*** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ksepp
    Räme Fish
    • Apr 2014
    • 4

    #1606
    Re: *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

    Oskab keegi aidata, kuidas saada HUDi zoom laudadesse? Andmeid kogub aga lauas statistikat ei näita (tavalauas töötab).

    Comment

    • donkament
      Pokkerihai
      • Apr 2009
      • 1945

      #1607
      Re: *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

      configure - sites & import - stars - enable zoom hud

      Comment

      • Dnbftw
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 1808

        #1608
        Re: *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

        Kui PT3 kasutad siis ei saagi ZOOMi HUDi.

        Comment

        • reggie
          Pokkerihai
          • Jun 2009
          • 1705

          #1609
          Re: *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

          Kuidas ja kas üldse on võimalik välja selgitada, mitmel laual mängimine on kõige kasulikum. A la 6 lauda kõrge itm, roi, 12 lauda palju väiksem aga ikkagi $/h suurem, on see kuidagi üldse võimalik või ainult katse/eksitus meetod?

          Comment

          • Cypher0
            Pokkerihai
            • Jan 2010
            • 1512

            #1610
            Re: *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

            Algselt postitas reggie Vaata postitust
            Kuidas ja kas üldse on võimalik välja selgitada, mitmel laual mängimine on kõige kasulikum. A la 6 lauda kõrge itm, roi, 12 lauda palju väiksem aga ikkagi $/h suurem, on see kuidagi üldse võimalik või ainult katse/eksitus meetod?
            Suurim $/h obv, pluss piisavalt vähe laudu, et suudaksid kaasa mõelda ja saad aru mis toimub, et üles liikudes hambad ei oleks.

            Comment

            • Juhhei
              Jube Noob
              • Jul 2009
              • 154

              #1611
              Re: *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

              Tere. Pokertracker ei salvesta aegajalt turniiri viimaseid käsi. Enamjaolt viimane kaotatud hand on kadunud ja graafikul on toores kuristik nagu polekski cashinud mingi 40 turniiri. Ei oska miskit peale hakata. Algul töötas aga arvatavasti ise midagi muutnud ?

              Comment

              • reggie
                Pokkerihai
                • Jun 2009
                • 1705

                #1612
                Re: *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

                Jäta turna aken natukeseks lahti, kui süsteem natuke üle koormatud ning kohe laudu kinni pannes ei pruugi tulemus salvestuda.

                Comment

                • Juhhei
                  Jube Noob
                  • Jul 2009
                  • 154

                  #1613
                  Re: *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

                  Ei ole kinni pannudki neid aknaid, aga last hand still missing. Graafik paneb ka nii puusse et pole isu mängidagi =/ ja viimaste käte kohta ei saa infot/nõu küsida. Dat sucks.

                  Comment

                  • reggie
                    Pokkerihai
                    • Jun 2009
                    • 1705

                    #1614
                    Re: *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

                    Misasja?

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #1615
                      Re: *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

                      Nüüd PT4-al ka Table Ninja. Info PT kodukal SIIN.

                      Comment

                      • g00000se
                        Vana Tegija
                        • Apr 2010
                        • 1047

                        #1616
                        Re: *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

                        Mure selline, et ma ostsin kaks 4K monitori ja tracker paneb täiega segast. Teen laua lahti, siis statsid on täiesti suvaliselt 10 cm eemal lauast ja risti-rästi. Manuaalselt ei saa ka neid lauale lohistada, ei lase...Kellelgi on aimu?

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #1617
                          Re: *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

                          Algselt postitas g00000se Vaata postitust
                          Mure selline, et ma ostsin kaks 4K monitori ja tracker paneb täiega segast. Teen laua lahti, siis statsid on täiesti suvaliselt 10 cm eemal lauast ja risti-rästi. Manuaalselt ei saa ka neid lauale lohistada, ei lase...Kellelgi on aimu?
                          Miks ei lase lohistada? Kas PT4 ikooni peale klõpsates Unlocki statsidele tegid?

                          Comment

                          • g00000se
                            Vana Tegija
                            • Apr 2010
                            • 1047

                            #1618
                            Re: *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

                            Tegin :( Ta nagu arvaks, et laud on teises kohas, lohistamise pind on ka nagu piiratud. Ma ei oska isegi seletada seda totrust


                            E: Näiteks HEM1 kui lahti teha, siis seal ei saa üldse midagi aru. Kõik tekst kadunud(nagu näiteks graph ja muu) Ainult hall pilt ja hallid tühjad kastid.

                            Kas võib probleem olla, et updated pole veel välja tulnud 4K jaoks...?
                            Last edited by g00000se; 06.11.14, 17:58.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #1619
                              Re: *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

                              Algselt postitas g00000se Vaata postitust
                              Tegin :( Ta nagu arvaks, et laud on teises kohas, lohistamise pind on ka nagu piiratud. Ma ei oska isegi seletada seda totrust


                              E: Näiteks HEM1 kui lahti teha, siis seal ei saa üldse midagi aru. Kõik tekst kadunud(nagu näiteks graph ja muu) Ainult hall pilt ja hallid tühjad kastid.

                              Kas võib probleem olla, et updated pole veel välja tulnud 4K jaoks...?
                              Siinkohal aidata ei oska ega tea updatest ka midagi.

                              Comment

                              • reggie
                                Pokkerihai
                                • Jun 2009
                                • 1705

                                #1620
                                Re: *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

                                Küsi pt foorumist.

                                Comment

                                Working...