Libahundu XI MÄNGU TEEMA

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #436
    Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

    Avicii pane igaksjuhuks unvote ka, ma ei tea kuidas see programmile mõjub, et nii palju bolded quotesid on :D :D

    Comment

    • Avicii
      Grinder
      • Nov 2012
      • 800

      #437
      Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

      keegi ütles et ei mõju

      Comment

      • blizkaa
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 389

        #438
        Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

        Alustame äkki sellest mylolost ja kisada võiksid need külad, kes lihtsalt toimetamisega kaasa jooksid. Postid olid ju selged algaja küla postid, ma tundsin tema tekstis piisavalt iseennast ära...

        Comment

        • Avicii
          Grinder
          • Nov 2012
          • 800

          #439
          Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

          Algselt postitas blizkaa Vaata postitust
          Alustame äkki sellest mylolost ja kisada võiksid need külad, kes lihtsalt toimetamisega kaasa jooksid. Postid olid ju selged algaja küla postid, ma tundsin tema tekstis piisavalt iseennast ära...
          ma ei otsiks mylolo pealt hunte, seal 4 häält ainult ja ülejäänud nii laili, seal võis olla mingil hetkel mõni aga end of the day ma millegipärast ei usu

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #440
            Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

            Noo mina pushisin mylolo-t kuna paistis hundina, tagantjärgi võisid need jah olla nuub-küla postid..
            Kogemus näidanud, et kui näiteks ma lükkan hääle blizkaa ja tema lükkab kohe hääle vastu, et see polegi nii hundine move.

            Natuke mõtlev hunt saaks aru, et selline vasturünnak äratab kohe kahtlust...

            See oli siis nüüd tagantjärgi nagu ikka :D :D

            Aga pohh .. Öökill oli 100% mõtleva hundi tehtud seega YOLO Q_Q........

            Comment

            • camu
              Super Moderaator
              • Jan 2009
              • 3411

              #441
              Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

              Algselt postitas blizkaa Vaata postitust
              Camuga on selline põnev lugu, et ta on terane poiss. Eile võttis suht varakult positsiooni, et purjetab QQ tuules. Viimaks otsustas minna mylolo pääle, kelle postid mulle tundusid külased. Teisalt ei hüpanud ta maxi rongi pääle-advanced strateegia (öine kill+tunduks külane). Kolmas-ühes postisin pakkusin, et ta võiks olla 60-70% hunt. Tundes teda, oleks külana mind kohe peedistama hakanud, koos mõne viisaka mõnitusega. Lisaks viskas vihje, et ma tundun ka külane.
              Camu
              sa oled idioot

              Comment

              • camu
                Super Moderaator
                • Jan 2009
                • 3411

                #442
                Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                Minu jaoks on huntide listis avicii, wow, timpz. Nendest peaks kolm hunti üles leidma küll. Kui pyta oma inactive teema ja pohmaka taha poeb, siis see muidugi jama. Ta peaks ka rohkem postitama.
                Hetkel tundub visahing külane. Eluvend suht cleared küla minu silmis, sest mängis hundina hoopis teistmoodi. Blizkaa samuti cleared, oma esimese postiga. Qq paneb standardit. Võibolla üks ja teine.

                Comment

                • Jmskns69
                  Õpihimuline Mängur
                  • Oct 2012
                  • 477

                  #443
                  Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                  Algselt postitas camu Vaata postitust
                  Minu jaoks on huntide listis avicii, wow, timpz. Nendest peaks kolm hunti üles leidma küll. Kui pyta oma inactive teema ja pohmaka taha poeb, siis see muidugi jama. Ta peaks ka rohkem postitama.
                  Hetkel tundub visahing külane. Eluvend suht cleared küla minu silmis, sest mängis hundina hoopis teistmoodi. Blizkaa samuti cleared, oma esimese postiga. Qq paneb standardit. Võibolla üks ja teine.
                  Väga tore post sinu poolt !

                  Enamuste nimede osas nõustun sinuga. Minu jaoks üks esimestest kandidaatidest cleared küla tiitlile on camu !

                  Comment

                  • camu
                    Super Moderaator
                    • Jan 2009
                    • 3411

                    #444
                    Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                    Algselt postitas camu Vaata postitust
                    Minu jaoks on huntide listis avicii, wow, timpz. Nendest peaks kolm hunti üles leidma küll. Kui pyta oma inactive teema ja pohmaka taha poeb, siis see muidugi jama. Ta peaks ka rohkem postitama.
                    Hetkel tundub visahing külane. Eluvend suht cleared küla minu silmis, sest mängis hundina hoopis teistmoodi. Blizkaa samuti cleared, oma esimese postiga. Qq paneb standardit. Võibolla üks ja teine.
                    Aa, lisan veel blizkaa kohta, et ükski hunt ei hakkaks üksi niimoodi kedagi pushima, kes siis lõpuks külaks osutub, kuna see temale nagu näha lõpuks suurt varju heidab.

                    Comment

                    • camu
                      Super Moderaator
                      • Jan 2009
                      • 3411

                      #445
                      Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                      Imo võiks täna qq jätta, aga ma suht kindel, et ta ka õige asi pole.

                      Comment

                      • blizkaa
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2008
                        • 389

                        #446
                        Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                        seda ootasin juba eile...

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #447
                          Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                          Algselt postitas camu Vaata postitust
                          Imo võiks täna qq jätta, aga ma suht kindel, et ta ka õige asi pole.
                          Samas Q_Q trump on draakonid... Mul tunne, et kui tema peaks minema, siis summonib oma draakonid küla peale ja siis suht perses meiega.

                          Ma võtaks ta ikkagi välja, see mäng on tal readid paigast ja viib küla hukatusse nii või naa.

                          Comment

                          • q_q
                            dibs esimesele naisele, kes siia satub
                            • Jan 2011
                            • 6303

                            #448
                            Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                            no yo

                            Comment

                            • camu
                              Super Moderaator
                              • Jan 2009
                              • 3411

                              #449
                              Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                              No tema väljavõtmise vastu räägib see, et kui ta küla, siis ta võetakse välja suht ruttu niikuinii, sest ta spammib ja tekitab lolle olukordi siin, mis paneb teised vigu tegema. Pole mõtet raisata tema peale killi, kui ta võetakse välja niikuinii huntide poolt, või siis on mingi hetk selge, et ta hunt ja teda saab rahus ignoda.

                              Mis wowist arvad täna?

                              Comment

                              • q_q
                                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                                • Jan 2011
                                • 6303

                                #450
                                Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                                Algselt postitas eluvend Vaata postitust
                                LOL

                                Aga täna ootan korralike selgitusi wowilt, blizkalt ja jmsknslt. Olite eile õhtul olemas, aga ei valinud kahe rongi vahel, mis olid aktiivsed. Miks?
                                yep this

                                kohutav päeva lõpp oli

                                Comment

                                Working...