Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA
Kui q_q on hunt on teised 2 hunti eluvend/simmo, eluvend/avicii. Nüüd küsimus miks avicii täna niiväga surub q_q. Ehk siis oleks q_q/simmo/eluvend, siis miks mitte öine kill mina või avicii? Külatarga jaht? Sorry kui q_q ülehindan aga kui tema on pultis huntidel, siis ei läinud maxi külatarga pähe söögiks.
Kui q_q on hunt on teised 2 hunti eluvend/simmo, eluvend/avicii. Nüüd küsimus miks avicii täna niiväga surub q_q. Ehk siis oleks q_q/simmo/eluvend, siis miks mitte öine kill mina või avicii? Külatarga jaht? Sorry kui q_q ülehindan aga kui tema on pultis huntidel, siis ei läinud maxi külatarga pähe söögiks.
Comment