Vana Olympic Online teema. Uus: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/7028-***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #166
    Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kuidas lauad popupivad? Kas nii nagu Starsis, et enne uus laud ette ei tule, kui vanas otsus tehtud?
    Tundus nii.

    Comment

    • JanKu
      Olympic Online Esindaja
      • Feb 2010
      • 49

      #167
      Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
      Kas 200% boonus max $600 tähendab seda, et depodes $300+ saan $600se boonuse? Või 200% boonus maksimaalselt $600 deponeeringule?
      See tähendab, et kui deponeerid 300$ saad 600$ juurde.

      Comment

      • adam_q
        Vana Tegija
        • Feb 2009
        • 1453

        #168
        Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

        table size ei saa venitada/vähendada? kas table outlooki saab vahetada? tundus et ei saanud, aga igaks juhuks küsin üle.

        Comment

        • speedi
          Bännitud
          • Jan 2010
          • 295

          #169
          Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

          ei saa venitada ega outlooki vahetada. aga no väikseks saad ikka aknad/akna teha.

          Comment

          • daljoh
            Vana Tegija
            • Feb 2009
            • 1032

            #170
            Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

            Kuidas neil seal HUSNG lood on?
            Kas on üldse ja kui siis mis limiidil algavad ja kus lõppevad?!

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #171
              Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

              Kui vabalt muudetava aknasuurusega laudade progemine liiga kulukas, siis vähemalt võiks kaaluda kolmanda suuruse lisamist - see mikro on ikka jube mikro.

              Comment

              • JanKu
                Olympic Online Esindaja
                • Feb 2010
                • 49

                #172
                Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                Algselt postitas daljoh Vaata postitust
                Kuidas neil seal HUSNG lood on?
                Kas on üldse ja kui siis mis limiidil algavad ja kus lõppevad?!
                Algavad $1+$0,05 ja lõppevad $5000+$100 laudadega.

                Comment

                • Vandalar
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3577

                  #173
                  Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                  Seal mingid bad biit asjad ka on või?

                  Comment

                  • janek174
                    Vana Tegija
                    • Mar 2009
                    • 1078

                    #174
                    Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                    Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                    Seal mingid bad biit asjad ka on või?
                    Kas kogu see hasartmänguseadus ja olympicu pokkerituba juba piisavalt bad beat ei ole?

                    Comment

                    • CTXrix
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 689

                      #175
                      Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                      Algselt postitas janek174 Vaata postitust
                      Kas kogu see hasartmänguseadus ja olympicu pokkerituba juba piisavalt bad beat ei ole?
                      lol, M.O.T.T.

                      edit: kas ma olen õigesti aru saanud - sellel saidil ei saa korralikult rakebacki, software on halb ja kui "liiga palju võidad", siis bännitakse ära?
                      Last edited by CTXrix; 15.02.10, 14:20.

                      Comment

                      • janek174
                        Vana Tegija
                        • Mar 2009
                        • 1078

                        #176
                        Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku



                        Hea, kui keegi vähemalt rahuldatud saab.
                        Last edited by janek174; 15.02.10, 15:19.

                        Comment

                        • Skyline
                          Grinder
                          • Dec 2008
                          • 510

                          #177
                          Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                          Algselt postitas CTXrix Vaata postitust
                          lol, M.O.T.T.

                          edit: kas ma olen õigesti aru saanud - sellel saidil ei saa korralikult rakebacki, software on halb ja kui "liiga palju võidad", siis bännitakse ära?
                          Mul on tekkinud sama küsimus. Miks peaks seal üldse mängimist alustama siis?

                          Comment

                          • levis
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 1557

                            #178
                            Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                            Algselt postitas CTXrix Vaata postitust
                            lol, M.O.T.T.

                            edit: kas ma olen õigesti aru saanud - sellel saidil ei saa korralikult rakebacki, software on halb ja kui "liiga palju võidad", siis bännitakse ära?
                            Ei saa vist üldse rakebacki, aga seal mingid "VIP deals" ja kui head diili peab kuskil 2p2 foorumis nuruma, siis selline süsteem on minu silmis väga mäda.
                            Softi kohta ma ei tea kommenteerida, aga see, et hea mängija jaoks on seal kohalikel kuningatel doomswitch, see on küll 'for fun' jutt, aga mitte tõsiselt võetav teema.

                            Comment

                            • janek174
                              Vana Tegija
                              • Mar 2009
                              • 1078

                              #179
                              Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                              Algselt postitas Skyline Vaata postitust
                              Mul on tekkinud sama küsimus. Miks peaks seal üldse mängimist alustama siis?
                              Sul seaduslikult pole lihtsalt muud varianti, kogu moos.

                              Comment

                              • lenC
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 6440

                                #180
                                Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                                Comment

                                Working...