Libahundu XI MÄNGU TEEMA

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • q_q
    dibs esimesele naisele, kes siia satub
    • Jan 2011
    • 6303

    #556
    Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

    Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    Ei oska firsttimeritest eriti aru saada. Anyway see post kus ta oli öelnud, et mylololo 99% küla jäi eilsesse või tänasesse päeva? Peab vaatama.
    come on obv eilsesse

    mylolo sureb flipib küla

    järgmine päev "mylolo 99% küla" :D

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #557
      Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

      Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
      Ei oska firsttimeritest eriti aru saada. Anyway see post kus ta oli öelnud, et mylololo 99% küla jäi eilsesse või tänasesse päeva? Peab vaatama.
      eilsesse ikka.

      Comment

      • q_q
        dibs esimesele naisele, kes siia satub
        • Jan 2011
        • 6303

        #558
        Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

        Algselt postitas eluvend Vaata postitust
        Variant ju on, et Maxi oma esimeses listis hittiski kohe hunti ja see pani nad kahtlustama teda KT'ks. Siis võiks ollla kahtlane näiteks Simmo (kahes postis hundiks tembeldatud).
        tavaliselt siiski kui tehakse list siis peek on listi tipus

        aga võimatu pole jah

        Comment

        • Avicii
          Grinder
          • Nov 2012
          • 800

          #559
          Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

          Simmo & Pythi play on liiga legit, et hunt olla, just sayin

          Comment

          • camu
            Super Moderaator
            • Jan 2009
            • 3411

            #560
            Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

            Algselt postitas Avicii Vaata postitust
            Simmo & Pythi play on liiga legit, et hunt olla, just sayin
            Mismõttes?

            Comment

            • Avicii
              Grinder
              • Nov 2012
              • 800

              #561
              Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

              Algselt postitas q_q Vaata postitust
              kui blizkaa hunt siis ma ei usu et nad arvasid maxi peekind teda

              st miks maxi peaks uut mängijat peekima kohe

              vb siis arvasid kui neil kedagi paremat mängijat pundis pole

              aga pigem arvasid maxi peek camu

              aga blizkaa see kahtlane just uue mängijana nii 99% reade panna
              aga minu hääl oli terve päeva tema peal, ilma yhegi muutuseta, seda ma tahtsin öelda, pigem flipiks noob hunt ära ja tõmbaks mind oksa, seega ma ei usu et ta hunt on

              Comment

              • WowAwiAA
                Pokkerihai
                • Sep 2010
                • 2715

                #562
                Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                Algselt postitas q_q Vaata postitust
                come on obv eilsesse

                mylolo sureb flipib küla

                järgmine päev "mylolo 99% küla" :D
                Mõtlesin et küsiti miks mylolo ei hääletanud ja vastas täna, et pidas teda 99% külaks. Muidu jah see on väga hundine tema poolt.

                Comment

                • q_q
                  dibs esimesele naisele, kes siia satub
                  • Jan 2011
                  • 6303

                  #563
                  Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                  Algselt postitas Avicii Vaata postitust
                  aga minu hääl oli terve päeva tema peal, ilma yhegi muutuseta, seda ma tahtsin öelda, pigem flipiks noob hunt ära ja tõmbaks mind oksa, seega ma ei usu et ta hunt on
                  yea aga vb jäi märkamata see

                  ranka ja co ka ei leidnud allini üles kui ta samamoodi hoidis hääle simmo peal

                  Comment

                  • q_q
                    dibs esimesele naisele, kes siia satub
                    • Jan 2011
                    • 6303

                    #564
                    Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                    Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                    Mõtlesin et küsiti miks mylolo ei hääletanud ja vastas täna, et pidas teda 99% külaks. Muidu jah see on väga hundine tema poolt.
                    no see oleks suht wolf claim juba

                    Comment

                    • Avicii
                      Grinder
                      • Nov 2012
                      • 800

                      #565
                      Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                      Algselt postitas camu Vaata postitust
                      Mismõttes?
                      Sest pyth mainis, et on afk eile - ja oligi. Kui ma hommikul teda ka kahtlustasin siis tsekkisin profiili tal ja viimane login oli kell 1 päeval eile. See tundub rohkem külane.

                      Simmo flip vs karupoeg, kuna karupoeg ostis tema osad kuskilt satkest ära ja poisil flippis ära veits ja ei tahtnud alguses mängida vms, ajas mingit teemat, hiljem vist paar posti pandi ja "cleariti" ära...

                      See on pigem piisav, et neid mitte näppida hetkel

                      Comment

                      • q_q
                        dibs esimesele naisele, kes siia satub
                        • Jan 2011
                        • 6303

                        #566
                        Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                        Algselt postitas Avicii Vaata postitust
                        Sest pyth mainis, et on afk eile - ja oligi. Kui ma hommikul teda ka kahtlustasin siis tsekkisin profiili tal ja viimane login oli kell 1 päeval eile. See tundub rohkem külane.

                        Simmo flip vs karupoeg, kuna karupoeg ostis tema osad kuskilt satkest ära ja poisil flippis ära veits ja ei tahtnud alguses mängida vms, ajas mingit teemat, hiljem vist paar posti pandi ja "cleariti" ära...

                        See on pigem piisav, et neid mitte näppida hetkel
                        nah see role neutral, vaevalt keegi valetama hakkaks nii

                        hundina võib samamoodi rl issues olla

                        aga pyth küla jah anyway

                        Comment

                        • q_q
                          dibs esimesele naisele, kes siia satub
                          • Jan 2011
                          • 6303

                          #567
                          Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                          Algselt postitas Avicii Vaata postitust
                          Sest pyth mainis, et on afk eile - ja oligi. Kui ma hommikul teda ka kahtlustasin siis tsekkisin profiili tal ja viimane login oli kell 1 päeval eile. See tundub rohkem külane.

                          Simmo flip vs karupoeg, kuna karupoeg ostis tema osad kuskilt satkest ära ja poisil flippis ära veits ja ei tahtnud alguses mängida vms, ajas mingit teemat, hiljem vist paar posti pandi ja "cleariti" ära...

                          See on pigem piisav, et neid mitte näppida hetkel
                          mis see tähendab?

                          Comment

                          • Avicii
                            Grinder
                            • Nov 2012
                            • 800

                            #568
                            Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                            maiviitsi vastata sulle, ole foorumiga kursis ja seo puntke, ez

                            Comment

                            • WowAwiAA
                              Pokkerihai
                              • Sep 2010
                              • 2715

                              #569
                              Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                              See maxi söömine tundub mulle selline "advanced play" nagu siis kui visa, yolo ja karu pistsid esimene öö avicii nahka. Visa oleks tore kui sellest midagi rääkida teaksid.

                              Comment

                              • eluvend
                                Grinder
                                • Sep 2010
                                • 640

                                #570
                                Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                                Simmo ei flippind karupoja peale ju. Hakkas siin räuskama sellepärast, et 3 häält oli talle liikunud. Või saan ma millestki valesti aru?

                                Comment

                                Working...