-perselise KT claimi.

                              Samas kui nad üksteist päevad otsa on tanki lasknud miks see nii imelik peaks olema??
                              Ei ole raske, kas sa mu #1621 ja teised ka olete vaadanud? Olen vist 5x seda posti juba üles toonud noh.

                              Comment

                              • BlackWerewolfGenie
                                Kahtlustatav Pettus(t)es
                                • Sep 2013
                                • 2145

                                #1935
                                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                                Variant 1 Karupoeg hunt


                                Day 1 - Lükkan neeme täna tanki saab rankale veidi coverit äkki elab mõned päevad üle veel, endale saan küla credi.

                                Day 3 - Lükkan ranka tanki peale mida olen 99% confirmed küla ja mäng on kotis.

                                Variant 2 Karupoeg on werewolf Jesus ja lihtsalt soulreadib järjest hunte.

                                Comment

                                Working...