Libahundu XI MÄNGU TEEMA

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • q_q
    dibs esimesele naisele, kes siia satub
    • Jan 2011
    • 6303

    #541
    Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

    Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Too parem wow libahundi argumendid välja, wtf sa küsitled kõiki
    küll ma toon

    Comment

    • eluvend
      Grinder
      • Sep 2010
      • 640

      #542
      Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

      Kui nüüd Pythagoras ka postitama saada, siis on üsna hea aktiivsus. Tema puhul muidugi on ilmselge, et kui täna (või siis nv) postcount ei tõuse massiliselt, on tegemist topkahtlusalusega.

      Comment

      • WowAwiAA
        Pokkerihai
        • Sep 2010
        • 2715

        #543
        Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

        Algselt postitas q_q Vaata postitust
        sa ütled et kui ma hunt siis teised 2 simmo/eluvend/avicii

        aga nüüd ütlesid et ma ikkagi küla

        niiet kes nüüd su arust hundid on
        Küll mingi aeg kirjutan.

        Comment

        • q_q
          dibs esimesele naisele, kes siia satub
          • Jan 2011
          • 6303

          #544
          Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

          ma ei sold selle wowi selgitusega

          "arvasin visa ja mylolo külad sellepärast ei tulnud vagunile"

          vaadake ise eile ta ei öeldnud ühtegi sõna enne päeva lõppu nende kohta

          nüüd obv kerge öelda kui mylolo juba küla flippind

          Comment

          • q_q
            dibs esimesele naisele, kes siia satub
            • Jan 2011
            • 6303

            #545
            Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

            wow ja blizkaa praegu most likely hundid

            Comment

            • q_q
              dibs esimesele naisele, kes siia satub
              • Jan 2011
              • 6303

              #546
              Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

              wow

              Comment

              • Avicii
                Grinder
                • Nov 2012
                • 800

                #547
                Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                see ma mingi aeg kirjutan / küll ma otsin = fail, hiljem on küsijal meelest ära läinud ja vastust ikka 0

                Comment

                • timz0333
                  Pokkeritark
                  • Mar 2009
                  • 6322

                  #548
                  Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                  Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                  Pohuj, olen ma küla, hunt või tark või üldse mängus ei osale, q_q jaoks olen üks suur hunt ikka :D Iga game sama jama.
                  HAaa haa +1 mul suht sama tunne, et muudkui tõesta ennast suurele jumalale. qq on teinud oma listid ja kui ta täna öösel alles peaks jääma siis saab homme selged korrektuurid teha.

                  Wow mida blizkaa-st arvad?

                  Comment

                  • WowAwiAA
                    Pokkerihai
                    • Sep 2010
                    • 2715

                    #549
                    Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                    Tahmanäol silmad ka tahma täis, ei taha õiget asja näha.

                    Comment

                    • Avicii
                      Grinder
                      • Nov 2012
                      • 800

                      #550
                      Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                      Algselt postitas q_q Vaata postitust
                      wow ja blizkaa praegu most likely hundid
                      kui blizkaa on hunt siis kes veel oleks hundid? Oletame, et Maxi oli mingi readi puhul KT hunt. Siis minu hääl oli terve päeva blizkaa peal, oleks võin nad ka mind KTna ära süüa?

                      Comment

                      • eluvend
                        Grinder
                        • Sep 2010
                        • 640

                        #551
                        Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                        Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                        HAaa haa +1 mul suht sama tunne, et muudkui tõesta ennast suurele jumalale. qq on teinud oma listid ja kui ta täna öösel alles peaks jääma siis saab homme selged korrektuurid teha.
                        Aga mina ju arvan kaa, et see oli eile max. kahtlane muuv neilt tüüpidelt, muuseas ka Wowilt.

                        Comment

                        • camu
                          Super Moderaator
                          • Jan 2009
                          • 3411

                          #552
                          Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                          blizkaa mu silmis clear. Ma usun, et tal algaja mistaked lihtsalt. Mängib faceup.
                          Hetke järgi tundub avicii ja wow ka külana, timpz samamoodi. Tahaks simmo või pyta rongi üles võtta.

                          Comment

                          • q_q
                            dibs esimesele naisele, kes siia satub
                            • Jan 2011
                            • 6303

                            #553
                            Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                            Algselt postitas Avicii Vaata postitust
                            kui blizkaa on hunt siis kes veel oleks hundid? Oletame, et Maxi oli mingi readi puhul KT hunt. Siis minu hääl oli terve päeva blizkaa peal, oleks võin nad ka mind KTna ära süüa?
                            kui blizkaa hunt siis ma ei usu et nad arvasid maxi peekind teda

                            st miks maxi peaks uut mängijat peekima kohe

                            vb siis arvasid kui neil kedagi paremat mängijat pundis pole

                            aga pigem arvasid maxi peek camu

                            aga blizkaa see kahtlane just uue mängijana nii 99% reade panna

                            Comment

                            • WowAwiAA
                              Pokkerihai
                              • Sep 2010
                              • 2715

                              #554
                              Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                              Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                              HAaa haa +1 mul suht sama tunne, et muudkui tõesta ennast suurele jumalale. qq on teinud oma listid ja kui ta täna öösel alles peaks jääma siis saab homme selged korrektuurid teha.

                              Wow mida blizkaa-st arvad?
                              Ei oska firsttimeritest eriti aru saada. Anyway see post kus ta oli öelnud, et mylololo 99% küla jäi eilsesse või tänasesse päeva? Peab vaatama.

                              Comment

                              • eluvend
                                Grinder
                                • Sep 2010
                                • 640

                                #555
                                Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                                Algselt postitas Avicii Vaata postitust
                                kui blizkaa on hunt siis kes veel oleks hundid? Oletame, et Maxi oli mingi readi puhul KT hunt. Siis minu hääl oli terve päeva blizkaa peal, oleks võin nad ka mind KTna ära süüa?
                                Variant ju on, et Maxi oma esimeses listis hittiski kohe hunti ja see pani nad kahtlustama teda KT'ks. Siis võiks ollla kahtlane näiteks Simmo (kahes postis hundiks tembeldatud).

                                Comment

                                Working...