Libahundu XI MÄNGU TEEMA

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • q_q
    dibs esimesele naisele, kes siia satub
    • Jan 2011
    • 6303

    #1621
    Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

    aga enam pole kaua jäänud ja täna öösel saame jälle näha kuidas khaleesil läheb niiet kõik ok

    :D

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #1622
      Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

      lol,
      complete domineerimine qq-ilt ikkagi, kusjuures siia veel, et me wolfchatis 2 viiamst päeva pm ei rääkinudki (täna natukene), flow pealt lihtsalt ladusime

      Comment

      • vapsik
        Klubi Liige
        • Apr 2009
        • 5462

        #1623
        Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

        Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
        1) visahing case - mina isiklikult ei paneks selle eest modkillii, sest see asi ei rikkunud mängu ära. Kõigile aru saada, et kutil on 4 promili all ja no las seletab siis. Aga kuna vapsik ütles, et clear modkill, siis sai nii

        2) blizkaa ja simmo pärast aega seletamine - lähtusin täpselt varasemast ranka olukorrast ning asjaolust, et nt simmo andis oma viimase lausega juba väga suure "telli".
        Kindel aeg on millal postitada ning keset ööd ei tohi lihtsalt lampi seletama tulla. Lisaks veel mõni võib arvata, et hunt nii pohhuilt ei teeks ja clearib selle pärast Visahinge, mis oleks kõige hullem variant. Samuti teised võivad vaadata, et midagi ei juhtu ning hakkavad lampi ka seletama.

        Teine asi on kui mingi 1 mint läheb üle. Vbla foorumi ja arvuti kell on väheke erinevad ning kogemata juhtub post mint hiljem. Mängu käiku see ei tohiks mõjutada, sest selline xpost võib ükskõik kellel ette tulla. Samuti on hea omada mode õiguseid. Saad teema lukku panna ja keegi ei tule lampi keset ööd seletama. Samas reeglite rikkumise eest modkill pole kunagi väga vale.

        Ei tasu väga südamesse võtta neid asju.

        Comment

        • Maxi
          Pokkerihai
          • Nov 2010
          • 1849

          #1624
          Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

          Ma ei saa aru miks q_q ära ei lintšitud. Täiesti arusaamatu

          Comment

          • Jmskns69
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2012
            • 477

            #1625
            Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

            Algselt postitas Maxi Vaata postitust
            Ma ei saa aru miks q_q ära ei lintšitud. Täiesti arusaamatu
            Mina ka aru ei saa ! Kogu aeg surusin !!

            Comment

            • q_q
              dibs esimesele naisele, kes siia satub
              • Jan 2011
              • 6303

              #1626
              Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

              sest ma Khaleesi

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #1627
                Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                Kindel aeg on millal postitada ning keset ööd ei tohi lihtsalt lampi seletama tulla. Lisaks veel mõni võib arvata, et hunt nii pohhuilt ei teeks ja clearib selle pärast Visahinge, mis oleks kõige hullem variant. Samuti teised võivad vaadata, et midagi ei juhtu ning hakkavad lampi ka seletama.

                Teine asi on kui mingi 1 mint läheb üle. Vbla foorumi ja arvuti kell on väheke erinevad ning kogemata juhtub post mint hiljem. Mängu käiku see ei tohiks mõjutada, sest selline xpost võib ükskõik kellel ette tulla. Samuti on hea omada mode õiguseid. Saad teema lukku panna ja keegi ei tule lampi keset ööd seletama. Samas reeglite rikkumise eest modkill pole kunagi väga vale.

                Ei tasu väga südamesse võtta neid asju.
                Mänguhost saatku alati enne mängu mulle PM. Annan mode õigused.

                Comment

                • Avicii
                  Grinder
                  • Nov 2012
                  • 800

                  #1628
                  Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                  Algselt postitas q_q Vaata postitust
                  day2 päeva lõpp oli imo kõige funim olukord kõigi mängude peale seni :D
                  day2 ma brainisin, aga ma ei viitsi, see ongi see, et 1 vend leadib ja siis 100 venda joondub järgi ja üldse ei vaata mis kirjutatakse... feilgame

                  Comment

                  • evari1
                    Julm Donk
                    • Sep 2012
                    • 43

                    #1629
                    Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                    Olen seda mängu jälginud esimestest kordadest saati, aga nii tilti pole ma veel läinud, kui seekord. Kõik märgid viisid QQ peale ja oskas nii hästi seletada. Fake külatarga jutt, mille järel teda öösel välja ei võeta, tahaks näha hunte, kes pärast seda mängijat välja ei võtaks.

                    Comment

                    • eluvend
                      Grinder
                      • Sep 2010
                      • 640

                      #1630
                      Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                      Ma ei saa aru, mis siin nii tilti ikka minna on, pealegi kõrvaltvaadates on see mäng 2 korda lihtsam.

                      Viimase aja mängud üldse päris head olnud, kahju vaid, et inimesed modkille saavad enda lollustega.
                      Seda, et saaks 17 või rohkema mängijaga libahundi teha on vist liiga palju tahta :(

                      Comment

                      • q_q
                        dibs esimesele naisele, kes siia satub
                        • Jan 2011
                        • 6303

                        #1631
                        Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                        probably ei saa enam 13 ki kokku kõik quitivad :D

                        Comment

                        • q_q
                          dibs esimesele naisele, kes siia satub
                          • Jan 2011
                          • 6303

                          #1632
                          Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                          Algselt postitas evari1 Vaata postitust
                          Olen seda mängu jälginud esimestest kordadest saati, aga nii tilti pole ma veel läinud, kui seekord. Kõik märgid viisid QQ peale ja oskas nii hästi seletada. Fake külatarga jutt, mille järel teda öösel välja ei võeta, tahaks näha hunte, kes pärast seda mängijat välja ei võtaks.
                          miks mängind pole

                          Comment

                          • Matu
                            FPP Pro
                            • Aug 2009
                            • 284

                            #1633
                            Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                            cliffs?
                            kes hundid kes kylad kes v6itis
                            ei jaksa 80 lk juttu l2bi lapata

                            Comment

                            • timz0333
                              Pokkeritark
                              • Mar 2009
                              • 6322

                              #1634
                              Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                              Algselt postitas Matu Vaata postitust
                              cliffs?
                              kes hundid kes kylad kes v6itis
                              ei jaksa 80 lk juttu l2bi lapata
                              lol

                              Comment

                              • eluvend
                                Grinder
                                • Sep 2010
                                • 640

                                #1635
                                Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                                Neid uusi käib siin mängu piilumas küll. Võiksid ju ka proovida mängida, see tegelt ikka päris fun (välja arvata alguses kohe noobina hundiroll saada :( ), tõsi 80 lk'd peab siis kindlasti läbi lappama... ja korduvalt!

                                Comment

                                Working...