Libahundu XI MÄNGU TEEMA

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Avicii
    Grinder
    • Nov 2012
    • 800

    #571
    Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

    Algselt postitas q_q Vaata postitust
    mis see tähendab?
    tead üleüldse mul hakkab ka kammima natuke see, et sa küstiled kõiki siin, ja siis paned hääli siiasinna? pane ka oma tänanee list mängijatest selgitustega eksole

    Comment

    • WowAwiAA
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 2715

      #572
      Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

      Seepärast ei usuks q_q hundiks. Teine võimalus, et blizkaa'le saadid pihta ja 2 tagasihoidlikku kaashunti olid iga killiga nõus ja blizkaa pani sp maxi nahka.

      Comment

      • Jmskns69
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2012
        • 477

        #573
        Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

        Algselt postitas q_q Vaata postitust
        nah see role neutral, vaevalt keegi valetama hakkaks nii

        hundina võib samamoodi rl issues olla

        aga pyth küla jah anyway
        Misotsast see pyth anyway küla on ?

        Deem vana mul vaikselt hakkab üle viskama see "minul on alati õigus stiil" !

        Comment

        • q_q
          dibs esimesele naisele, kes siia satub
          • Jan 2011
          • 6303

          #574
          Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

          Algselt postitas Avicii Vaata postitust
          tead üleüldse mul hakkab ka kammima natuke see, et sa küstiled kõiki siin, ja siis paned hääli siiasinna? pane ka oma tänanee list mängijatest selgitustega eksole

          Comment

          • WowAwiAA
            Pokkerihai
            • Sep 2010
            • 2715

            #575
            Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

            Ärme intriigitse kutid, lahendame mängu

            Comment

            • q_q
              dibs esimesele naisele, kes siia satub
              • Jan 2011
              • 6303

              #576
              Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

              Algselt postitas Jmskns69 Vaata postitust
              Misotsast see pyth anyway küla on ?

              Deem vana mul vaikselt hakkab üle viskama see "minul on alati õigus stiil" !
              peekisin teda

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #577
                Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                See maxi söömine tundub mulle selline "advanced play" nagu siis kui visa, yolo ja karu pistsid esimene öö avicii nahka. Visa oleks tore kui sellest midagi rääkida teaksid.
                Ma olin suht noobhunt ju too game 1.. Day 1 ma ei saanud midagi aru, et mis siin tegema peab..seda, et ma kellegil üldse mingi PM saatma pean õhtul.. Arvasin, et puht hääletuste pealt kukuvad mängijad xd xd...

                Avicii ärasöömine oli Karupoja idee ja lihtsalt jobistas ära..

                Muud tarka ei oska midagi öelda selle kohta :D.

                Karupoeg on kaval ja ma üsna kindel, et ta on selleks mänguks mingi vahva setupi ehitanud... Ala 2 noobhunti + 1 advanced player or somt..

                Comment

                • q_q
                  dibs esimesele naisele, kes siia satub
                  • Jan 2011
                  • 6303

                  #578
                  Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                  come on need kes külad/hundid/kt on kõik random.org loosiga

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #579
                    Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                    Algselt postitas q_q Vaata postitust
                    come on need kes külad/hundid/kt on kõik random.org loosiga
                    Oled sa kindel?? Keegi ju ei saaks teada kui ei kasutaks random.org.

                    Comment

                    • WowAwiAA
                      Pokkerihai
                      • Sep 2010
                      • 2715

                      #580
                      Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                      Vaatasin teemat ja avicii ei andnud millegagi end seal välja. See pidi olema selline nahaalne minek, et varasemate kogemuste põhjal nägi avicii'd läbi ja läks pmslt flippama. Tegelik advanced player paneb enne punktid kokku kui läheb külatarga jahile, sp nagu ütlesin ehk ülehindan q_q aga vaevalt tema seal nii maxi oleks läinud püüdma.

                      Comment

                      • WowAwiAA
                        Pokkerihai
                        • Sep 2010
                        • 2715

                        #581
                        Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                        Ja siit läheks taas selle peale, et avicii/eluvend 1 neist vähemalt hunt peab olema :D
                        Aga anyway 6ni eemal ja siis hakkan ka tegelikult teemat läbi vaatama mitte niisama lahmima, ehk on abi.

                        Comment

                        • blizkaa
                          Õpihimuline Mängur
                          • Oct 2008
                          • 389

                          #582
                          Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                          qq surub nagu miskit sooloparaadi. Kust otsast blizkaa hunt on? Algajad on str8forward shooterid. Simpel.

                          Comment

                          • WowAwiAA
                            Pokkerihai
                            • Sep 2010
                            • 2715

                            #583
                            Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                            Või siis on qq/avicii/eluvend ja ühtki tegelikult lahendavat playerit polnud ja maxi oli lihtsalt parim eine.

                            Comment

                            • WowAwiAA
                              Pokkerihai
                              • Sep 2010
                              • 2715

                              #584
                              Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                              See, et avicii niiviisi q_q täna kukkus suruma võib seda nii ümber lükata kui siduda, kuna q_q pikki päevi nagunii ei kesta ja mida paremat veel on kui endale coverit ehitama hakata.

                              Comment

                              • blizkaa
                                Õpihimuline Mängur
                                • Oct 2008
                                • 389

                                #585
                                Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                                Külamehe hinge võiksin näha wow, camu, visahing...

                                Comment

                                Working...