Libahundu XI MÄNGU TEEMA

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • WowAwiAA
    Pokkerihai
    • Sep 2010
    • 2715

    #856
    Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

    Ma ei tea küsimärk on lõpus kõik justkui korrektne, sorry kui selgusetuks jäi, et see sulle küsimusena esitatud.

    Comment

    • Jmskns69
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2012
      • 477

      #857
      Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

      Hunt on kas eluvend või q_q või mõlemad !

      Comment

      • eluvend
        Grinder
        • Sep 2010
        • 640

        #858
        Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

        No ei kõla just peekina ju, aga samas kui q_q on hunt, äkki hakkaski kartma? :)
        Algselt postitas camu Vaata postitust
        Ma jätaks q_q täna ellu veel, kui teda ära ei sööda, siis läheb.
        Algselt postitas camu Vaata postitust
        Imo võiks täna qq jätta, aga ma suht kindel, et ta ka õige asi pole.
        See on kindel peek:
        Algselt postitas camu Vaata postitust
        cleared küla
        (tegi selle minu mingi postituse peale, ilmselt kasutas head võimalust kus märk maha jätta)

        Kardetavasti oli ta teine peek Maxi v VisaHing, kes öösel said hukka. Pigem arvan isegi, et Maxi.

        Comment

        • eluvend
          Grinder
          • Sep 2010
          • 640

          #859
          Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

          Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
          A kuis ma nüüd järsku küla eestvedaja, eile tahtsid mind hundina välja hääletada ju? Mis vahepeal muutus?
          Siin mängus peabki palju ümber orienteeruma. Olukorrad muutuvad.
          Tänane algus on sult meeldiv, lisaks see day1 lõpp oli sinu poolt isegi loogiline (koos seletusega siis).

          Ega kui sa villast peksma hakkad, siis vbl mõtlen jälle ümber:D Aga pean sind heaks lahendajaks ja hetkel ei näe väga põhjust, et sa hunt peaksid olema. Ja kuivõrd ma tõin välja ka selle, et ma kindel camu peek, siis pikka pidu mul pole (kui peaksime täna hunti hittima), tuleb leida mõni kindel küla juurde.

          Comment

          • eluvend
            Grinder
            • Sep 2010
            • 640

            #860
            Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

            Algselt postitas Jmskns69 Vaata postitust
            Hunt on kas eluvend või q_q või mõlemad !

            Aga hunte ju 3 alles! Kes siis veel on? :(

            Comment

            • eluvend
              Grinder
              • Sep 2010
              • 640

              #861
              Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

              see on ka hea, et nv 1 päev, siis saab Simmo teemasse süveneda ja oma korraliku panuse anda

              Comment

              • WowAwiAA
                Pokkerihai
                • Sep 2010
                • 2715

                #862
                Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                Jah ja vaata, et sa teda hundichatis selleks ikka piisavalt utsitad.

                Anyway karu võiks endiselt pythagorase maha lüüa.

                Comment

                • WowAwiAA
                  Pokkerihai
                  • Sep 2010
                  • 2715

                  #863
                  Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                  Algselt postitas eluvend Vaata postitust
                  No ei kõla just peekina ju, aga samas kui q_q on hunt, äkki hakkaski kartma? :)




                  See on kindel peek:
                  Quote Originally Posted by camu View Post
                  cleared küla

                  (tegi selle minu mingi postituse peale, ilmselt kasutas head võimalust kus märk maha jätta)

                  Kardetavasti oli ta teine peek Maxi v VisaHing, kes öösel said hukka. Pigem arvan isegi, et Maxi.
                  Ei saa arugi kelle kohta see käis. Anyway miks foorumis multiquotet pole?

                  Comment

                  • WowAwiAA
                    Pokkerihai
                    • Sep 2010
                    • 2715

                    #864
                    Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                    Aaaa sain aru, sina nagu oleks tea peek. Pre-game peek siis.

                    Comment

                    • eluvend
                      Grinder
                      • Sep 2010
                      • 640

                      #865
                      Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                      Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                      Jah ja vaata, et sa teda hundichatis selleks ikka piisavalt utsitad.

                      Anyway karu võiks endiselt pythagorase maha lüüa.
                      Pyth tegi eile ka 1 postituse, niiet kõik on korrektne.

                      Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                      Aaaa sain aru, sina nagu oleks tea peek. Pre-game peek siis.
                      Ma ei tea kas prepeek või sii day1-day2 vaheline. Pigem isegi see viimane siis.

                      Ja näed, multiquote töötab

                      Comment

                      • q_q
                        dibs esimesele naisele, kes siia satub
                        • Jan 2011
                        • 6303

                        #866
                        Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                        :(

                        Comment

                        • WowAwiAA
                          Pokkerihai
                          • Sep 2010
                          • 2715

                          #867
                          Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                          Jeh cleared küla on tugev väide camult. SInu vastus miks minu külaks panin pole üldse mitte tugev :D Aga usaldan camu, kui nii tegi ja sa ta peek polnud no siis ma ei tea. Saan aru, et see cleared küla oli öeldud üle üldise väga külase posti peale, aga kuna ta tark siis jah. Ehk siis teeme koostööd.

                          Comment

                          • WowAwiAA
                            Pokkerihai
                            • Sep 2010
                            • 2715

                            #868
                            Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                            Multi quote töötab nii kui mitu erinevat postitust quoteda, aga kui ma tahan quoteda posti milles on 3ndat posti quotetud siis see 3s post ei kajastu otse.

                            Comment

                            • WowAwiAA
                              Pokkerihai
                              • Sep 2010
                              • 2715

                              #869
                              Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                              NO dunno timz/blizka/????
                              Ja pyth tegi küll iga päev 1 posti, aga isegi häält ei pannud kummalgi päeval, imo modkill please.

                              Comment

                              • WowAwiAA
                                Pokkerihai
                                • Sep 2010
                                • 2715

                                #870
                                Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                                EIle oli terve päeva blizkaa laivis, õhtul sai q_q hääled peale, välja läks ikka avicii ja tuld sain ka mina. Oleks q_q, blizkaa läinud oleks kergem.

                                Comment

                                Working...