Re: *** Poker Tracker: Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***
reinstall jäta viimaseks asjaks
ei taha uskuda, et iseenesest asi katki läheks.
1) restarti oled proovinud arvutile?
2) 3 kätt loeb ära, kas auto impordi restartimisel loeb jälle 3 kätt?
3) kas 3 kätt on suvalt öeldud, või ongi alati täpselt 3 kätt?
4) kas failid tõstab ta arhiivi ära, või jätab PS kataloogi alles?
5) kas auto importimise statisticu all näitab erroreid ka?
variant oleks käsitsi PT baasi külge minna ja vaadata kas käed baasi jõuavad, et siis saaks teada, kust otsast asi kinni on, input või output
Algselt postitas brunn
Vaata postitust
ei taha uskuda, et iseenesest asi katki läheks.
1) restarti oled proovinud arvutile?
2) 3 kätt loeb ära, kas auto impordi restartimisel loeb jälle 3 kätt?
3) kas 3 kätt on suvalt öeldud, või ongi alati täpselt 3 kätt?
4) kas failid tõstab ta arhiivi ära, või jätab PS kataloogi alles?
5) kas auto importimise statisticu all näitab erroreid ka?
variant oleks käsitsi PT baasi külge minna ja vaadata kas käed baasi jõuavad, et siis saaks teada, kust otsast asi kinni on, input või output
Comment