Libahundu XI MÄNGU TEEMA

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • q_q
    dibs esimesele naisele, kes siia satub
    • Jan 2011
    • 6303

    #511
    Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

    pmslt jah nii on visahing

    Comment

    • q_q
      dibs esimesele naisele, kes siia satub
      • Jan 2011
      • 6303

      #512
      Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

      Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
      Aga mylolo pidasin külaks küll jah ning visa ka. Suht raske oli kummalegi rongile sp eile hüpata.
      kumba sa nendest rohkem külaks pidasid?

      Comment

      • WowAwiAA
        Pokkerihai
        • Sep 2010
        • 2715

        #513
        Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

        julgen q_q ikkagi külade sekka vist panna.

        Comment

        • WowAwiAA
          Pokkerihai
          • Sep 2010
          • 2715

          #514
          Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

          Algselt postitas q_q Vaata postitust
          kumba sa nendest rohkem külaks pidasid?
          Oleks ma selle välja suutnud mõelda oleksin äkki ka ühe peale neist hüpanud.

          Comment

          • eluvend
            Grinder
            • Sep 2010
            • 640

            #515
            Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

            See on üsna standardpaly huntidel, et nähes tekkinud rongi ei juleta kaasa tulla, kuna teavad, et külamehega tegu ning siis võidakse ka ise tähelepanu alla sattuda. Seetõttu ka need nimed välja tõin. Kõik nad olid sel ajal teemat vaatamas ja samas hääletasid random venda (siis hea ju järgmine päev tulla välja jutuga "näete poodu oligi küla, told ya").
            Eks tuleb nüüd vaadata veits Wowi päeva lõppu. Kui tõesti proovis Simmot suruda, siis muutu ta vähem kahtlaseks küll.

            Comment

            • q_q
              dibs esimesele naisele, kes siia satub
              • Jan 2011
              • 6303

              #516
              Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

              Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
              Oleks ma selle välja suutnud mõelda oleksin äkki ka ühe peale neist hüpanud.
              hea vastus

              tahtsin just öelda et miks siis ikkagi oma top küla päästa ei üritanud hääletades teist venda

              Comment

              • q_q
                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                • Jan 2011
                • 6303

                #517
                Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                miks mu külade sekka panid wow

                Comment

                • eluvend
                  Grinder
                  • Sep 2010
                  • 640

                  #518
                  Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                  Okei, lugesin Wowi päevalõpu ära. Proovis tõesti Simmot suruda.
                  Kuidas ülejäänutele tunduvad siis blizka, jmsknsi ja wowi selgitused? Ma ei oska midagi väga paljut välja lugeda neist. Wowi oma muidugi kõige mõjusam ilmselt. Peab vist uued kahtlusalused otsima...

                  Comment

                  • timz0333
                    Pokkeritark
                    • Mar 2009
                    • 6322

                    #519
                    Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                    Pythagoras ma saan aru, et sul on pohmakas aga kui sa oled küla siis tööta selle nimel. Kui täna ka vaikselt istud siis tõused kindlasti hundi listi etteotsa!

                    Comment

                    • WowAwiAA
                      Pokkerihai
                      • Sep 2010
                      • 2715

                      #520
                      Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                      Algselt postitas q_q Vaata postitust
                      miks mu külade sekka panid wow
                      Hääletusmuster. Ei olnud niisama surumiseks nimede välja toomine vaid võis aru saada, et nii minu, maxi kui kes sa kõik läbi käisid kohta oli sul see moment read. Teiseks kõik järjest osutuvad küladeks, kogu võim on sinu käes sa võiksid päeva jooksul 2 kaashunti välja tuua ja päeva lõpuks küla välja süüa ja oleksid niivõrd, kuivõrd puhas poiss.

                      Comment

                      • q_q
                        dibs esimesele naisele, kes siia satub
                        • Jan 2011
                        • 6303

                        #521
                        Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                        Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                        Hääletusmuster. Ei olnud niisama surumiseks nimede välja toomine vaid võis aru saada, et nii minu, maxi kui kes sa kõik läbi käisid kohta oli sul see moment read. Teiseks kõik järjest osutuvad küladeks, kogu võim on sinu käes sa võiksid päeva jooksul 2 kaashunti välja tuua ja päeva lõpuks küla välja süüa ja oleksid niivõrd, kuivõrd puhas poiss.
                        what?

                        Comment

                        • WowAwiAA
                          Pokkerihai
                          • Sep 2010
                          • 2715

                          #522
                          Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                          Kuna tegu sinuga siis väga suurt eesmärki ei täida, aga kuna külahääled on sinu liigutada, siis sa võiksid tuleviku jaoks tuua kaashundid päevakeskel pilti, õhtul välja hääletada aga küla. Nagu ütlen, kuna sinu puhul on mängus sees püsimise aeg väga määrav, siis see suuremat eesmärki ei täida.

                          Comment

                          • WowAwiAA
                            Pokkerihai
                            • Sep 2010
                            • 2715

                            #523
                            Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                            Keegi nii pro on, et timzi lugeda oskab? Mina ei oska, tee või tina.

                            Comment

                            • q_q
                              dibs esimesele naisele, kes siia satub
                              • Jan 2011
                              • 6303

                              #524
                              Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                              ei saa aru mida sa seletad wow

                              Comment

                              • WowAwiAA
                                Pokkerihai
                                • Sep 2010
                                • 2715

                                #525
                                Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                                Pohuj, tähtsusetu asi.

                                Comment

                                Working...