Libahundu XI MÄNGU TEEMA

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Avicii
    Grinder
    • Nov 2012
    • 800

    #721
    Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

    Algselt postitas eluvend Vaata postitust
    anna mõni hea põhjus, äkki liitun siis.
    olen täna terve päeva neid siia välja toonud, ma küll parema meelega näeks täna camu minemas, aga keegi teda ei taha hääletada siis olen q_q'ga ka rahul.

    1. kuna maxi hääl jäi eile tema peale, ja maxi seda ei muutnud siis q_q võis arvata et maxi kt ja sõi öösel ära.
    2. esimesel päeval lõi 101 rongi, ma tõis yhes postis ka tema hääled ja listid välja täna hommikul, seal oli liiga palju muutusi.
    3. pressib suht kõiki, ja väga ei anna selgitusi ( enamus, ah ta on enne nii teinud ja seal näe tegi niimoodi, ja ma arvan ja sõulriidin on, ah näe 3mas draaon sosistas kõrva ja LOL KAHLEESI APPROVED LISTID)

    Comment

    • Simmo
      Grinder
      • Dec 2009
      • 760

      #722
      Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

      Mille alusel qq üldse hunt nüüd on bljät peab ikka turbolt läbi lugema tänase teema vist, miks päev nii vara läbi saab üldse :(

      Comment

      • eluvend
        Grinder
        • Sep 2010
        • 640

        #723
        Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

        Avicii ja Wow, külamehed ei hääletaks never q_q clueless. Readid välja!

        Comment

        • Simmo
          Grinder
          • Dec 2009
          • 760

          #724
          Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

          kes öösel ära söödi lol

          Comment

          • camu
            Super Moderaator
            • Jan 2009
            • 3411

            #725
            Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

            no minu pärast võib qq ka minna. Kui külaks osutub, siis avicii, timpz, wow hundid ja gg.

            Comment

            • q_q
              dibs esimesele naisele, kes siia satub
              • Jan 2011
              • 6303

              #726
              Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

              ei camu

              Comment

              • Avicii
                Grinder
                • Nov 2012
                • 800

                #727
                Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                ma ei taha q_q sisse jätta ehkupeale, et äkki süüakse öösel ära vms, seda saavad hundid angleshootida ja kokkuvõttes oleme ikka 0punktis.

                Comment

                • eluvend
                  Grinder
                  • Sep 2010
                  • 640

                  #728
                  Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                  Algselt postitas Avicii Vaata postitust
                  olen täna terve päeva neid siia välja toonud, ma küll parema meelega näeks täna camu minemas, aga keegi teda ei taha hääletada siis olen q_q'ga ka rahul.

                  1. kuna maxi hääl jäi eile tema peale, ja maxi seda ei muutnud siis q_q võis arvata et maxi kt ja sõi öösel ära.
                  2. esimesel päeval lõi 101 rongi, ma tõis yhes postis ka tema hääled ja listid välja täna hommikul, seal oli liiga palju muutusi.
                  3. pressib suht kõiki, ja väga ei anna selgitusi ( enamus, ah ta on enne nii teinud ja seal näe tegi niimoodi, ja ma arvan ja sõulriidin on, ah näe 3mas draaon sosistas kõrva ja LOL KAHLEESI APPROVED LISTID)
                  camu veel vähem hunt. minu jaoks täitsa küla.
                  Aga q_q poomine on kindlalt VÄGA negatiivse väärtusega küla jaoks. Soovitan ümber mõelda

                  Comment

                  • q_q
                    dibs esimesele naisele, kes siia satub
                    • Jan 2011
                    • 6303

                    #729
                    Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                    camu mu teine peek kui ma kt

                    Comment

                    • camu
                      Super Moderaator
                      • Jan 2009
                      • 3411

                      #730
                      Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                      Algselt postitas Avicii Vaata postitust
                      olen täna terve päeva neid siia välja toonud, ma küll parema meelega näeks täna camu minemas, aga keegi teda ei taha hääletada siis olen q_q'ga ka rahul.

                      1. kuna maxi hääl jäi eile tema peale, ja maxi seda ei muutnud siis q_q võis arvata et maxi kt ja sõi öösel ära.
                      2. esimesel päeval lõi 101 rongi, ma tõis yhes postis ka tema hääled ja listid välja täna hommikul, seal oli liiga palju muutusi.
                      3. pressib suht kõiki, ja väga ei anna selgitusi ( enamus, ah ta on enne nii teinud ja seal näe tegi niimoodi, ja ma arvan ja sõulriidin on, ah näe 3mas draaon sosistas kõrva ja LOL KAHLEESI APPROVED LISTID)
                      väljamõeldud põhjused.
                      Esimene on absurd. Teine ka. Väga hea et pressib.

                      Paneks aviciile tala?

                      Comment

                      • Simmo
                        Grinder
                        • Dec 2009
                        • 760

                        #731
                        Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                        Algselt postitas Avicii Vaata postitust
                        ma ei taha q_q sisse jätta ehkupeale, et äkki süüakse öösel ära vms, seda saavad hundid angleshootida ja kokkuvõttes oleme ikka 0punktis.
                        Hundile oleks ka kasulik ju ühest külamehest hetkel lahti saada ja siis teine öösel ära süüa. Homme kaks lahendajat vähem

                        Comment

                        • q_q
                          dibs esimesele naisele, kes siia satub
                          • Jan 2011
                          • 6303

                          #732
                          Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                          ok avicii

                          Comment

                          • Avicii
                            Grinder
                            • Nov 2012
                            • 800

                            #733
                            Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                            negatiivne or not, aga camu ja q_q on täna minujaoks kõige hundisemad olnud, 0posterite flippamine ei anna ka midagi

                            Comment

                            • WowAwiAA
                              Pokkerihai
                              • Sep 2010
                              • 2715

                              #734
                              Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                              camu imo ka küla. Kas tõesti on mingi siuke setup nagu blizkaa, pyth ja simmo w?

                              Comment

                              • q_q
                                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                                • Jan 2011
                                • 6303

                                #735
                                Vote Count 389 to 734

                                Hääled seisuga post 389 kuni 734
                                Öö saabub 00:15:59 pärast

                                ---
                                Hääli Lynch Hääletajad
                                4 q_q Avicii (41), WowAwiAA (40), timz0333 (13), VisaHing (30)
                                3 WowAwiAA eluvend (33), Simmo (15), camu (24)
                                1 Pythagoras Jmskns69 (16)
                                1 Avicii q_q (88)
                                1 Simmo blizkaa (42)
                                1 ei ole hääletanud Pythagoras (1)
                                :00 loeb :01 ei loe

                                Comment

                                Working...