Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA
Pole WoWi peale absull süvenenud. Ma mõneks ajaks afk aga tsekkan ta postid üle kunagi, siis võin oma hinnagu anda :P.
Algselt postitas camu
Vaata postitust
Comment