*** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • trasadonkad
    Grinder
    • May 2014
    • 672

    #1576
    Re: *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

    kumba targemad mehed soovitavad, kas agression factoryt v agression frequencyt? (kuulsin kuskilt videost et frequency pidi nö parem olema??)

    Comment

    • Dnbftw
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 1808

      #1577
      Re: *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

      Vist oli nii, et factorys ei arvestata checke vms. Kindel pole, aga frequency parem jep :)

      Kas keegi kes kasutab PT3 veel viitsiks vaadata, et kas tal ZOOMis HUD töötab? Netist otsides tundub, et peale igat PSi updatet on ZOOMi HUD lakanud töötamast ning kuna PT3le enam uuendusi ei tehta siis tundub et ei saagi enam ZOOMi mängida sellega.

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #1578
        Re: *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

        Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
        Kindel pole, aga frequency parem jep :)
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Aggression Factor:

        (# of bets + # of raises) / (# of calls)

        Aggression Frequency:

        (# of bets + # of raises) / (# of bets + # of raises + # of calls + # of folds)


        mu meelest suht sama teevad välja, oleneb kuidas harjunud kasutama oled

        Comment

        • estkriz
          Jube Noob
          • Dec 2012
          • 123

          #1579
          Re: *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

          Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
          Vist oli nii, et factorys ei arvestata checke vms. Kindel pole, aga frequency parem jep :)

          Kas keegi kes kasutab PT3 veel viitsiks vaadata, et kas tal ZOOMis HUD töötab? Netist otsides tundub, et peale igat PSi updatet on ZOOMi HUD lakanud töötamast ning kuna PT3le enam uuendusi ei tehta siis tundub et ei saagi enam ZOOMi mängida sellega.

          Sama siin, tavalaudades on ok.

          Comment

          • Pisku
            Räme Fish
            • Dec 2013
            • 1

            #1580
            Re: *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

            Pokerstarsi ja pokertrackeri vahel tekkis väike infosulg ning turniiri viimane käsi läks kaotsi, mille tulemusena turniir trackeri silmis on lõpetamata. Kuidas ma saaksin sellise probleemi lahendada? Oleks tore kui üksik turniir oleks samuti ülejäänud 599'ga ühes pundis.

            Comment

            • brunn
              Jube Noob
              • May 2013
              • 105

              #1581
              Re: *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

              tegin täna update pt4 ja arvutile restardid värgid, aga hud ei loe vastaste käsi. minukäed ja jne loeb ära ja käsi saab järgi vaadata jne. aga vastaste hud ei muutu. kuidas ma seda tean? uutele mängijatele ei tule hudi ja vanadele ei loe mängitud kätearvu ega midagi. vana hud on ees ja kõik.

              Comment

              • atsetoon
                Joomas õlut Atsetooniga
                • May 2009
                • 1105

                #1582
                Re: *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

                Algselt postitas brunn Vaata postitust
                tegin täna update pt4 ja arvutile restardid värgid, aga hud ei loe vastaste käsi. minukäed ja jne loeb ära ja käsi saab järgi vaadata jne. aga vastaste hud ei muutu. kuidas ma seda tean? uutele mängijatele ei tule hudi ja vanadele ei loe mängitud kätearvu ega midagi. vana hud on ees ja kõik.
                klient ja PT kinni ja reinstall.

                edit: my bad, ei aidanud. suht levinud probleem peale viimast update´i
                Last edited by atsetoon; 28.05.14, 18:25.

                Comment

                • brunn
                  Jube Noob
                  • May 2013
                  • 105

                  #1583
                  Re: *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

                  Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
                  klient ja PT kinni ja reinstall.

                  edit: my bad, ei aidanud. suht levinud probleem peale viimast update´i
                  leidsin kuskilt netist, et tuleb eelmisele versioonile tagasi minna, aga ei saa aru sellest lausest:

                  I believe if you revert to 4.11.2 you'll need to rebuild the cache again.

                  ma ei julge "rollbackida" pärast on jälle kõik info läind :D ja ei viitsiks oma hudi jälle otsast peale seadistada.
                  ootaks vähe, ehk tuleb mingi patch või fix vms.

                  Comment

                  • atsetoon
                    Joomas õlut Atsetooniga
                    • May 2009
                    • 1105

                    #1584
                    Re: *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

                    PT foorumis lubati, et tuleb. Ise tegin downgrade´i ära. Cachet ei nõudnud ja abi vähemalt minule ei olnud.

                    Comment

                    • brunn
                      Jube Noob
                      • May 2013
                      • 105

                      #1585
                      Re: *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

                      Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
                      PT foorumis lubati, et tuleb. Ise tegin downgrade´i ära. Cachet ei nõudnud ja abi vähemalt minule ei olnud.
                      ongi olemas fix


                      minul nüüd töötab :)

                      Comment

                      • brunn
                        Jube Noob
                        • May 2013
                        • 105

                        #1586
                        Re: *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

                        selline küsimus, et kui ma postitan käsi siia foorumisse, siis kuidas ma vastaste hude saan lisada hand detalildesse?
                        siiani olen käsitsi juurde kirjutanud.

                        Comment

                        • reggie
                          Pokkerihai
                          • Jun 2009
                          • 1705

                          #1587
                          Re: *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

                          Comment

                          • brunn
                            Jube Noob
                            • May 2013
                            • 105

                            #1588
                            Re: *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

                            Algselt postitas reggie Vaata postitust
                            mul on samamoodi, aga hand detailis pole neid ikka

                            Comment

                            • trasadonkad
                              Grinder
                              • May 2014
                              • 672

                              #1589
                              Re: *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

                              Terv, jõudis ka minuni mingisugune update. (kasutan trial versiooni)
                              Avan pt4 ja peale continue triali klikkamist viskab esimese asjana ette sellise kirja:

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              Peale seda kirja viskab siis lahti sellise teema:

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              Ning kui üritan connectida siis ütleb et unable to connect to database, kas keegi targem oskab äkki aidata?
                              Tänud!

                              Comment

                              • brunn
                                Jube Noob
                                • May 2013
                                • 105

                                #1590
                                Re: *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

                                Algselt postitas trasadonkad Vaata postitust
                                Terv, jõudis ka minuni mingisugune update. (kasutan trial versiooni)
                                Avan pt4 ja peale continue triali klikkamist viskab esimese asjana ette sellise kirja:
                                ei oska muud soovitada kui osta pt4 ära. asi on seda väärt...

                                Comment

                                Working...