*** AMETLIK SKRILL/MONEYBOOKERS: Probleemid & Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tarmonator
    Lingiparandaja
    • Oct 2008
    • 3274

    #1381
    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Oeh...no minul pole vaja midagi tõestada. Ju ma siis jooksen lihtsalt üle EV ja minult millegi pärast ei võeta seda feed...

    Comment

    • Spewmonkey
      Seina Augustaja
      • Oct 2008
      • 2293

      #1382
      Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

      Makstes ei lähe mingit 1,99% feed. Olete ise testinud või niisama targutate FAQ põhjal?

      Comment

      • emmimees
        Klubi Liige
        • Aug 2010
        • 2719

        #1383
        Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

        Kuidas ei lähe feed kui valuutad on erinevad? Kui mul eelmine aasta oli konto EEk, kaart EUR ja maksin eekides, siis iga kaardimakse pealt läks maha ca 3,6% rohkem(ehk siis topelt konverteerimine). Kuidas praegu on, ei tea.

        Comment

        • rohelinekonn
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 3808

          #1384
          Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

          no ma ei tea kui eekid olid siis mul kaart doltsides siis mingit feed ei läinud kui poes sellega maksin, nüüd pole muidugi kasutanud kaarti juba pikka aega

          Comment

          • r3o
            FPP Pro
            • Apr 2009
            • 260

            #1385
            Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

            pole ka mõned kuud poes maksnud selle kaardiga, aga vanasti ei läinud ka minul mingit feed maha

            Comment

            • Spewmonkey
              Seina Augustaja
              • Oct 2008
              • 2293

              #1386
              Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

              Algselt postitas emmimees Vaata postitust
              Kuidas ei lähe feed kui valuutad on erinevad? Kui mul eelmine aasta oli konto EEk, kaart EUR ja maksin eekides, siis iga kaardimakse pealt läks maha ca 3,6% rohkem(ehk siis topelt konverteerimine). Kuidas praegu on, ei tea.
              Tundub üsna ajakohane info siis.

              Comment

              • lenC
                Administraator
                • Oct 2008
                • 6440

                #1387
                Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                Juhtus selline huvitav olukord, et proovisin laupäeval(kui need ajalooliselt kõvad vihmad Tallinnas olid ja igast intrawebsid failisid) MB kaardiga automaadist raha välja võtta, aga mul ei õnnestunud see. Veateade kõlas umbes midagi sellist: "Could not connect to card provider". Nüüd aga avastasin, et kontolt on siiski raha maha võetud. MB-d ei saa vist veel tülitada, kuna koduka historys seda veel näha pole(läheb mingi 3 päeva, woteva) ja mul on vaja vaidlustamiseks konkreetne makse/väljavõtt valida. SEB-sse ka minna ei saa, sest olen oma ID-d ära joonud.

                Kelle kala see on? Kui on panga, siis ma eeldan, et nad näevad ilusti ära, et ahah, raha välja ei antud, maksame talle nüüd siis ära. Kõige jubedam oleks vist see stsenaarium, kui pank ja MB peavad omavahel suhtlema hakkama, siis on gg monies for a long time.

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #1388
                  Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                  Ära muretse, see ilmub tagasi arvele, mul mingi 5x vähemalt juba olnud. Kuskil 3 päeva jah ja siis on arvel tagasi, viimane kord juhtus lätis selline asi.

                  Comment

                  • emmimees
                    Klubi Liige
                    • Aug 2010
                    • 2719

                    #1389
                    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                    No pakun, et sama case mis poes maksmisel kui makse failib, aga raha broneeritakse. Mõne päeva pärast bronn tühistatakse. Pakun, et need juhtumid on kõik MB kalad(või omavahelise netiühenduse), sest Eesti kaardid ei faili ju kunagi. Ja kindlasti saab meie pank aru, et raha ei väljastatud, aga on vist olnud juhtumeid, et MB ei saa aru sellest.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #1390
                      Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                      Algselt postitas lenC Vaata postitust
                      Juhtus selline huvitav olukord, et proovisin laupäeval(kui need ajalooliselt kõvad vihmad Tallinnas olid ja igast intrawebsid failisid) MB kaardiga automaadist raha välja võtta, aga mul ei õnnestunud see. Veateade kõlas umbes midagi sellist: "Could not connect to card provider". Nüüd aga avastasin, et kontolt on siiski raha maha võetud. MB-d ei saa vist veel tülitada, kuna koduka historys seda veel näha pole(läheb mingi 3 päeva, woteva) ja mul on vaja vaidlustamiseks konkreetne makse/väljavõtt valida. SEB-sse ka minna ei saa, sest olen oma ID-d ära joonud.

                      Kelle kala see on? Kui on panga, siis ma eeldan, et nad näevad ilusti ära, et ahah, raha välja ei antud, maksame talle nüüd siis ära. Kõige jubedam oleks vist see stsenaarium, kui pank ja MB peavad omavahel suhtlema hakkama, siis on gg monies for a long time.
                      Tavaline krediitkaarti broneering, mille tagastamine võtab aega päevi, halvemal juhul nädalaid :)

                      Comment

                      • lenC
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 6440

                        #1391
                        Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                        Kui kedagi peaks kunagi huvitama, siis raha tuli automaatselt kontole tagasi 16-17 päevaga.

                        Comment

                        • vonkartoffel
                          Pokkerihai
                          • May 2009
                          • 1658

                          #1392
                          Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                          Mul oli sama asi kunagi ja tõmbasin kõne peale MBsse ning otsiti 2päevaga raha välja. (SEBi automaat kah)

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #1393
                            Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                            Mul hetkel ka 75 euri kadunud. PTRi ost declineti ja v22nati raha ikka maha .. kui ylehomseks tagasi pole, siis peab helistama. Kuidagi kahtlane systeem neil .. nahhui nad selle raha bookivad kui transaction declined .. pangad ju nii ei tee ffs.

                            Comment

                            • Priidix
                              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                              • Jun 2009
                              • 2839

                              #1394
                              Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                              Algselt postitas leits Vaata postitust
                              Mul hetkel ka 75 euri kadunud. PTRi ost declineti ja v22nati raha ikka maha .. kui ylehomseks tagasi pole, siis peab helistama. Kuidagi kahtlane systeem neil .. nahhui nad selle raha bookivad kui transaction declined .. pangad ju nii ei tee ffs.
                              +1, Endal raha samamoodi kadunud:(

                              Comment

                              • virukunn
                                Pokkerihai
                                • Jul 2010
                                • 2036

                                #1395
                                Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                                Kas peale seda kui nad mulle kirja postkasti saadavad hakkavadki cashoudid panka kiiremini käima ? Viimane kord hommikul cashoutisin ja õhtul oli swedis olemas juba, solid värk.

                                Comment

                                Working...