Libahundu XI MÄNGU TEEMA

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Avicii
    Grinder
    • Nov 2012
    • 800

    #421
    Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

    Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Nii lappasin kirielt maxi postid läbi ja nende põhjal võis ta jalgu jääda blizkaale, et millegipärast oli tal vaja maxist vabaneda
    Aviicii pani korraks blizka rongi käima ja maxile see sobis kiirelt. Aviicii, qq, wow 1 neist suht kindlalt hunt. Samas day 2 ei tahaks neist ühestki lahti saada, sest öösel saab nii kui nii selgust. Eriti qq kohta kes teab ise ka, et mida kauem ta mängus on seda hundisemaks muutub.
    true fact siinkohal tõesti, aga samas on selliste ennustustega see, et hiljem läheval meelest ära või keegi overplayb mingi teise vennad letti heade faktidega ja siis on juba hilja seda ringi ülesse tuua. Nagu jmsk enne ütles, juhul kui me täna q_q välja võtame ja ta pole hunt siis lendab kogu kaader selle peale, et mina olen. Ning kui tuleb välja, et mina ka ei ole - on juba 2 päeva wastetud ja 4 mängijat väljas, mis teeb olukorra väga raskeks.

    Comment

    • Avicii
      Grinder
      • Nov 2012
      • 800

      #422
      Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

      Algselt postitas Jmskns69 Vaata postitust
      Aga jätame siis q_q üheks ööks veel ellu siis parem pilt. Pakun välja vaikiva Pythagorase kandidatuuri !
      sitt valik, ta tegi eile 2 posti ning mainis ka et on terve päeva seejärel afk, ning profiilist näha tal, et eile päeval kell 1 oli viimati aktiivne. mis paneb ta rohkem külaks kui hundiks. See, et hundid öösel Maxi ära näksasid oli KT hunt, ja Maxi postide põhjal võis ta vabalt ka KT olla, aga ei olnud. Mis tähendab, et huntide seas on raudselt mõni advanced minded player - mis tõi mulle pähe taas q_q või camu. minu päeval väljahääletamine ei ole raske, ja seda teavad hundid vabalt

      Comment

      • Avicii
        Grinder
        • Nov 2012
        • 800

        #423
        Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

        mis näiteks veel q_Q kahjuks räägib, on see, et tavaliselt me ei ole mängudes vägahästi läbi saanud, seekord otsis väga kiirelt minu poolehoidu tho millegipärast, ta käis eile niipalju nimesi läbi, et ta pidi raudselt mõnele hundile pihta saama, kui ta küla oleks. aga still ei peetud teda liiga otlikuks, et öösel ära süüa.

        Comment

        • Jmskns69
          Õpihimuline Mängur
          • Oct 2012
          • 477

          #424
          Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

          Algselt postitas Avicii Vaata postitust
          sitt valik, ta tegi eile 2 posti ning mainis ka et on terve päeva seejärel afk, ning profiilist näha tal, et eile päeval kell 1 oli viimati aktiivne. mis paneb ta rohkem külaks kui hundiks. See, et hundid öösel Maxi ära näksasid oli KT hunt, ja Maxi postide põhjal võis ta vabalt ka KT olla, aga ei olnud. Mis tähendab, et huntide seas on raudselt mõni advanced minded player - mis tõi mulle pähe taas q_q või camu. minu päeval väljahääletamine ei ole raske, ja seda teavad hundid vabalt
          Kui sa q_q ei taha ja Pytha on sitt variant siis jääb järgi camu ?

          Comment

          • Pythagoras
            Grinder
            • Apr 2012
            • 589

            #425
            Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

            ausalt ei jõua teemat läbi lugeda, jube sitt on olla, eile läks väga lappama, hea on lugeda, et mind välja ei hääletatud, olen küla ja tahaks millalgi mängust pilt ette saada, praegu probleeme tavalis pildigagi...

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #426
              Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

              Tere hommikust ka minu poolt. Pythagorost isiklikult ei puutuks, loodame et muutub aktiivseks siis vaataks edasi.
              Q_Q kahjuks räägib juba statistika, ta pole päris mitu mitu mängu hunt olnud. Aga noo selle järgi ainuüksi temapeale häält ei tahaks lükata.

              Eile õhtul toimus ka Q_Q ja blizkaa poolt paar kahtlast move...

              Algselt postitas blizkaa Vaata postitust
              muudan häält visahing Ei viici üksi maxi peal kükitada, kui ta on minu kandidaat nr.1 hundiks...
              Paar minutit hiljem:

              Algselt postitas blizkaa Vaata postitust
              Teeme ära?
              maxi
              Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
              Alles olin hundikandidaat nr1 2 minutit tagasi ja nüüd Maxi juba?
              Algselt postitas q_q Vaata postitust
              maxi jah kehvad 0 content postid ok lynch
              Algselt postitas camu Vaata postitust
              Maxi kirjutas ju et ta veits inactive alguses. Ma selle rongiga ei liitu. Kiirelt midagi muud?
              Camu ilmselt küla, puht selle posti pärast pakun.

              Algselt postitas blizkaa Vaata postitust
              Camu, paku ise kedagi välja!!!
              hundile kohane liigutus

              Algselt postitas q_q Vaata postitust
              blizkaa ma ei taha küll võtta

              kui ta on hunt siis probably mylologa koos siis pigem mylolo võtta

              blizkaal väga külased postid olnud
              Algselt postitas q_q Vaata postitust
              visahing

              see maailma suurim hundi tell

              quoteda kedagi ja siis vote
              mmm...siis ilmselt on kõik hundid...

