Libahundu XI MÄNGU TEEMA

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Avicii
    Grinder
    • Nov 2012
    • 800

    #601
    Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

    jmsk on maru vaikseks jäänud

    Comment

    • WowAwiAA
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 2715

      #602
      Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

      Oled sa hunt või inimene!?!

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #603
        Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

        OKei ma ilmselt quit tänaseks... Muud ka teha kui seda libahundi mängu mängida.

        Mu hääl jääb Q_Q peale ja juhul kui keegi muu läheb söödaks, siis vaadake, et pihta saate.

        Comment

        • blizkaa
          Õpihimuline Mängur
          • Oct 2008
          • 389

          #604
          Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

          Algselt postitas eluvend Vaata postitust
          hunt-kriimsilm, sina vää?
          Sel härral ju 9 ametit, mul 3 kirjas. Pigem ühesilmaga küla...

          Comment

          • Jmskns69
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2012
            • 477

            #605
            Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

            Algselt postitas Avicii Vaata postitust
            jmsk on maru vaikseks jäänud
            Ei julge palju möliseda, tõmbate jälle lolli külamehena oksa ja jääb endgame revanshh ja rehabilitatsioon saavutamata !

            Comment

            • eluvend
              Grinder
              • Sep 2010
              • 640

              #606
              Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

              jmskns, kui lugemise lõpetad, siis pliis tule räägi ka oma mõtteid.

              Avicii, muidu jmsknsil ju suht tavapärane, et hommikul postitab ja siis õhtul ka veits, vahepeal on vait.

              Comment

              • eluvend
                Grinder
                • Sep 2010
                • 640

                #607
                Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                Algselt postitas Jmskns69 Vaata postitust
                Ei julge palju möliseda, tõmbate jälle lolli külamehena oksa ja jääb endgame revanshh ja rehabilitatsioon saavutamata !

                Päeval küll julgesid. Mind süüdistada ja q_q'd hääletada ja. Õhtuks sai lõvikonserv otsa? :)

                Comment

                • Jmskns69
                  Õpihimuline Mängur
                  • Oct 2012
                  • 477

                  #608
                  Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                  Algselt postitas eluvend Vaata postitust
                  Päeval küll julgesid. Mind süüdistada ja q_q'd hääletada ja. Õhtuks sai lõvikonserv otsa? :)
                  Olen just tööpäeva lõpetamas hakkan varsti kodu poole liikuma ei saa provokatsiooni õhku visata muidu naine ei lase kodus kohe arvutisse ja siis olengi välja hääletatud ilma võimaluseta ennast kaitsta !

                  Ega häid ja kirjapanemist väärivaid mõtteid ka just pole !

                  Comment

                  • eluvend
                    Grinder
                    • Sep 2010
                    • 640

                    #609
                    Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                    Aga ilma naljata nüüd. Kõik vinguvad, et q_q suunab ja kõik järgivad.
                    Ma annan võimaluse teil nüüd mõtteid avaldada ja võtaks korralike argumentide puhul ka vedu, kõik teie teha! Kui kõik vait istuvad ja oma teooriad letti laduda ei julge, siis ei tulegi uusi vaatenurkasid ja mõtteid ning võibki minna edasi vana rada mööda

                    Comment

                    • blizkaa
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2008
                      • 389

                      #610
                      Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                      Mul praegu suht multitasking käsil, aga sisetunne ütleb, et 1 huntidest on kuskil väheste postide hulgas...
                      Ise olen praegu veel avicii peal, sest eile pani maru savilt, täna mingi hetk hakkas sõna võtma. Kindel ei ole ja vaatan kuidas asi areneb...

                      Comment

                      • q_q
                        dibs esimesele naisele, kes siia satub
                        • Jan 2011
                        • 6303

                        #611
                        Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                        Algselt postitas eluvend Vaata postitust
                        Aga ilma naljata nüüd. Kõik vinguvad, et q_q suunab ja kõik järgivad.
                        Ma annan võimaluse teil nüüd mõtteid avaldada ja võtaks korralike argumentide puhul ka vedu, kõik teie teha! Kui kõik vait istuvad ja oma teooriad letti laduda ei julge, siis ei tulegi uusi vaatenurkasid ja mõtteid ning võibki minna edasi vana rada mööda
                        hea post

                        arvata on kui te mingi 15 korda aint postitate siis te ei saagi kontrollida keda lynchitakse

                        Comment

                        • q_q
                          dibs esimesele naisele, kes siia satub
                          • Jan 2011
                          • 6303

                          #612
                          Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                          Algselt postitas Avicii Vaata postitust
                          jmsk on maru vaikseks jäänud
                          jsmks on mingi 2% ajast hunt see mäng

                          iga mäng olete lõpuks lynchind ta minge vaadake noid mänge

                          vend kirjutab täpselt samamoodi kuulake mind

                          Comment

                          • q_q
                            dibs esimesele naisele, kes siia satub
                            • Jan 2011
                            • 6303

                            #613
                            Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                            huvitav visahing

                            Comment

                            • q_q
                              dibs esimesele naisele, kes siia satub
                              • Jan 2011
                              • 6303

                              #614
                              Vote Count 389 to 613

                              Hääled seisuga post 389 kuni 613
                              Öö saabub 02:00:58 pärast

                              ---
                              Hääli Lynch Hääletajad
                              2 WowAwiAA q_q (54), camu (17)
                              1 Pythagoras Jmskns69 (16)
                              1 q_q VisaHing (27)
                              1 Avicii blizkaa (23)
                              1 camu Avicii (29)
                              1 blizkaa timz0333 (8)
                              4 ei ole hääletanud Simmo (0), WowAwiAA (28), Pythagoras (1), eluvend (19)

                              Comment

                              • q_q
                                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                                • Jan 2011
                                • 6303

                                #615
                                Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                                Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                                Kindel?? Too head põhjendused välja ja olen nõus votema.
                                Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                                OKei ma ilmselt quit tänaseks... Muud ka teha kui seda libahundi mängu mängida.

                                Mu hääl jääb Q_Q peale ja juhul kui keegi muu läheb söödaks, siis vaadake, et pihta saate.
                                alguses oled nõus minuga koos hääletama nüüd ma su suurim hundi lean?

                                since when

                                Comment

                                Working...