Libahundu XI MÄNGU TEEMA

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • q_q
    dibs esimesele naisele, kes siia satub
    • Jan 2011
    • 6303

    #1291
    Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

    me saame aint võita vist kui jmskns ümber veenda suudame

    Comment

    • q_q
      dibs esimesele naisele, kes siia satub
      • Jan 2011
      • 6303

      #1292
      Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

      mind ta ei kuula obv

      eluvend ma 99% kindel küla

      kui sa ka wow siis teie töö

      Comment

      • q_q
        dibs esimesele naisele, kes siia satub
        • Jan 2011
        • 6303

        #1293
        Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

        jmskns hääletab iga mäng mind kui ma üle 1 päeva elus pmslt

        ffs

        Comment

        • WowAwiAA
          Pokkerihai
          • Sep 2010
          • 2715

          #1294
          Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

          Jah, ma juba tean ka mis esmane jutt, miski mis sind nüüd öö jooksul ainsa rohkem ja rohkem minu silmis ka külasemaks muudab. Küll ta õigele asjale pihta saab.

          Comment

          • Simmo
            Grinder
            • Dec 2009
            • 760

            #1295
            Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

            haha korraliku komöödiat ja paanikat siin ikka. Mina olen küla ja ei põe, kuna külamehed saavad aru sellest.
            ja by the way mina hundina ei hakkaks kedagi kaitsma, clearima. Ei teinud seda enne, poleks hakanud tegema ka nüüd.


            q_q sa oled ikka enam hunt. :P niigi said kaua mängida.

            Comment

            • q_q
              dibs esimesele naisele, kes siia satub
              • Jan 2011
              • 6303

              #1296
              Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

              Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
              Jah, ma juba tean ka mis esmane jutt, miski mis sind nüüd öö jooksul ainsa rohkem ja rohkem minu silmis ka külasemaks muudab. Küll ta õigele asjale pihta saab.

              Comment

              • q_q
                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                • Jan 2011
                • 6303

                #1297
                Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                k ma magama

                loodame et homme päike paistab

                Comment

                • q_q
                  dibs esimesele naisele, kes siia satub
                  • Jan 2011
                  • 6303

                  #1298
                  Vote Count 824 to 1297

                  Hääled seisuga post 824 kuni 1297
                  Öö saabub 14:59:15 pärast

                  ---
                  Hääli Lynch Hääletajad
                  4 q_q Jmskns69 (15), Simmo (71), timz0333 (13), blizkaa (63)
                  1 Simmo eluvend (27)
                  2 ei ole hääletanud WowAwiAA (123), q_q (152)

                  Comment

                  • Jmskns69
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2012
                    • 477

                    #1299
                    Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                    Hommikust toredad külamehed !

                    Teen siis külameeste TOP 7 Kus mida kõrgemal edetabelikohal paiknel seda rohkem küla oled ühe külalolli arvates

                    1. Eluvend
                    2. Jmskns69
                    3. timz033
                    4. blizkaa
                    5. Simmo
                    6. WowAwiAA
                    7. q_q

                    Täna väga palju kommentaare teha ei saa. Ootamatult tekkis tööpäev mis sisaldab nõmedaid nõupidamisi !

                    Teemat vaatan ikka vahest ja proovin asjadega kursis olla !!

                    Olge siis mõnusad ja ärge laske meisterdemagoogil ennest kottida !!

                    Comment

                    • eluvend
                      Grinder
                      • Sep 2010
                      • 640

                      #1300
                      Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                      jou tüübid! Te olete ööga märkimisväärse töö ära teinud, respekta!
                      Kuna mängijaid nii vähe, siis on huntidel väga raske rohkem kui 1 hundikandidaat välja tuua (the obv one). See mõistetav loomulikult, aga suht suur tell antud hetkel.

                      jmskns, kui sa küla, siis mõtle seis on 4 küla ja 3 hunti. See tähendab, et kui küla ühtsele seisukohale ei jõua, keda puua, siis saavad hundid oma tahtmise. Siis gameover, aga seda me ju ei taha!