              Algselt postitas blizkaa Vaata postitust
              Kui hitite on kuldne, aga olen 99% kindel, et see noormees on küla. Eks homme hakkame korrektuure tegema... EElkõige QQ teravust jään ootama...
              99% kindel...ehk siis ainult hunt teaks seda...?

              Algselt postitas q_q Vaata postitust
              blizkaa pane visahing siis ffs
              umm...


              Minu 2 kandiaati hetkel.. Q_Q ja blizkaa.

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #427
                Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                oih bolded osad jäid peale. fakk.
                unvote

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #428
                  Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                  blizkaa siis praegu.

                  Comment

                  • blizkaa
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2008
                    • 389

                    #429
                    Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                    Camuga on selline põnev lugu, et ta on terane poiss. Eile võttis suht varakult positsiooni, et purjetab QQ tuules. Viimaks otsustas minna mylolo pääle, kelle postid mulle tundusid külased. Teisalt ei hüpanud ta maxi rongi pääle-advanced strateegia (öine kill+tunduks külane). Kolmas-ühes postisin pakkusin, et ta võiks olla 60-70% hunt. Tundes teda, oleks külana mind kohe peedistama hakanud, koos mõne viisaka mõnitusega. Lisaks viskas vihje, et ma tundun ka külane.
                    Camu

                    Comment

                    • blizkaa
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2008
                      • 389

                      #430
                      Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                      VisaHing-sulle ütlen ma nii palju, et kui sa küla oled, siis katsu mitte palju stta kokku keerata. Okay?
                      Kui sa siiamaani pole veel aru saanud, kes ma olen, siis mul tuleb nukker meel peale...

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #431
                        Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                        Blizkaa, sa mängid ju esimest korda libahunti või kuidas?

                        Comment

                        • blizkaa
                          Õpihimuline Mängur
                          • Oct 2008
                          • 389

                          #432
                          Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                          Lisaks-Maxi post, mis viitas tema inactive peale ei olnud siin teemas üldsegi, regamise teemast leidsin selle väite. Mul see info puudus täielikult.

                          Comment

                          • Avicii
                            Grinder
                            • Nov 2012
                            • 800

                            #433
                            Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                            Algselt postitas q_q Vaata postitust
                            ma ei lynchiks täna: eluvend, avicii, pythagoras
                            kes mu arust tugevad küla mängijad
                            hääletab mylolo #1
                            Algselt postitas q_q Vaata postitust
                            mylolo
                            hääletab wow #1
                            Algselt postitas q_q Vaata postitust
                            wow
                            enne seda posti, pigem arvas, et mind pole mõttet hääletada esimesel päeval - VAATA ESIMEST QUOTE // ometigi nüüd arvab, et võiks minu rongi ka ikka teha //later on mõned postid hiljem kirjutab et see oli naljaga öeldud tho?!? miäü
                            Algselt postitas q_q Vaata postitust
                            maxi/avicii/mylolo
                            karupoeg viska uus rand
                            hääletab maxi #1
                            Algselt postitas q_q Vaata postitust
                            wow võib küla olla
                            maxi
                            hääletab timz #1 //peale seda hüppas wow kohe järgi timzi rongile tho q_q hunt > wow 50% hunt ot vice versa?!?!
                            Algselt postitas q_q Vaata postitust
                            timz
                            list#1
                            Algselt postitas q_q Vaata postitust
                            pythagoras
                            jmskns

                            eluvend
                            avicii
                            visahing
                            blizkaa
                            camu
                            wow
                            maxi

                            mylolo
                            timz

                            keskel väga close kõik
                            hääletab bds #1
                            Algselt postitas q_q Vaata postitust
                            äkki

                            visahing

                            on libahunt
                            list #2
                            Algselt postitas q_q Vaata postitust
                            visahing
                            mylolo
                            timz
                            maxi
                            wow

                            siit ma lynchiks kellegi
                            hääletab wow#2
                            Algselt postitas q_q Vaata postitust
                            wow
                            pakub blizkaale uusi nimesi keda hääletada - kuna blizkaa polnud mylolo ega wow hääletama
                            Algselt postitas q_q Vaata postitust
                            timz visahing maxi
                            mõned postid hiljem pakub camule:
                            Algselt postitas q_q Vaata postitust
                            praegused wow/mylolo on head
                            Algselt postitas q_q Vaata postitust
                            visahing oleks kolmas probably
                            hääletab maxi #2:
                            Algselt postitas q_q Vaata postitust
                            maxi
                            hääletab mylolo #2
                            Algselt postitas q_q Vaata postitust
                            mylolo

                            wow viimased postid tunduvad paremad
                            hääletab bds #2
                            Algselt postitas q_q Vaata postitust
                            visahing

                            see maailma suurim hundi tell

                            quoteda kedagi ja siis vote

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #434
                              Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                              Olen küla aga hetkel on see minu read/arvamus..Tegu mänguga, nii et ära võta isklikult... xd Rongidega veel ei viitsi liituda..

                              Comment

                              • blizkaa
                                Õpihimuline Mängur
                                • Oct 2008
                                • 389

                                #435
                                Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                                Mängin jah, aga ma olen mõnda mängu lugenud ja üldiselt tundub äärmiselt põnev see.
                                Nagu ma juba ühes hommikus postis ütlesin, et lõppkokkuvõttes arvan, et sa pigem küla...

                                Comment

                                Working...