Libahundu XI MÄNGU TEEMA

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #451
    Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

    Algselt postitas camu Vaata postitust
    No tema väljavõtmise vastu räägib see, et kui ta küla, siis ta võetakse välja suht ruttu niikuinii, sest ta spammib ja tekitab lolle olukordi siin, mis paneb teised vigu tegema. Pole mõtet raisata tema peale killi, kui ta võetakse välja niikuinii huntide poolt, või siis on mingi hetk selge, et ta hunt ja teda saab rahus ignoda.

    Mis wowist arvad täna?
    Pole WoWi peale absull süvenenud. Ma mõneks ajaks afk aga tsekkan ta postid üle kunagi, siis võin oma hinnagu anda :P.

    Comment

    • q_q
      dibs esimesele naisele, kes siia satub
      • Jan 2011
      • 6303

      #452
      Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

      unvote saab boldida keegi küsis

      Comment

      • q_q
        dibs esimesele naisele, kes siia satub
        • Jan 2011
        • 6303

        #453
        Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

        maxi kill näitab obv mind ja blizkaat halvast valgusest sest me proovisime lynchida teda

        ma loen maxi postid läbi see oli kt jaht obv

        Comment

        • q_q
          dibs esimesele naisele, kes siia satub
          • Jan 2011
          • 6303

          #454
          Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

          Algselt postitas Maxi Vaata postitust
          Mul read paigas,

          hundid on:
          blizkaa

          Pythagoras
          Simmo

          Ei õnnestu siin kedagi lollitada teil enam :)


          ülejäänud obviously külad
          Algselt postitas Maxi Vaata postitust
          Camu on küla, Simmo võib hunt küll olla
          siin võisid hundid arvata et on peek

          mind kutsus ka hundiks korra aga ma küla niiet seda ei pannud siia

          Comment

          • camu
            Super Moderaator
            • Jan 2009
            • 3411

            #455
            Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

            Samas võiks Simmot ka tskekida täna. Mulle kuidagi meelde jäänud, et alati need, kes esimeses päevas pildis ja siis kudiagi pääsevad, osutuvad huntideks.

            Comment

            • camu
              Super Moderaator
              • Jan 2009
              • 3411

              #456
              Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

              Algselt postitas blizkaa Vaata postitust
              Teisalt ei hüpanud ta maxi rongi pääle-advanced strateegia (öine kill+tunduks külane). Kolmas-ühes postisin pakkusin, et ta võiks olla 60-70% hunt.
              Camu
              Ma oleks saand hundina eezilt ju maxi peale hüpata ning öösel kedagi teist tappa, mitte mingi süütu afkeri? Sa ei leia?

              Comment

              • q_q
                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                • Jan 2011
                • 6303

                #457
                Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                kõige halvem eod oli wowil, simmol ja blizkaal

                avicii ja teised olid vist afk kui ma õieti vaatasin

                miks te vagunit ei hääletanud vaid jäite mingi suvalise venna peale?

                see on täiega hundine nagu eelmine mäng punapea tegi ja ma peale surma insta ütlesin vapsikule skypes et punapea hunt

                Comment

                • q_q
                  dibs esimesele naisele, kes siia satub
                  • Jan 2011
                  • 6303

                  #458
                  Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                  ja see viitba ka sellele et meil olid küla/küla vagunid

                  hunt ei tahtnud lõpus tähelepanu enda peale võtta sest küla oleks surma saanud

                  ehk siis see visahingele hea

                  Comment

                  • q_q
                    dibs esimesele naisele, kes siia satub
                    • Jan 2011
                    • 6303

                    #459
                    Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                    wow

                    Comment

                    • q_q
                      dibs esimesele naisele, kes siia satub
                      • Jan 2011
                      • 6303

                      #460
                      Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                      tegelt blizkaa

                      Comment

                      • q_q
                        dibs esimesele naisele, kes siia satub
                        • Jan 2011
                        • 6303

                        #461
                        Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                        blizkaa kuidas sa oskasid öelda oma esimeses mängus et mylolo 99% küla

                        tundub std case kus sul rohkem informatsiooni kui meil

                        ehk tead et ta küla juba

                        ja siis kirjutad "mylolo 99% küla ärge võtke teda aga ise teate"

                        siis pärast ta surma hea kirjutada et näe mina ei tahtnud küla tappa ja küla crediti sellega sebida omale

                        Comment

                        • timz0333
                          Pokkeritark
                          • Mar 2009
                          • 6322

                          #462
                          Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                          Suur khaleesi on rääkinud, kuulake kõik teda!
                          Visahing imo küla, pyth küla (no info) eluvend pigem küla. Ülejäänud kõik lahtised mulle hetkel. Kuldne setup hundud: qq avicii wowawiiaaa:D

                          Comment

                          • timz0333
                            Pokkeritark
                            • Mar 2009
                            • 6322

                            #463
                            Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                            Algselt postitas q_q Vaata postitust
                            ja see viitba ka sellele et meil olid küla/küla vagunid

                            hunt ei tahtnud lõpus tähelepanu enda peale võtta sest küla oleks surma saanud

                            ehk siis see visahingele hea

                            Minu eelmine post oli sellele vastuseks.

                            Comment

                            • q_q
                              dibs esimesele naisele, kes siia satub
                              • Jan 2011
                              • 6303

                              #464
                              Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                              Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                              Suur khaleesi on rääkinud, kuulake kõik teda!
                              Visahing imo küla, pyth küla (no info) eluvend pigem küla. Ülejäänud kõik lahtised mulle hetkel. Kuldne setup hundud: qq avicii wowawiiaaa:D

                              Comment

                              • Avicii
                                Grinder
                                • Nov 2012
                                • 800

                                #465
                                Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                                Algselt postitas q_q Vaata postitust
                                blizkaa kuidas sa oskasid öelda oma esimeses mängus et mylolo 99% küla

                                tundub std case kus sul rohkem informatsiooni kui meil

                                ehk tead et ta küla juba

                                ja siis kirjutad "mylolo 99% küla ärge võtke teda aga ise teate"

                                siis pärast ta surma hea kirjutada et näe mina ei tahtnud küla tappa ja küla crediti sellega sebida omale
                                see on nii 50 50, samas sa clearid ka ju jmsk, öeldes ta küla?

                                Comment

                                Working...