                      Comment

                      • eluvend
                        Grinder
                        • Sep 2010
                        • 640

                        #1301
                        Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                        Ehk siis jmskns, igaksjuhuks ära veel oma häält 100% kellelegi peale luba. Sinu hääl loeb täna päris palju

                        Comment

                        • eluvend
                          Grinder
                          • Sep 2010
                          • 640

                          #1302
                          Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                          This pretty much sums it up:
                          Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                          HUvitav fakt:
                          Mina, q_q ja eeldades et eluvend juba enne meid 2 külaks luges siis ka tema, paneme huntideks SImmo, timz, blizkaa.
                          Nemad 3 minu, eluvenna ja q_q. Simmo, timz ja blizkaa claimivad üksteist clear küladeks aga mitte jmsknsk. Seetähendab nad ju võitlevad Jmsknsk kui küla hääle eest, aga ometi ei claimi teda clear külaks. Olemegi kõik külad w?

                          Comment

                          • Jmskns69
                            Õpihimuline Mängur
                            • Oct 2012
                            • 477

                            #1303
                            Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                            Algselt postitas eluvend Vaata postitust
                            jou tüübid! Te olete ööga märkimisväärse töö ära teinud, respekta!
                            Kuna mängijaid nii vähe, siis on huntidel väga raske rohkem kui 1 hundikandidaat välja tuua (the obv one). See mõistetav loomulikult, aga suht suur tell antud hetkel.

                            jmskns, kui sa küla, siis mõtle seis on 4 küla ja 3 hunti. See tähendab, et kui küla ühtsele seisukohale ei jõua, keda puua, siis saavad hundid oma tahtmise. Siis gameover, aga seda me ju ei taha!
                            Ma panin oma nimekirja üles. Keskosa on suhteliselt segane minu jaoks. Aga ma sisimas loodan, et bpärast hunt q_q ülespoomist ja allesjäänud huntide öökilli on olukord juba parem.

                            Saan väga hästi aru mida sa silmas pead kuid minu arust ei ole ka külamehel lihtne kolme kandidaati välja pakkuda !

                            Muidex kes oleksid sinu kolm hunti ?

                            Comment

                            • Jmskns69
                              Õpihimuline Mängur
                              • Oct 2012
                              • 477

                              #1304
                              Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                              Algselt postitas eluvend Vaata postitust
                              Ehk siis jmskns, igaksjuhuks ära veel oma häält 100% kellelegi peale luba. Sinu hääl loeb täna päris palju
                              Kui sul minu häält vaja peaks olema siis mõistlike argumentidega saab seda osta alati !1

                              Comment

                              • eluvend
                                Grinder
                                • Sep 2010
                                • 640

                                #1305
                                Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                                Algselt postitas Jmskns69 Vaata postitust
                                Ma panin oma nimekirja üles. Keskosa on suhteliselt segane minu jaoks. Aga ma sisimas loodan, et bpärast hunt q_q ülespoomist ja allesjäänud huntide öökilli on olukord juba parem.

                                Saan väga hästi aru mida sa silmas pead kuid minu arust ei ole ka külamehel lihtne kolme kandidaati välja pakkuda !

                                Muidex kes oleksid sinu kolm hunti ?

                                Ma kijrutasin need eile ka mingi aeg. Ehk Simmo, timz ja blizka. Aga need on eeldusel, et kõik ülejäänud siis külad. Hetkel siis see teooria tundub paika pidavat ka, vähmalt osaliseltki.

                                Ja külamehel on lihtsam välja pakkuda kandidaate, kui hundil. Sest külamees võib eksida, talle antakse andeks (tema pakkumisel on enamasti mingi loogiline ja mõistuspärane selgitus ka juures).

                                Algselt postitas Jmskns69 Vaata postitust
                                Kui sul minu häält vaja peaks olema siis mõistlike argumentidega saab seda osta alati !1

                                Väga meeldiv. Aga pead siis ikkagi olemas olema õige hetk ja kaasa mõtlema :)

                                Comment

                                Working...