Libahundu XI MÄNGU TEEMA

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • WowAwiAA
    Pokkerihai
    • Sep 2010
    • 2715

    #871
    Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

    q_q miks end nii pasiivselt eile kaitsesid?

    Comment

    • WowAwiAA
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 2715

      #872
      Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

      Ja kust tuli teooria, et mina ja avicii hundid. Pikalt ja peenelt palun.

      Comment

      • q_q
        dibs esimesele naisele, kes siia satub
        • Jan 2011
        • 6303

        #873
        Vote Count 824 to 871

        Hääled seisuga post 824 kuni 871
        Öö saabub 1 päeva ja 02:52:34 pärast

        ---
        Hääli Lynch Hääletajad
        2 q_q Jmskns69 (1), blizkaa (4)
        8 ei ole hääletanud VisaHing (3), WowAwiAA (25), q_q (2), Simmo (0), timz0333 (0), eluvend (10), Pythagoras (0), camu (0)

        Comment

        • q_q
          dibs esimesele naisele, kes siia satub
          • Jan 2011
          • 6303

          #874
          Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

          mis mõttes pasiivselt kaitsesin

          ma fake claimisin kt

          nagu avicii eelmine mäng bds peekiga

          ma arvasin hundid usuvad ja tapavad mind ja päris kt saab veel peekida ;_;

          Comment

          • eluvend
            Grinder
            • Sep 2010
            • 640

            #875
            Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

            Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
            Jeh cleared küla on tugev väide camult. SInu vastus miks minu külaks panin pole üldse mitte tugev :D Aga usaldan camu, kui nii tegi ja sa ta peek polnud no siis ma ei tea. Saan aru, et see cleared küla oli öeldud üle üldise väga külase posti peale, aga kuna ta tark siis jah. Ehk siis teeme koostööd.
            Tegelt ühes teises (eelnevas postis) nimetas ka mind kindlaks külaks, seega pidin olema peek.
            Väga nice, et sa niimoodi kahtled, julgelt hajusid kõik kahtlused sellega.

            Comment

            • q_q
              dibs esimesele naisele, kes siia satub
              • Jan 2011
              • 6303

              #876
              Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

              camu peek oli mul õige

              hundid vb sellepärast ei uskunud et pyth on hunt ja kuna ma ütlesin ta küla siis nad said aru et ma ei saa kt olla

              :(

              Comment

              • eluvend
                Grinder
                • Sep 2010
                • 640

                #877
                Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                Algselt postitas q_q Vaata postitust
                camu peek oli mul õige

                hundid vb sellepärast ei uskunud et pyth on hunt ja kuna ma ütlesin ta küla siis nad said aru et ma ei saa kt olla

                :(
                jep, mis teha.
                Nüüd lahenda mängu veel kuni vabasurma lähed!

                Comment

                • q_q
                  dibs esimesele naisele, kes siia satub
                  • Jan 2011
                  • 6303

                  #878
                  Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                  ok

                  Comment

                  • WowAwiAA
                    Pokkerihai
                    • Sep 2010
                    • 2715

                    #879
                    Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                    Algselt postitas q_q Vaata postitust
                    mis mõttes pasiivselt kaitsesin

                    ma fake claimisin kt

                    nagu avicii eelmine mäng bds peekiga

                    ma arvasin hundid usuvad ja tapavad mind ja päris kt saab veel peekida ;_;
                    EI olnud nagu avicii eelmine mäng, eelmine mäng avicii claimis kui mängu kontroll oli tema käes, sina olid praegu tule all.
                    Sa ütled, et claimisid KT enda kaitsmiseks ja samas ütled, et tegid seda selleks, et hundid su KT pähe öösel nahka pistaksid. Sina olid liikuv vagun, sa ei oleks saanud huntide söögiks enam minna, kui juba rongiga abyssi olid sõitnud.

                    Comment

                    • WowAwiAA
                      Pokkerihai
                      • Sep 2010
                      • 2715

                      #880
                      Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                      Algselt postitas q_q Vaata postitust
                      camu peek oli mul õige

                      hundid vb sellepärast ei uskunud et pyth on hunt ja kuna ma ütlesin ta küla siis nad said aru et ma ei saa kt olla

                      :(
                      VÕi oled sa ise hunt ja said 3 in 1 selle claimiga.

                      Comment

                      • WowAwiAA
                        Pokkerihai
                        • Sep 2010
                        • 2715

                        #881
                        Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                        Algselt postitas q_q Vaata postitust
                        camu peek oli mul õige

                        hundid vb sellepärast ei uskunud et pyth on hunt ja kuna ma ütlesin ta küla siis nad said aru et ma ei saa kt olla

                        :(
                        Ja kes siis koos Pythagorasega hundid, kui võtta kõiki aspekte arvessse, siis oleks sinu poolt mängu lahendus milline?

                        Comment

                        • WowAwiAA
                          Pokkerihai
                          • Sep 2010
                          • 2715

                          #882
                          Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                          Karupoeg laivis, löö Pythagoras maha!

                          Comment

                          • karupoeg
                            Pokkerihai
                            • Jun 2012
                            • 3823

                            #883
                            Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                            TÄHELEPANU

                            MÄNGUST ON EEMALDATUD PYTHAGORAS, kes oli tavaline küla.

                            Comment

                            • WowAwiAA
                              Pokkerihai
                              • Sep 2010
                              • 2715

                              #884
                              Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                              TY

                              Comment

                              • eluvend
                                Grinder
                                • Sep 2010
                                • 640

                                #885
                                Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                                Hah, nüüd persses pole mäng vä? :D

                                Comment

                                Working...