Libahundu XI MÄNGU TEEMA

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • q_q
    dibs esimesele naisele, kes siia satub
    • Jan 2011
    • 6303

    #631
    Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

    Algselt postitas blizkaa Vaata postitust
    q_q-su list ei tundu loogiline
    1. Oma eilse viimase postiga üroian faceup küla olla-sa loed hundiks. Mõtle nüüd veidi, kas hundi chatis taoline muuv kiidetaks heaks??? Ole nüüd mõistlik ja ära arva, et maapeal ainult idioodid on... Ma rohkem seda teemat ei tahaks kommenteerida...
    kui sa oled nii hea mängija et oma esimeses mängus suudad mylolo 99% külaks readida

    siis oskaksid kindlasti hundina ka külaseid poste teha

    kui sa arvad keegi 99% küla siis sa peaksid rohkem karjuma ja proovima tema asemel keegi lynchida

    lõpus ma läksin visahing keda sa tahtsid tappa sa ei tulnud kaasa

    yea ok sa kolisid oma läppariga aga vb tahtsidki et mylolo sureks kuna sa kutsusid teda 99% külaks ja nüüd saad sellega küla punkte?

    Comment

    • Avicii
      Grinder
      • Nov 2012
      • 800

      #632
      Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

      timz on selline 50 50, vaatasin ta poste just ja seal on senimaani väga külane maik, kuni tuli mängu q_q tõetamine ja q_q üleolev actimine mingi multikakangelasena.. :)

      Comment

      • timz0333
        Pokkeritark
        • Mar 2009
        • 6322

        #633
        Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

        Minu rongid täna oleks qq ja blizkaa. Blizkaa viimane post on ka selline nagu qq-i poolt kokku kirjutatud leveldamine kõik see hundichati jutt jne.

        Comment

        • eluvend
          Grinder
          • Sep 2010
          • 640

          #634
          Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

          See ei ole küla. Külana sa püüad ikka tuua argumente ja päästa kaaskodanik, mitte ei kaaguta "ma 1005% kindel, et ta pole"

          Comment

          • blizkaa
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 389

            #635
            Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

            Lisaks q_q-sul on visahing kuskil vapsee kohas!!! Mis värk sellega on? Ma olen VisaHinges ka juba sarnaselt kindel mylolo-ga. Ükski hunt ei rabeleks nii palju. Pool päeva pusis, lõi närvi läbi ja tõmbas uttu.

            Comment

            • q_q
              dibs esimesele naisele, kes siia satub
              • Jan 2011
              • 6303

              #636
              Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

              Algselt postitas blizkaa Vaata postitust
              Lisaks q_q-sul on visahing kuskil vapsee kohas!!! Mis värk sellega on? Ma olen VisaHinges ka juba sarnaselt kindel mylolo-ga. Ükski hunt ei rabeleks nii palju. Pool päeva pusis, lõi närvi läbi ja tõmbas uttu.
              üks hetk minuga nõus hääletama järgmine paneb mind lukku ja läheb afk

              ütle ise mis värk sellega on

              Comment

              • q_q
                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                • Jan 2011
                • 6303

                #637
                Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                visahing decent ja võib igat moodi leveldada

                loe kahte eelmist mängu

                Comment

                • blizkaa
                  Õpihimuline Mängur
                  • Oct 2008
                  • 389

                  #638
                  Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                  Kui ma tahan end clearida külana, siis ma võingi sellise posti teha. Ei ole mõtet otsida metat seal, kust seda pole.

                  Comment

                  • blizkaa
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2008
                    • 389

                    #639
                    Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                    Visahing on decent????

                    Comment

                    • Avicii
                      Grinder
                      • Nov 2012
                      • 800

                      #640
                      Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                      Algselt postitas q_q Vaata postitust
                      visahing decent ja võib igat moodi leveldada

                      loe kahte eelmist mängu
                      mis mulle sinu bdsi hääletamise juures on see, et ta läks ära afk ja jätis oma hääle sinupeale, easy ära killida hundina ju?

                      Comment

                      • q_q
                        dibs esimesele naisele, kes siia satub
                        • Jan 2011
                        • 6303

                        #641
                        Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                        Algselt postitas blizkaa Vaata postitust
                        Visahing on decent????
                        hundina jah

                        külana mitte :D

                        Comment

                        • Avicii
                          Grinder
                          • Nov 2012
                          • 800

                          #642
                          Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                          juures ei meeldi on see peaks olema :D

                          Comment

                          • q_q
                            dibs esimesele naisele, kes siia satub
                            • Jan 2011
                            • 6303

                            #643
                            Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                            Algselt postitas Avicii Vaata postitust
                            mis mulle sinu bdsi hääletamise juures on see, et ta läks ära afk ja jätis oma hääle sinupeale, easy ära killida hundina ju?
                            ma pole bds hääletanud

                            Comment

                            • eluvend
                              Grinder
                              • Sep 2010
                              • 640

                              #644
                              Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                              oot blizka, kes sul kahtlusalused olid? sry ei mäleta

                              Comment

                              • q_q
                                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                                • Jan 2011
                                • 6303

                                #645
                                Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                                yea blizkaa kes siis hundid

                                Comment

                                Working...