Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA
ma pole hunt ausõna
loe mu postid läbi võrdle eelmiste mängudega täna valesti paneme siis mäng läbi
sa iga mäng lõpus mind hääletanud
see mäng kus ranka, simmo olid hundid ma olin ka kaua elus ja mu peekid (pyth ja allin) olid õiged aga hundid ei tapnud
samamoodi
Algselt postitas Jmskns69
Vaata postitust
loe mu postid läbi võrdle eelmiste mängudega täna valesti paneme siis mäng läbi
sa iga mäng lõpus mind hääletanud
see mäng kus ranka, simmo olid hundid ma olin ka kaua elus ja mu peekid (pyth ja allin) olid õiged aga hundid ei tapnud
samamoodi

Comment