FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vass
    Jube Noob
    • Jan 2010
    • 181

    #1186
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    küsiks veel et kui first depo teha kellegi teise pangakontolt kas siis saab ikka boonust? v oleks targem igaks juhuks moneybookersiga teha?

    Comment

    • ristijeesus
      Klubi Liige
      • Oct 2009
      • 2533

      #1187
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Sa ei saa kellegi teise kontolt depot teha.

      Comment

      • melole
        Julm Donk
        • Aug 2009
        • 40

        #1188
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Kas ma olen ainuke, kes SEB pangalingist hetkel endale tilti raha kanda ei saa?

        Comment

        • dzjouzi
          Räme Fish
          • Mar 2010
          • 7

          #1189
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Algselt postitas melole Vaata postitust
          Kas ma olen ainuke, kes SEB pangalingist hetkel endale tilti raha kanda ei saa?
          Nüüd praegusel hetkel ei oska öelda, ise kandsin eelmine nädalavahetus viimati läbi SEB banklinki ja oli kohal nagu kord ja kohus. Milles see "ei saa" täpselt väljendub sul? Kas probleeme secure connectioni loomisega või mis?

          Comment

          • Ghost0
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1335

            #1190
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Mis vahe on FTP stores Electronics ja UK/EU electronicsul?
            Kas ma saan ainult EU/UK alt tellida? Või saan mõlemast tellida ja EU/UK all olevat stuffi saavad ainult eurooplased ja inglased tellida?

            Aitäh.

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #1191
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              no loogiline oleks.. et tavalisest Electronicust saavad ainult usakad tellida või usasse tellida..

              EU ja UK on siis siia tellimiseks..

              Comment

              • flipmachine
                Pokkerihai
                • Jul 2009
                • 1857

                #1192
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                See take2 .. nagu aru sain saab selle boonuse ainult siis kui mängid kindlatel aegadel. Kas kusagil on kirjas ka, mis aegadel on take2 periood kõigil 9 päeval ? Ja kas ma võin selle perioodi jooksul mängida näiteks ainult 2 laual , mõlemas 10 kätt ja siis see 1 päev läheb take 2 arvesse?

                Comment

                • ristijeesus
                  Klubi Liige
                  • Oct 2009
                  • 2533

                  #1193
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Ei ole kellaajaliselt mingit perioodi. Mängi vähemalt kahel laual (või rushi), teeni 5 punkti iga päev ja 25 taala on sinu. Lisaks ka veel topelt punkte antakse. Kui mängid rohkem kui 2 lauda korraga, siis duubeldatakse kahe kõige enam punkte kogunud laua punktid.

                  Comment

                  • flipmachine
                    Pokkerihai
                    • Jul 2009
                    • 1857

                    #1194
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                    Ei ole kellaajaliselt mingit perioodi. Mängi vähemalt kahel laual (või rushi), teeni 5 punkti iga päev ja 25 taala on sinu. Lisaks ka veel topelt punkte antakse. Kui mängid rohkem kui 2 lauda korraga, siis duubeldatakse kahe kõige enam punkte kogunud laua punktid.
                    Ok, selle 5punkti klausli suutsin märkamata jätta.ty!

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #1195
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Nonii, kolin ka tänase päeva jooksul oma fundsid ymber FTPsse ... saan aru et iron manid iga kuu ära teha siis juunis on boonus ja detsember ka eks? rb on 27%, medalid annavad vist midagi? Kas medaleid annab klotsiks ja vahetada ..

                      Kuskilt veel mõni % rb tuleb ? Ahjaa ja punktidega mis peale hakata :D? et mitte >RBs kaotada, midagi erilist just sealt tellida pole imo

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #1196
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Algselt postitas leits Vaata postitust
                        Nonii, kolin ka tänase päeva jooksul oma fundsid ymber FTPsse ... saan aru et iron manid iga kuu ära teha siis juunis on boonus ja detsember ka eks? rb on 27%, medalid annavad vist midagi? Kas medaleid annab klotsiks ja vahetada ..

                        Kuskilt veel mõni % rb tuleb ? Ahjaa ja punktidega mis peale hakata :D? et mitte >RBs kaotada, midagi erilist just sealt tellida pole imo
                        medalite eest saab boonuseid või nänni osta.. ironmani boonuse saab jah kaks korda aastas kätte..

                        punktidega saab satikatel osaleda.. siis ei lähe rakebackist maha.. ma olen siiani mingit kraami suuremas osas siiski tellinud..

                        boonused lähevad ka rakebackist maha.. kui medalite või punktide eest ostad neid..

                        Comment

                        • low-flow
                          Klubi Liige
                          • Jul 2009
                          • 1208

                          #1197
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas leits Vaata postitust
                          Ahjaa ja punktidega mis peale hakata :D? et mitte >RBs kaotada, midagi erilist just sealt tellida pole imo
                          Ma olen juba päris kenakese aja mõelnud, et kuidas fakki oleks normaalne punktid realiseerida. Paremaid plaane pole veel pähe kerkinud kui et SNG-de alt tier 1 - tier 2 - tier 3 (uuri ise SNG-de alt, mis see endast kujutab), või siis tõesti Sunday Majors-itele satikaid teha.

                          Kui kellelgi on reaalsem süsteem, kuidas ta oma punnidest klotsi saab siis please share buisnesplan.

                          Comment

                          • OuMaiGaad
                            Õpihimuline Mängur
                            • Feb 2010
                            • 482

                            #1198
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Minuteada läheb ikka maha RB st kui mängid fpp-de eest satikaid

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #1199
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Mingeid kiireid variante kuidas FTP suppordiga suhelda? Tra panin maili validationi koodi 2x mööda fcking mailid saabusid nii kaua .. nyyd vaja suppordi abui saada et uuesti valideerida saaks .. mis moodi neid kõige kiiremini kätte saab, mailidele vastavad need vandid imo 3 p2eva :D

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #1200
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                kas ftp ka nii oskab nagu stars, et kui on moned lauad cascades viskab järgmised ka .. mul ei viska rsk .. uue laua viskab lambi kohta :/ proovin siin neid layoute aga ei tundu töötavat

                                kas see on mingi ftp erip2ra, et hiir freezib mingiks millisekiks monele lauale, et kohe ei ligiu vaid kakub nats nagu?
                                Last edited by leits; 31.03.10, 18:06.

                                Comment

                                Working...