*** AMETLIK SKRILL/MONEYBOOKERS: Probleemid & Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Cash87
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1402

    #2131
    Re: *** AMETLIK SKRILL/MONEYBOOKERS: Probleemid & Küsimused ***

    Nettelleri feed on veel suuremad.

    Comment

    • basiilik
      Julm Donk
      • Nov 2010
      • 38

      #2132
      Re: *** AMETLIK SKRILL/MONEYBOOKERS: Probleemid & Küsimused ***

      Kurat see ülekande hind juba täiesti mõtetuks läind 2,95 wtf nagu???

      Comment

      • privador
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3951

        #2133
        Re: *** AMETLIK SKRILL/MONEYBOOKERS: Probleemid & Küsimused ***

        kas keegi teeks arvutuse, kui palju skrill koorib?
        Mul on tunne et ka valuuta konverteerimisega nad panevad head raha tasku
        a la starsist eurid saadad skrilli. skrill teeb usd ja siis konverteerid atagsi euri, mis panka tuleb

        Comment

        • estdonk
          Õpihimuline Mängur
          • Sep 2011
          • 450

          #2134
          Re: *** AMETLIK SKRILL/MONEYBOOKERS: Probleemid & Küsimused ***

          Miks üldse konverteerida nii palju. Stars>MB>Pank Eurides ja maksad 1.80 teenustasu olenemata summast. Kõik toimub EUR-des.

          Comment

          • Relamz
            Vana Tegija
            • Jan 2010
            • 1467

            #2135
            Re: *** AMETLIK SKRILL/MONEYBOOKERS: Probleemid & Küsimused ***

            Algselt postitas estdonk Vaata postitust
            Miks üldse konverteerida nii palju. Stars>MB>Pank Eurides ja maksad 2.95 teenustasu olenemata summast. Kõik toimub EUR-des.
            fyp

            Comment

            • neeme
              Grinder
              • Nov 2008
              • 540

              #2136
              Re: *** AMETLIK SKRILL/MONEYBOOKERS: Probleemid & Küsimused ***

              Algselt postitas estdonk Vaata postitust
              Miks üldse konverteerida nii palju. Stars>MB>Pank Eurides ja maksad 1.80 teenustasu olenemata summast. Kõik toimub EUR-des.
              Odavam on teha starsis USD ära ja siis saada MB. Siis jääb ainult MB->pank

              Endal õnneks probleemi ei ole...
              MB on €. Starsis teen USD - > EUR ja korras...

              Comment

              • estdonk
                Õpihimuline Mängur
                • Sep 2011
                • 450

                #2137
                Re: *** AMETLIK SKRILL/MONEYBOOKERS: Probleemid & Küsimused ***

                jah MB EUR oleks kõige parem variant. Vip kasutajal saab ka mitu kontot olla erinevate valuutadega. Hetkel peaks küll panka olema 1.80 veel. Uuest aastast vist tõusevad need tasud küll.
                Muidugi ise kasutan üldse Mastercardi.

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #2138
                  Re: *** AMETLIK SKRILL/MONEYBOOKERS: Probleemid & Küsimused ***

                  2.95 ikka juba. vipid saavad tagasi selle raha nii ehk naa

                  Comment

                  • vilistaja
                    Jube Noob
                    • Nov 2009
                    • 148

                    #2139
                    Re: *** AMETLIK SKRILL/MONEYBOOKERS: Probleemid & Küsimused ***

                    Kas suured on teenustasud raha kandmisel MB to pokkerisait?

                    Teine küsimus tekkis veel kuidas üldse mõistlik raha kanda MB kontole? Praegu pangas raha USD. Mida kujutavad endast need Instant Bank Transfer (trustly) ja manual bank transfer, esimesega siiani jaurab pidevalt et insufficient funds ja kui käsitsi kanda siis pank tahab välismakse vormis saada näiteks saaja aadressi, mida ma ei tea, sest MB annab mulle küll mingid rekvisiidid aga seda seal pole.

                    Peab see asi ikka esimene kord nii keeruline olema grrr...
                    Last edited by vilistaja; 16.12.13, 14:40. Põhjus: Lisatud küsimus

                    Comment

                    • estdonk
                      Õpihimuline Mängur
                      • Sep 2011
                      • 450

                      #2140
                      Re: *** AMETLIK SKRILL/MONEYBOOKERS: Probleemid & Küsimused ***

                      Depomisel ei tea küll ühtegi tuba mis midagi vahelt võtaks. Seega tasuta (kui keegi ümber ei lükka)

                      Comment

                      • eyestabber
                        Grinder
                        • Feb 2010
                        • 505

                        #2141
                        Re: *** AMETLIK SKRILL/MONEYBOOKERS: Probleemid & Küsimused ***

                        Olen skrillist 3 korda juba Mastercardi tellinud ja igakord tuleb decline, saadetakse 10$tagasi ja kaart kohale ei tule. Samas ühelegi minu kirjale support ka ei vasta. Milles asi?

                        Comment

                        • Looper
                          Grinder
                          • May 2013
                          • 576

                          #2142
                          Re: *** AMETLIK SKRILL/MONEYBOOKERS: Probleemid & Küsimused ***

                          Kuidas sul Inglise keelega? Helista neile

                          Comment

                          • eyestabber
                            Grinder
                            • Feb 2010
                            • 505

                            #2143
                            Re: *** AMETLIK SKRILL/MONEYBOOKERS: Probleemid & Küsimused ***

                            hmm, kõlab isegi nagu mõte. tänud mr looper

                            Comment

                            • KristjanLaas
                              Pokkeritark
                              • Oct 2009
                              • 6450

                              #2144
                              Re: *** AMETLIK SKRILL/MONEYBOOKERS: Probleemid & Küsimused ***

                              Lihtsaltt hoiatus!

                              Nüüd saab valida ülekannete tegemisel valuutat, eks. Mõtlesin, et oh lahe - kuna summad olid dollarites teada, siis kannangi dollarites ja ei pea hakkama converterit otsima. Oleks pidanud;(. Tuimalt paar sotti maksin teenustasusi kuni avastasin.

                              in while tard.

                              Saaks siis vähemalt mingi pronkskliendikski selle eest, aga ei:(
                              Last edited by KristjanLaas; 18.12.13, 22:40.

                              Comment

                              • Mrt1989
                                Grinder
                                • Mar 2010
                                • 999

                                #2145
                                Re: *** AMETLIK SKRILL/MONEYBOOKERS: Probleemid & Küsimused ***

                                Kas siis kui skrill nätiab ,et processed ei peaks raha nt swedi kontol olema juba? Juba 18.dets näitas seda ,aga raha pole siiani kontol.

                                Comment

                                Working...