Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
Ma just alles hävitasin ka omal ftpsid. Tegin neid 1800ftp sng satikaid 26 tokenile. Ja siis piletite eest tegin Matrixi sng-sid :) Rakebackist läks maha kll mingi pea 60 või rohkemgi
, aga nende matrixitega sai kenasti plussi. neid on jah siis mõtekas teha kui sng-st midagigi jagad. Ja mõned turkad sai ka tehtud nende tokenite eest. Aga yldiselt oli matrixite mängimine mulle kõige kasumlikum ftp-de ja tokenite kulutamine!
Algselt postitas leits
Vaata postitust
, aga nende matrixitega sai kenasti plussi. neid on jah siis mõtekas teha kui sng-st midagigi jagad. Ja mõned turkad sai ka tehtud nende tokenite eest. Aga yldiselt oli matrixite mängimine mulle kõige kasumlikum ftp-de ja tokenite kulutamine!
Comment