Libahundu XI MÄNGU TEEMA

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Jmskns69
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2012
    • 477

    #886
    Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

    Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    VÕi oled sa ise hunt ja said 3 in 1 selle claimiga.
    q_q hundina on võimeline selliseks muuviks minaarvan !

    Comment

    • WowAwiAA
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 2715

      #887
      Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

      Algselt postitas eluvend Vaata postitust
      Hah, nüüd persses pole mäng vä? :D
      EI ole ju, me ei saanud eksida nagunii.

      Comment

      • q_q
        dibs esimesele naisele, kes siia satub
        • Jan 2011
        • 6303

        #888
        Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

        ok enam eksida ei saa

        kui täna mind lynchite siis mäng läbi ja hundid võitnud :(

        Comment

        • WowAwiAA
          Pokkerihai
          • Sep 2010
          • 2715

          #889
          Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

          Algselt postitas q_q Vaata postitust
          camu peek oli mul õige

          hundid vb sellepärast ei uskunud et pyth on hunt ja kuna ma ütlesin ta küla siis nad said aru et ma ei saa kt olla

          :(
          Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
          Ja kes siis koos Pythagorasega hundid, kui võtta kõiki aspekte arvessse, siis oleks sinu poolt mängu lahendus milline?
          Hi

          Comment

          • q_q
            dibs esimesele naisele, kes siia satub
            • Jan 2011
            • 6303

            #890
            Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

            Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
            EI olnud nagu avicii eelmine mäng, eelmine mäng avicii claimis kui mängu kontroll oli tema käes, sina olid praegu tule all.
            Sa ütled, et claimisid KT enda kaitsmiseks ja samas ütled, et tegid seda selleks, et hundid su KT pähe öösel nahka pistaksid. Sina olid liikuv vagun, sa ei oleks saanud huntide söögiks enam minna, kui juba rongiga abyssi olid sõitnud.
            miks mitte kui nad oleks uskunud et ma kt?

            kui ma päriselt kt ja satuks tule alla siis ma claimiks samamoodi et oma peekid anda enne surma vähemalt ja ennast päästa lynchist et hundid peaksid öökilli mu peal raiskama

            kas sa ise uskusid et ma kt? kui jah siis miks ütled et hundid mind öösel tapnud poleks?

            Comment

            • q_q
              dibs esimesele naisele, kes siia satub
              • Jan 2011
              • 6303

              #891
              Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

              yea ma nägin wow

              sõin hommikust :D

              kohe vastan kõigele

              Comment

              • karupoeg
                Pokkerihai
                • Jun 2012
                • 3823

                #892
                Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                alles jäänud mängijate nimekiri:

                q_q
                eluvend
                blizkaa
                timz0333
                Jmskns69
                WowAwiAA
                Simmo


                Kui küla käesoleval mängupäeval eksib on mäng läbi.

                KÜSIMUS!
                kas lõpetame mängupäeva täna või homme?
                ärge vastake siia!, vaid saatke pm. kui 1 variant saab 4 häält, siis otsustame selle kasuks.

                Comment

                • q_q
                  dibs esimesele naisele, kes siia satub
                  • Jan 2011
                  • 6303

                  #893
                  Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                  ma loen kõigepealt camu postid läbi kas leiab vihjeid sealt keda ta peekind

                  Comment

                  • WowAwiAA
                    Pokkerihai
                    • Sep 2010
                    • 2715

                    #894
                    Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                    Algselt postitas q_q Vaata postitust
                    ok enam eksida ei saa

                    kui täna mind lynchite siis mäng läbi ja hundid võitnud :(
                    Ja me ei saanud juba enne eksida, meid oli 8, 3 hunti 5 küla.

                    Comment

                    • q_q
                      dibs esimesele naisele, kes siia satub
                      • Jan 2011
                      • 6303

                      #895
                      Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                      Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                      Ja me ei saanud juba enne eksida, meid oli 8, 3 hunti 5 küla.
                      yea ok

                      Comment

                      • q_q
                        dibs esimesele naisele, kes siia satub
                        • Jan 2011
                        • 6303

                        #896
                        Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                        pyth oli küla ka ma ei tea miks nad mind ei uskund et ma kt :(

                        Comment

                        • eluvend
                          Grinder
                          • Sep 2010
                          • 640

                          #897
                          Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                          ma tahaks ka teada :(

                          Comment

                          • Jmskns69
                            Õpihimuline Mängur
                            • Oct 2012
                            • 477

                            #898
                            Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                            Algselt postitas q_q Vaata postitust
                            pyth oli küla ka ma ei tea miks nad mind ei uskund et ma kt :(
                            Kõige lihtsam vastus sellele on see, et oled suur vana paks vastik hunt !

                            Comment

                            • q_q
                              dibs esimesele naisele, kes siia satub
                              • Jan 2011
                              • 6303

                              #899
                              Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                              Algselt postitas camu Vaata postitust
                              Hommik minu poolt kah. Sõidan õhtupoole alates kella 5st maale (3h sõitu), seega selleks ajaks võiks mingi midagi käima tõmmata. Muidu panen q_q järgi mylolo.
                              Algselt postitas camu Vaata postitust
                              Khaleesi, mis rongi teed?
                              Algselt postitas camu Vaata postitust
                              Maxi kirjutas ju et ta veits inactive alguses. Ma selle rongiga ei liitu. Kiirelt midagi muud?
                              Algselt postitas camu Vaata postitust
                              Ma jätaks q_q täna ellu veel, kui teda ära ei sööda, siis läheb.
                              Algselt postitas camu Vaata postitust
                              Imo võiks täna qq jätta, aga ma suht kindel, et ta ka õige asi pole.
                              Algselt postitas camu Vaata postitust
                              blizkaa mu silmis clear. Ma usun, et tal algaja mistaked lihtsalt. Mängib faceup.
                              Hetke järgi tundub avicii ja wow ka külana, timpz samamoodi. Tahaks simmo või pyta rongi üles võtta.
                              Algselt postitas camu Vaata postitust
                              cleared küla
                              Algselt postitas camu Vaata postitust
                              Blizkaat ma ei hääleta. wow võin panna vist, samas ta tundub külane nüüd, aga pohhui. qq ka ei hääleta. Avicii on nii ja naa. Kõik, kes mind kahtlustand, on alati hundid olnd, mingis mängus ristik ja keegi veel surusid iga päev.
                              Timpz tundub küla aga pole kindel.
                              Läen korra välja ja mingi poole tunni pärast tulen tagasi ja vaatan kuhukohta on rong liikunud.
                              Algselt postitas camu Vaata postitust
                              no minu pärast võib qq ka minna. Kui külaks osutub, siis avicii, timpz, wow hundid ja gg.
                              mulle tunduvad camu peekid kas mina, maxi, blizkaa või eluvend

                              alguses mulle tundus küll et camu mind peekind aga pärast ta kirjutas mitu korda midagi sarnast et "q_q öösel ei sööda siis homme läheb" aga need võisid levelid ka olla et jälgi segada

                              blizkaa ma ei usu et camu peekiks kohe

                              mulle tundub day1 mina või maxi

                              ja day2 eluvend

                              Comment

                              • WowAwiAA
                                Pokkerihai
                                • Sep 2010
                                • 2715

                                #900
                                Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                                Ma usun pre-game oli ta peek eluvend. Ja tõesti day1 hakkaks ta sind peekima? dont think so, pigem juba pre-game.

                                Comment

                                Working...