Libahundu XI MÄNGU TEEMA

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • q_q
    dibs esimesele naisele, kes siia satub
    • Jan 2011
    • 6303

    #1231
    Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

    või tähendab jah et blizkaa peek

    Comment

    • WowAwiAA
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 2715

      #1232
      Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

      Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
      Eeldades et blizkaa on camu peek või seda mitte eeldades?
      Ses suhtes, et Maxi day1 kill on ju täpselt blizkaa töö. Miks oleks huntidena jmsknsk, timz ja simmo tapnud day1 maxi. Kui viimane oli sind ja blizkaat hääletanud.

      Comment

      • q_q
        dibs esimesele naisele, kes siia satub
        • Jan 2011
        • 6303

        #1233
        Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

        Algselt postitas Simmo Vaata postitust
        Mis komöödiat sa üritad kokku kirjutada, kuidas ma saan kedagi kindlalt clearida, kui meil pole mingit kindlust, et ta on kindlalt küla?

        Miks me sind ei söönud oli sellepärast, et me otsisime külatarka ja sinu koha pealt ei uskunud seda ei mina, ranka ega taavi.
        no sulle teadmiseks kui järgmine kord ka hunt oled siis ma mängin kt-na täpselt samamoodi

        nagu sa ise ütlesid ma saan tihti varakult surma seega ma jätan igas rollis selged peekid ja kirjutan otse "kui ma kt siis x küla" vms

        mul balanced range ja ma teen igas rollis nii

        Comment

        • q_q
          dibs esimesele naisele, kes siia satub
          • Jan 2011
          • 6303

          #1234
          Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

          vb wow

          aga hetkel vaja meil timz ja simmo lynchida järjest aga ma olen top wagon

          Comment

          • timz0333
            Pokkeritark
            • Mar 2009
            • 6322

            #1235
            Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

            qq
            wow/avicii võivad vabalt hunt/hunt olla ka

            läksid yoloma et mind lynchida

            sellise asja pealt paneb qq siukse posti
            avicii 15 minti vait olnud

            lock hunt

            Nii aviiciii post vastuseks
            Algselt postitas Avicii Vaata postitust
            q_q - mängija kes 50 / 50, leadib küla väga palju ja on aktiivne - mis on külale kasulik - samas väga advanced mängija ja kui on pikemat aega mängus sees olnud siis seda rohkem hunt ta on.
            VisaHing - oskab adjustida küll mina teda ei alahhindaks, hetke mängu puhul on ta pigem küla.
            eluvend - on näidanud hundina väga head mängu, seega väga raske on teda readida. mina hetkel teda ära ei cleariks aga antud hetkel ehk täna tundub rohkem külana
            blizkaa - varasemal 0 readi vend, suudab selgitada ona mõtteid küll, samas võib olla hunt
            camu - top player, readib hästi. antud mängus tundub hundine
            timz0333 - 50% cahnce, et on hunt, on teinud häid mänge ja suudab leveldada, hetke mängus rohkem külane
            Pythagoras - kogu mängu jooksul teinud 3-4 posti, esimesel päeval ütles, et on afk ja oli ka, teisel päeval ütles et pohmakas ja postidab, aga miadgi ei tulnud, on väike võimalus, et on hunt.
            Jmskns69 - loll, küla lubab küll, et areneb aga rohkem samas seisus, huntide jaoks hea mängija kui on küla, sest on väga kergesti mõjutatav, hetkel tundub rohkem küla
            WowAwiAA - sama nagu timz, väga hea mängija ja temast võib oodata kõike, antud pildis samuti 50 / 50 hunt
            Avicii - LEVELS
            Simmo - pigem küla - 15% chance hunt
            ja siin qq tahab järgmise küla nahka panna simmo mkohta see post.
            Algselt postitas q_q Vaata postitust
            see oleks hea kui sind süüakse saab ühest unclearist lahti

            kahjuks nii ei lähe probably

            eluvend peaks järgmisena surema öösel sest keegi eriti vastu ei vaidle et ta camu teine peek oli
            Algselt postitas blizkaa Vaata postitust
            Ma veic blond-tegin copy paste

            Ebaselge on veidi camu peekide järjekord, aga ma 100% et olin peek.

            Camu postid
            Minu jaoks on huntide listis avicii, wow, timpz. Nendest peaks kolm hunti üles leidma küll. Kui pyta oma inactive teema ja pohmaka taha poeb, siis see muidugi jama. Ta peaks ka rohkem postitama.
            Hetkel tundub visahing külane. Eluvend suht cleared küla minu silmis, sest mängis hundina hoopis teistmoodi. Blizkaa samuti cleared, oma esimese postiga. Qq paneb standardit. Võibolla üks ja teine.
            Aa, lisan veel blizkaa kohta, et ükski hunt ei hakkaks üksi niimoodi kedagi pushima, kes siis lõpuks külaks osutub, kuna see temale nagu näha lõpuks suurt varju heidab.
            blizkaa mu silmis clear. Ma usun, et tal algaja mistaked lihtsalt. Mängib faceup.
            Blizkaat ma ei hääleta. wow võin panna vist, samas ta tundub külane nüüd, aga pohhui. qq ka ei hääleta. Avicii on nii ja naa. Kõik, kes mind kahtlustand, on alati hundid olnd, mingis mängus ristik ja keegi veel surusid iga päev
            blizkaa julgen panna 95% külaks!

