FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • oTT
    Jube Noob
    • Mar 2010
    • 180

    #1171
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tere, selline asi siis, et sound kadunud :D. Options>Sound seal kõik nagu olema peab. Kas saab veel kuskilt midagi timmida vms?
    Last edited by oTT; 27.03.10, 21:57.

    Comment

    • Ghost0
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1335

      #1172
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas oTT Vaata postitust
      Tere, selline asi siis, et sound kadunud :D. Options>Sound seal kõik nagu olema peab. Kas saab veel kuskilt midagi timmida vms?
      Ega kogamata volume mixeris FTP heli maha keeratud pole?(see kõlari märk alla paremal taskbaril)

      Comment

      • oTT
        Jube Noob
        • Mar 2010
        • 180

        #1173
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        eip

        Comment

        • Ghost0
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1335

          #1174
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Sellisel juhul laskeks FTP tarkvara maha ja paneks uuesti peale - kui see ei aita siis on minu mõstus otsas:/

          Comment

          • oTT
            Jube Noob
            • Mar 2010
            • 180

            #1175
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            k sain heli tagasi. Volume mixeris panin Digital audio pealt headphoneside peale ja hakkas tööle. Imelik

            Comment

            • Muckyourcards
              Õpihimuline Mängur
              • Dec 2009
              • 352

              #1176
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Kuidas ma saaks registeerida turnale, kus registreerimiseks ma pean vajutama "Register Here", sealt ta läheb automaatselt my.fulltiltpoker.com(aga sinna ei saa ligi)

              Kas support manuaalselt ei saa mind sinna regada? Või on mingi muu moodus ka?

              Comment

              • Tarq666
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 814

                #1177
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Algselt postitas Muckyourcards Vaata postitust
                Kuidas ma saaks registeerida turnale, kus registreerimiseks ma pean vajutama "Register Here", sealt ta läheb automaatselt my.fulltiltpoker.com(aga sinna ei saa ligi)

                Kas support manuaalselt ei saa mind sinna regada? Või on mingi muu moodus ka?
                Jah, support saab manusaalselt Sind regada. Pead kirja saatma. Kui mõtled raketherake freerolli, siis pead nende supportiga ühendust võtma. Kui võimalik, siis proovi teise arvuti alt regada. Võib niisamagi õnnestuda. mul näiteks lauaarvutiga ei reganud ära aga läpakas regas. See võib midagi web browseritega seotud olla.
                Last edited by Tarq666; 28.03.10, 09:30.

                Comment

                • Muckyourcards
                  Õpihimuline Mängur
                  • Dec 2009
                  • 352

                  #1178
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas Tarq666 Vaata postitust
                  Jah, support saab manusaalselt Sind regada. Pead kirja saatma. Kui mõtled raketherake freerolli, siis pead nende supportiga ühendust võtma. Kui võimalik, siis proovi teise arvuti alt regada. Võib niisamaga õnnestuda. mul näiteks lauaarvutiga ei reganud ära aga läpakas regas. See võib midagi web browseritega sotud olla.
                  Ei toimi krt, DNS-iga mingi värk

                  Comment

                  • Tarq666
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 814

                    #1179
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Algselt postitas Muckyourcards Vaata postitust
                    Ei toimi krt, DNS-iga mingi värk
                    Mul blokeeringutest mööda pääsemisel google DNS töötas väga hästi: 8:8:8:8 8:8:4:4 ja õnnestus läpakast ka niisama ära regada, ilma, et oleks pidanud supportiga ühendust võtma. Kahjuks rohkem ei oska aidata.
                    Last edited by Tarq666; 28.03.10, 09:29.

                    Comment

                    • Muckyourcards
                      Õpihimuline Mängur
                      • Dec 2009
                      • 352

                      #1180
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Tänks.

                      Comment

                      • flipmachine
                        Pokkerihai
                        • Jul 2009
                        • 1857

                        #1181
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Algselt postitas kilu6 Vaata postitust
                        Suht lihtne viis $25 saada (peab ennast promosse subscribima).

                        Running from Saturday, April 3rd to Sunday, April 11th, play at least two standard ring-game tables at the same time or any Rush Poker* table during Take 2 to receive double the Full Tilt Points.

                        The more you play during Take 2, the more you’ll earn. Earn at least five bonus points on any five days during Take 2 to get $5 in cash. Do so on all nine days to get an additional $20, for a total of $25. Learn more about Take 2.
                        Ma olen loll, seleta palun eesti keeles, kus ja mida ma tegema peaks

                        Comment

                        • Tarq666
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 814

                          #1182
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
                          Ma olen loll, seleta palun eesti keeles, kus ja mida ma tegema peaks
                          http://www.fulltiltpoker.com/take-2 <<---- äkki annab aimu

                          Comment

                          • vass
                            Jube Noob
                            • Jan 2010
                            • 181

                            #1183
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            hmmm "play at least two standard ring-game" kas see tähendab et tuleb mängida full ringi v käivad 6max tabled kah?...kellelgi kogemusi?

                            Comment

                            • nikitheone
                              Mr. Puujalg
                              • Aug 2009
                              • 6446

                              #1184
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              2 lauda korraga pead mängima. vahet pole kas 6-max või fr
                              Last edited by nikitheone; 28.03.10, 19:14. Põhjus: näpukas
                              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                              Comment

                              • Tylos
                                Õpihimuline Mängur
                                • Oct 2008
                                • 340

                                #1185
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Ei maksa unustada,et Take 2 aktiveerimiseks pead minema My Promotionsi lehele ja sealt promo aktiveerima.Ilma selleta ei tilgu midagi.

                                Comment

                                Working...