Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA
olen täna terve päeva neid siia välja toonud, ma küll parema meelega näeks täna camu minemas, aga keegi teda ei taha hääletada siis olen q_q'ga ka rahul.
1. kuna maxi hääl jäi eile tema peale, ja maxi seda ei muutnud siis q_q võis arvata et maxi kt ja sõi öösel ära.
2. esimesel päeval lõi 101 rongi, ma tõis yhes postis ka tema hääled ja listid välja täna hommikul, seal oli liiga palju muutusi.
3. pressib suht kõiki, ja väga ei anna selgitusi ( enamus, ah ta on enne nii teinud ja seal näe tegi niimoodi, ja ma arvan ja sõulriidin on, ah näe 3mas draaon sosistas kõrva ja LOL KAHLEESI APPROVED LISTID)
Algselt postitas eluvend
Vaata postitust
1. kuna maxi hääl jäi eile tema peale, ja maxi seda ei muutnud siis q_q võis arvata et maxi kt ja sõi öösel ära.
2. esimesel päeval lõi 101 rongi, ma tõis yhes postis ka tema hääled ja listid välja täna hommikul, seal oli liiga palju muutusi.
3. pressib suht kõiki, ja väga ei anna selgitusi ( enamus, ah ta on enne nii teinud ja seal näe tegi niimoodi, ja ma arvan ja sõulriidin on, ah näe 3mas draaon sosistas kõrva ja LOL KAHLEESI APPROVED LISTID)
Comment