FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Godspeed_EJ
    Klubi Liige
    • Nov 2009
    • 3049

    #1021
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Algselt postitas Rage Vaata postitust
    kusjuures mulle see fergussoni challenge ei meeldi.. fcking gay teema AA'ga UTG pealt minraise teha.. ja loota, et kõik foldivad sellele..
    otseselt ei pidanud just AAga seda lüket tegema, AQ-st piisas

    aga jah, olgem ausad, seal on palju küsitava väärtusega moove

    Comment

    • kardpleier
      Grinder
      • Jul 2009
      • 699

      #1022
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      pole mingi pool aastat tildis mänginud.

      siuke kiri tuli just :

      As you are a valued player on our site, we are pleased to offer you a special Full Tilt bonus of $400.

      To activate this bonus, log on to Full Tilt Poker between now and 23:59 ET on Sunday, March 14th and click "Check my bonus offer..." under the "Requests" menu.

      Full Tilt Poker

      Once you have accepted your offer, you will then have 30 days to clear your full bonus amount. For every Full Tilt Point you earn, $0.06 of your bonus amount will be cleared. Each $20 you clear will be moved from your bonus account to your real money account.

      You can check your status at any time by clicking the 'Bonus Account' button in the Cashier.

      If you need to download Full Tilt Poker again please click here.

      We've recently reduced the minimum re-deposit (reload) amount to $10. You can deposit using a range of payment methods - check the Game Cashier for full details.

      Thank you again for being a customer at Full Tilt Poker, and we look forward to seeing you online.

      Sincerely,

      Full Tilt Poker

      Comment

      • low-flow
        Klubi Liige
        • Jul 2009
        • 1208

        #1023
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Häh, ma sain ainult 50 taala, aga olen väga aktiivne seal
        Samas ei tea, vb neile, kes just ebaaktiivsed pakuvadki magusamat boonust, et platsi meelitada, kõlab loogiliselt küll...

        Comment

        • kilu6
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1305

          #1024
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Mul kah 50 taala, ei tea jah mis alusel jagati.

          Tegelikult on asi küll nii, et suure tõenäosusega läheb see bonus MGRist maha, nii et lol. Kes avastab, et ei lähe, andke teada.

          Comment

          • masterpuppet
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2094

            #1025
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Läheb maha, sest just alustasin taas seal mängimist ja võtsin selle vastu ning rakebacki näitab nüüd miinuspoolel -2 $ :)

            Comment

            • ment52
              Politseidokumendiga kusjuures!
              • Oct 2008
              • 1270

              #1026
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Algselt postitas kilu6 Vaata postitust
              Mul kah 50 taala, ei tea jah mis alusel jagati.

              Tegelikult on asi küll nii, et suure tõenäosusega läheb see bonus MGRist maha, nii et lol. Kes avastab, et ei lähe, andke teada.
              Läheb maha, aga rakeback% peaks see siiski peaaegu kahekordistama selleks perioodiks.

              Comment

              • mislinn
                Pokkerihai
                • Apr 2009
                • 1734

                #1027
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Kaua võib aega võtta, kui ma pokkeriprode rakeback lehelt kandsin oma raha FTsse?

                Ei midagi, juba tuli

                Comment

                • Nozzu
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1140

                  #1028
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Mulle, FL 0.10/0.20 nühkijale, pakuti 100 daala boonust. Hea ohutu pakkumine nede poolt, ega ma üle 20 ikka lahti mängida suuda :D

                  Comment

                  • rrrr
                    Grinder
                    • Nov 2008
                    • 904

                    #1029
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Ma sain 50. FTs olen igapäevane mängija ja eelmine kuu saivad nad 1,9K rake minult.

                    Comment

                    • flipmachine
                      Pokkerihai
                      • Jul 2009
                      • 1857

                      #1030
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Keegi võiks lihtsa seletuse anda,kuidas need cashout turnad käivad. Saan aru,et igahetkel võib osa chippe rahaks vahetada, aga ala avg on 10k ja mul on 8k ..vahetan 4k chippe rahaks, palju siis real money tuleb? Sealt FT lehelt ei jaganud matsu päris ära.

                      Comment

                      • bob
                        Julm Donk
                        • Nov 2009
                        • 94

                        #1031
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        4k chippide eest tuleb 1,5k starting stacki korral:
                        (BI * (4k/1,5k)) / 2 ehk siis veits üle BI saad.
                        Mats on selles, et pool BI läheb prizepooli ja pool cashout pooli. Seega algstäki eest saad tagasi pool BI. Üldjuhul on cashout -ev. Ise olen vähe seda mänginud, aga cashout peale enne rahasid kindlasti ei mõtle ja kasumlikuks muutub see kui blind on pool algstackist minu oletuste järgi. Kui finaallauda saad, siis kogu cashout pool lisatakse prizepoolile ja siis alles hakkavad rahad tulema, nagu ikka mtt puhul.

                        Comment

                        • JakoJ
                          Jube Noob
                          • Sep 2009
                          • 132

                          #1032
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Selline loll ja kiire küsimus, et mis vahet sel on kas ma teen omale Rakeback kasutaja läbi pokkeriprode rb, läbi ftprb või läbi rbp?

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #1033
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas JakoJ Vaata postitust
                            Selline loll ja kiire küsimus, et mis vahet sel on kas ma teen omale Rakeback kasutaja läbi pokkeriprode rb, läbi ftprb või läbi rbp?
                            erinevad pakkumised freerollide ja boonusturniiride ja rakeracede näol..

                            Comment

                            • JakoJ
                              Jube Noob
                              • Sep 2009
                              • 132

                              #1034
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Ok aitähh, no see oli küll kiirele küsimusele väga kiire vastus

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #1035
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Algselt postitas JakoJ Vaata postitust
                                Ok aitähh, no see oli küll kiirele küsimusele väga kiire vastus
                                nojahh seda default rekabacki 27% näol pakuvad kõik.. see on standard.. mõnes kohas saab refereerimise eest lisarakebacki vms..

                                Comment

                                Working...