Libahundu XI MÄNGU TEEMA

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • WowAwiAA
    Pokkerihai
    • Sep 2010
    • 2715

    #496
    Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

    Kui q_q on hunt on teised 2 hunti eluvend/simmo, eluvend/avicii. Nüüd küsimus miks avicii täna niiväga surub q_q. Ehk siis oleks q_q/simmo/eluvend, siis miks mitte öine kill mina või avicii? Külatarga jaht? Sorry kui q_q ülehindan aga kui tema on pultis huntidel, siis ei läinud maxi külatarga pähe söögiks.

    Comment

    • q_q
      dibs esimesele naisele, kes siia satub
      • Jan 2011
      • 6303

      #497
      Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

      in all seriousness

      nagu ma ütlesin hundid ilmselt arvasid et maxi peek oli blizkaa hunt või camu küla

      vaevalt nad arvasid et maxi uut mängijat peekib kohe niiet camule on see väga hea ja ta probably küla

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #498
        Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

        Tsekkasin WoW postid üle ja mina küll teda hundiks ei saa pidada. 2 väga head posti.

        Maxi just külane imo. wtf.
        Oligi küla.

        Selle mylolo asjus, vaadake ringi. Ja next topic imo.
        Oligi küla.

        Minu jaoks on WoW ka suht küla....

        Comment

        • WowAwiAA
          Pokkerihai
          • Sep 2010
          • 2715

          #499
          Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

          Kuna avicii ja eluvend said mõlemad algul q_q puutumatuse listi oli väga hea sisse jätta et saaks rohkem manööverdada ja ta ehk külaseltsis ära kustutada. See viitaks, et avicii hunt.

          Comment

          • camu
            Super Moderaator
            • Jan 2009
            • 3411

            #500
            Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
            Tsekkasin WoW postid üle ja mina küll teda hundiks ei saa pidada. 2 väga head posti.



            Oligi küla.



            Oligi küla.

            Minu jaoks on WoW ka suht küla....
            Hmm, ei viitsind süveneda, aga tundub, et peab wowi soovitust kuulda võtma ja tõesti ringi vaatama.

            Comment

            • q_q
              dibs esimesele naisele, kes siia satub
              • Jan 2011
              • 6303

              #501
              Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

              Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
              Tsekkasin WoW postid üle ja mina küll teda hundiks ei saa pidada. 2 väga head posti.

              Oligi küla.

              Oligi küla.

              Minu jaoks on WoW ka suht küla....
              hundil on kerge nii kirjutada ja pärast küla crediti selle eest saada

              Comment

              • Avicii
                Grinder
                • Nov 2012
                • 800

                #502
                Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                Tsekkasin WoW postid üle ja mina küll teda hundiks ei saa pidada. 2 väga head posti.



                Oligi küla.



                Oligi küla.

                Minu jaoks on WoW ka suht küla....
                aga kui ta hunt oli siis ta teadis anyway et Maxi küla :D seda ei saa niimoodi võtta

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #503
                  Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                  Ma arvasingi juba, et sellises stiilis vastuväited tulevad aga...

                  Comment

                  • WowAwiAA
                    Pokkerihai
                    • Sep 2010
                    • 2715

                    #504
                    Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                    Tegelt olen küla ja lahendan õhtuks mängu ära, so hundid ärge spammige niipalju, annate rohkem välja.

                    Comment

                    • camu
                      Super Moderaator
                      • Jan 2009
                      • 3411

                      #505
                      Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                      Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                      Tegelt olen küla ja lahendan õhtuks mängu ära, so hundid ärge spammige niipalju, annate rohkem välja.
                      ok, jään ootama.

                      Seniks vaatan NAVI vs ALLIANCE. http://www.twitch.tv/beyondthesummit

                      Comment

                      • WowAwiAA
                        Pokkerihai
                        • Sep 2010
                        • 2715

                        #506
                        Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                        Aga seda hiljem, kui leian viitsimist postid ka läbi lugeda.

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #507
                          Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                          Algselt postitas Avicii Vaata postitust
                          aga kui ta hunt oli siis ta teadis anyway et Maxi küla :D seda ei saa niimoodi võtta
                          Aga mu point oli see Wow pole ju algaja mängija.. Kui ta oleks hunt, siis kas ta teeks sellises stiilis postituse, et: mylolo puhul vaadake ringi ja next topic.

                          Ehk siis hunt ise tuleb ja üritab meid õigetele rööbastele saada?? I dont think so..

                          Comment

                          • WowAwiAA
                            Pokkerihai
                            • Sep 2010
                            • 2715

                            #508
                            Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                            See post oli selle kohta, et mylolo oli kõigi profiile kuvanud. Ei tahtnud otse öelda enne kui ta ise ka sõna sekka öelnud.

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #509
                              Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                              Nüüd tuleb q_q ja ütleb: JAH TA OLEKS :D

                              Comment

                              • WowAwiAA
                                Pokkerihai
                                • Sep 2010
                                • 2715

                                #510
                                Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                                Aga mylolo pidasin külaks küll jah ning visa ka. Suht raske oli kummalegi rongile sp eile hüpata.

                                Comment

                                Working...