            qq post millega nõustun
            Algselt postitas q_q Vaata postitust
            camu dead kt

            avicii surnud küle

            wow et ennast päästa

            eluvend ilmselt camu peek

            blizkaa ainuke unknown
            Algselt postitas blizkaa Vaata postitust
            Otsi oma sõpru vaenlaste seast

            Kulutasin absurdse aja notede kirjutamiseks, homme hakkan analüüsima. Aga annan külade selge variandi: kui q_q hunt, siis game solved, kui mitte, siis on tupik...
            see post mulle väga meeldib ja cleariks blizkaa külaks :)
            samuti jmsk kes algusest peale külane
            siinkohal tundub, et camu fake claimis kogemata eluvenna nagu mina ühes mängus panin puusse kellegi calimiga ja keerasin külal mängu tuksi. (andke andeks tõesti ei mäleta vb aimallinn oli see)
            normals, tundub, et lynchiks kõik küladf ära :D
            Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
            Jmsknsk, blizkaa, timz, simmo. on minu kandidaadid ja timz raudselt esimesena.
            200% simmo lock clear küla!
            Algselt postitas Simmo Vaata postitust
            Sa võid üritada palju tahad q_q. Suht sama olukord tundub nagu game 8 lõpus, kui ma karupojaga disskuteerisin.
            Algselt postitas q_q Vaata postitust
            ja timz nii kaua juba teemat lugenud

            ma suht kindel nüüd et simmo ja timz hundid

            ma ei näe muid varjante lihtsalt
            Mine sinna hundu, ma lahendan mängu:)

            Krt see post tuleb vist epic puder ja kapsad aga lühidalt hundid qq, eluvend (camu feil claim) ja wow. wow ja qq mõlemad obv kogenud mängijad ja teavad juba kuidas siin nõrgematega manipuleerida GL!
            Ausalt ka, ma ei viitsi üle lugeda vaid vajutan lihtsalt send ja loodan, et see qq ei owni tervet mängu ära oma ausa kahvanäoga :)

            Comment

            • q_q
              dibs esimesele naisele, kes siia satub
              • Jan 2011
              • 6303

              #1236
              Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

              timz ja simmo mõlemad clearivad üksteist

              ja kumbki ei cleari eluvenda

              :D

              Comment

              • WowAwiAA
                Pokkerihai
                • Sep 2010
                • 2715

                #1237
                Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                Blizkaa, ei viitsi kaugelt posti otsida, aga timzi quotest leidsin::

                Originally Posted by blizkaa View Post
                Otsi oma sõpru vaenlaste seast

                Kulutasin absurdse aja notede kirjutamiseks, homme hakkan analüüsima. Aga annan külade selge variandi: kui q_q hunt, siis game solved, kui mitte, siis on tupik...

                Game on solved ja ülejäänud 2 hunti on kes?

                Comment

                • WowAwiAA
                  Pokkerihai
                  • Sep 2010
                  • 2715

                  #1238
                  Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                  HUvitav fakt:
                  Mina, q_q ja eeldades et eluvend juba enne meid 2 külaks luges siis ka tema, paneme huntideks SImmo, timz, blizkaa.
                  Nemad 3 minu, eluvenna ja q_q. Simmo, timz ja blizkaa claimivad üksteist clear küladeks aga mitte jmsknsk. Seetähendab nad ju võitlevad Jmsknsk kui küla hääle eest, aga ometi ei claimi teda clear külaks. Olemegi kõik külad w?

                  Comment

                  • q_q
                    dibs esimesele naisele, kes siia satub
                    • Jan 2011
                    • 6303

                    #1239
                    Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                    ma panin hundid timz simmo wow

                    Comment

                    • timz0333
                      Pokkeritark
                      • Mar 2009
                      • 6322

                      #1240
                      Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                      Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                      HUvitav fakt:
                      Mina, q_q ja eeldades et eluvend juba enne meid 2 külaks luges siis ka tema, paneme huntideks SImmo, timz, blizkaa.
                      Nemad 3 minu, eluvenna ja q_q. Simmo, timz ja blizkaa claimivad üksteist clear küladeks aga mitte jmsknsk. Seetähendab nad ju võitlevad Jmsknsk kui küla hääle eest, aga ometi ei claimi teda clear külaks. Olemegi kõik külad w?
                      maby miinus prillid wow? mul on miinus 1
                      timz says;:
                      samuti jmsk kes algusest peale külane
                      Plz tule põõsast välja ja las küla võidab one time .

                      Comment

                      • timz0333
                        Pokkeritark
                        • Mar 2009
                        • 6322

                        #1241
                        Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                        Algselt postitas q_q Vaata postitust
                        ma panin hundid timz simmo wow
                        njaaa, see on kõrgem tase juba! davai qq kui sa omast arust küla ja wow 100% sinu jaoks hunt siis ma olen nõus sest anyways võtan ma sinu esmasp!

                        Comment

                        • timz0333
                          Pokkeritark
                          • Mar 2009
                          • 6322

                          #1242
                          Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                          hiljemalt esmasp, eelistaks siiski pühap!

                          Comment

                          • blizkaa
                            Õpihimuline Mängur
                            • Oct 2008
                            • 389

                            #1243
                            Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                            tänx timz-väga hea post

                            Comment

                            • q_q
                              dibs esimesele naisele, kes siia satub
                              • Jan 2011
                              • 6303

                              #1244
                              Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                              ei võta wowi enne sind või simmot

                              Comment

                              • WowAwiAA
                                Pokkerihai
                                • Sep 2010
                                • 2715

                                #1245
                                Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                                q_q'l kompleksid, et eelmine mäng hundina üle mängisin, no worries.

                                Comment

                                Working...