Libahundu XI MÄNGU TEEMA
Collapse
X
-
Comment
-
Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA
njah, pakkisin ennast just kokku too hetk. ju jäi märkamata. pardon!Algselt postitas blizkaa Vaata postitustEi igno ju...
Comment
-
Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA
Ma maal vanemate juures. Nett jebib siin.Algselt postitas q_q Vaata postitustcamu tule kiirelt hundi chati
mõtleme kaitse strateegia välja
Comment
-
Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA
lol q_q suht kindel hunt... Enne olin kahe vahel aga see post on taaskord kavalalt tehtuud.Algselt postitas q_q Vaata postitustcamu tule kiirelt hundi chati
mõtleme kaitse strateegia välja
Comment
-
Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA
Kehvad rongid, Simmo oma oli parem, püüdsin ka liikuma seda saada tho.Algselt postitas eluvend Vaata postitustLOL
Aga täna ootan korralike selgitusi wowilt, blizkalt ja jmsknslt. Olite eile õhtul olemas, aga ei valinud kahe rongi vahel, mis olid aktiivsed. Miks?
Comment
-
Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA
Praegu tahaks Q_Q aga ma ei tea.. Ma pole kunagi pihta saanud eriti hästi.Algselt postitas camu Vaata postitustBDS keda täna tahaksid?
Comment
Comment