Libahundu XI MÄNGU TEEMA

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • blizkaa
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 389

    #616
    Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

    Ühte hunti otsiks heameelega sealt nelikust, kes häält pole andnud!

    Comment

    • q_q
      dibs esimesele naisele, kes siia satub
      • Jan 2011
      • 6303

      #617
      Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

      Algselt postitas blizkaa Vaata postitust
      Ühte hunti otsiks heameelega sealt nelikust, kes häält pole andnud!
      wow on top vagun

      Comment

      • blizkaa
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 389

        #618
        Re: Vote Count 389 to 613

        VisaHing on minu jaoks "ebaselge" küla-tundub, nagu ta üritaks oma peaga hullult mängu lahendada, rapsib väga palju=ei ole hundine

        Comment

        • blizkaa
          Õpihimuline Mängur
          • Oct 2008
          • 389

          #619
          Re: Vote Count 389 to 613

          ma tõenäoliselt täna linna peal läppariga ei seikle, et saan paremini suunda muuta. Saan aru, et ta top vagun.

          Aga vaata seda posti, millele ma viitan-ei viici praegu otsida (Kas on hundine??)

          Comment

          • q_q
            dibs esimesele naisele, kes siia satub
            • Jan 2011
            • 6303

            #620
            Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

            pythagoras
            jmskns
            pole lõplik list
            camu
            eluvend
            simmo

            avicii
            visahing

            timz
            blizkaa
            wow

            Comment

            • eluvend
              Grinder
              • Sep 2010
              • 640

              #621
              Re: Vote Count 389 to 613

              Algselt postitas blizkaa Vaata postitust
              ma tõenäoliselt täna linna peal läppariga ei seikle, et saan paremini suunda muuta. Saan aru, et ta top vagun.

              Aga vaata seda posti, millele ma viitan-ei viici praegu otsida (Kas on hundine??)
              Tal on mingi 3-4 sellist päris head ja usutavat postitust, mis külased. Ja siis tuleb mingi sigakahtlane tekst, mis tekitab jälle küsimusi :D
              Seepärast kutsungi üles ju kõiki kaasa mõtlema, et kes võiks veel olla kahtlusalused, proovime vaadata laiemat pilti ja mitte keskenduda vaid ühele nimele

              Comment

              • q_q
                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                • Jan 2011
                • 6303

                #622
                Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                wow olen selgitanud

                blizkaa see uue mängijana 99% readimine jne

                timz lihtsalt kuidagi märkamatult liigub ringi liiga under the radar

                Comment

                • timz0333
                  Pokkeritark
                  • Mar 2009
                  • 6322

                  #623
                  Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                  Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                  Kui q_q on hunt on teised 2 hunti eluvend/simmo, eluvend/avicii. Nüüd küsimus miks avicii täna niiväga surub q_q. Ehk siis oleks q_q/simmo/eluvend, siis miks mitte öine kill mina või avicii? Külatarga jaht? Sorry kui q_q ülehindan aga kui tema on pultis huntidel, siis ei läinud maxi külatarga pähe söögiks.
                  Selle posti järgi on qq täna hea rong, saab tema esiemse päeva listid üle vaadata ja mängijad ekda ta rohkem pushis (wow oli üks neist)

                  Lisaks jäi ta tugevalt maxile eile ette, et qq on sul midagi enda kaitseks veel öelda või oled nõus võlla minema?

                  Comment

                  • camu
                    Super Moderaator
                    • Jan 2009
                    • 3411

                    #624
                    Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                    Algselt postitas eluvend Vaata postitust
                    Aga ilma naljata nüüd. Kõik vinguvad, et q_q suunab ja kõik järgivad.
                    Ma annan võimaluse teil nüüd mõtteid avaldada ja võtaks korralike argumentide puhul ka vedu, kõik teie teha! Kui kõik vait istuvad ja oma teooriad letti laduda ei julge, siis ei tulegi uusi vaatenurkasid ja mõtteid ning võibki minna edasi vana rada mööda
                    cleared küla

                    Comment

                    • timz0333
                      Pokkeritark
                      • Mar 2009
                      • 6322

                      #625
                      Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                      Algselt postitas q_q Vaata postitust
                      pythagoras
                      jmskns
                      pole lõplik list
                      camu
                      eluvend
                      simmo

                      avicii
                      visahing

                      timz
                      blizkaa
                      wow
                      Seleta valgele iniemsele ka oma list lahti plz

                      Comment

                      • q_q
                        dibs esimesele naisele, kes siia satub
                        • Jan 2011
                        • 6303

                        #626
                        Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                        üleval külad all hundid

                        Comment

                        • timz0333
                          Pokkeritark
                          • Mar 2009
                          • 6322

                          #627
                          Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                          Algselt postitas q_q Vaata postitust
                          üleval külad all hundid
                          game solved

                          Comment

                          • Avicii
                            Grinder
                            • Nov 2012
                            • 800

                            #628
                            Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                            selle Q_q ga see jama, et kui me teda täna välja ei võta öeldes, et kui ta küla siis ta läheb öösel anyway on sellega jama, et hundid saavad adjustida siis ja ei söö ära juhul kui ta ongi küla, see on natuke jama praegu

                            Comment

                            • Avicii
                              Grinder
                              • Nov 2012
                              • 800

                              #629
                              Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                              samas mulle enne väga camu väited ei istunud ja üks tema post tundus slipina, mis on väga hundine. aga kui camu oleks hunt siis ma ei usu, et maxi oleks läinud

                              Comment

                              • blizkaa
                                Õpihimuline Mängur
                                • Oct 2008
                                • 389

                                #630
                                Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                                q_q-su list ei tundu loogiline
                                1. Oma eilse viimase postiga üroian faceup küla olla-sa loed hundiks. Mõtle nüüd veidi, kas hundi chatis taoline muuv kiidetaks heaks??? Ole nüüd mõistlik ja ära arva, et maapeal ainult idioodid on... Ma rohkem seda teemat ei tahaks kommenteerida...

                                Comment

                                Working...