Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***
No kui konto on usd's siis sealt see fee tulebki + kui meil polnud eurot, siis oli samuti fee .. ob eur to eur puhul ei olegi mingit fee'd
No kui konto on usd's siis sealt see fee tulebki + kui meil polnud eurot, siis oli samuti fee .. ob eur to eur puhul ei olegi mingit fee'd
Comment